Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2013 o 09:12, Paoro napisał:

EDIT: W DLC Cytadela, najlepiej zapraszać wiarę po imprezie, bo inaczej wyskakują jakieś
błędy :)

Można też przed. Kolejne możliwości spotkań pojawiają się po wejściu/wyjściu z mieszkania, innych należy odszukać bezpośrednio. Błędów nie uświadczyłem w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 11:47, Falcon napisał:

Ej ej, w trójce Shepard nie ma już blizn? Pierwszy raz gram renegatem, a tu taka niemiła
niespodzianka :(


Nabijaj punkty renegata, to blizny wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś oficjalny generator zapisów z dwójki? Niestety, pozostała mi jedna misja w dwójce i save się zagubił, a przed 3 byłby bardzo przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 21:49, Boguslav4 napisał:

Jest jakiś oficjalny generator zapisów z dwójki? Niestety, pozostała mi jedna misja w
dwójce i save się zagubił, a przed 3 byłby bardzo przydatny.


Możesz ściągnąć Gibbed Save Editor i poustawiać pożądane stany faktyczne. Albo wejść na masseffectsaves.com i poszukać sejwa, który odpowiada twoim wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy z trybem wieloosobowym.Problem jest z tym że odpaliłem sobie Mass Effecta 3 w trybie wieloosobowym. Wszystko
pięknie ale gdy pobrałem darmowe dodatki do gry z serwisu origin które dodają nowe mapy
i postacie do trybu wieloosobowego. Zainstalowałem dodatki i włączam grę klikam w tryb
wieloosobowy i nie mogę wyszukać żadnych gier próbowałem tworzyć grę ale nikt nie dołączał.
Czy jest możliwe że nie mogę się połączyć z ludźmi nie posiadającymi dodatków?
Owych dodatków nie mogę albo nie umiem odinstalować jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę
o odpowiedz z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może tą trylogię, która w naszym kraju normalnie się nie ukazała? Chodzi mi o to czy konsolowe wersje mają polski język? Jeśli ktoś jest w posiadaniu wersji na PS3/Xbox to proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 10:18, Damianuss1 napisał:

Myślicie, że w jakimś krótszym czasie wyjdzie jeszcze raz trylogia tyle, że ze wszystkimi
dodatkami?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 11:07, Damianuss1 napisał:

Ok dzięki. Pewnie masz rację. Ci zdziercy nieprędko pójdą na taki układ.

Wątpie, żeby kiedykolwiek poszli. Tylko ME2 na ps3 miał wszystkie dlc ale to raczej był bonus za czekania, pc czy 360 nie doczekały się takiego wydania. Wszystkie cześci co jakiś czas mają obniżke na originie, ale za dlc już nie. Taka taktyka EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 21:05, jakubcjusz napisał:

Witam,

Nie udało mi się znaleźć jednoznaczej odpowiedzi, więc proszę o informację: czu pudełkowa
wersja Mass Effect 3 również wymaga Origin?

Owszem, jak wszystkie gry wydawane przez EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś podpowiedzieć dlaczego nie mogę dołączyć do żadnej gry w multi?
Mam wgrane wszystkie dodatki fabularne, gotowość na poziomie 50% i chciałbym ją podwyższyć by mieć dostepne wszystkie zakończenia, ale nie mogę dołączyć do żadnej gry w multi. Grałem już w me3, mam postać na 19 poziomie w multi i za pierwszym razem nie było z tym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 12:01, Achim napisał:

Może ktoś coś podpowiedzieć dlaczego nie mogę dołączyć do żadnej gry w multi?
Mam wgrane wszystkie dodatki fabularne, gotowość na poziomie 50% i chciałbym ją podwyższyć
by mieć dostepne wszystkie zakończenia, ale nie mogę dołączyć do żadnej gry w multi.
Grałem już w me3, mam postać na 19 poziomie w multi i za pierwszym razem nie było z
tym żadnego problemu.


Znaczy się ktoś cię zaprasza i nie możesz wejść? Problem podobno leży w portach firewalla czy czegoś, ale prawdę mówiąc to jest czysta loteria i raz cię wpuści a raz nie. :/ Niektórzy do dzisiaj nie mogą się dołączać do gier znajomych.

A jak chcesz mieć wszystkie zakończenia to ściągnij Extended Cut - znacząco obniża wymagania EMS potrzebne do wszystkich zakończeń, więc nawet z 50% gotowości da się zobaczyć pewną scenkę. Niby można też jakieś mini gierki na stronie bioware porobić, ale tego nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2013 o 13:22, NeroNarmeril napisał:

Znaczy się ktoś cię zaprasza i nie możesz wejść?


Nie, szuka gry do dolączenia w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 13:41, Achim napisał:

Nie, szuka gry do dolączenia w nieskończoność


To wyjaśnienie jest prozaiczne - już mało kto w to gra, poza grupkami znajomych, którzy umawiają się na prywatne sesje. :/

Spróbuj założyć własną grę, może ktoś dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować