Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Zobaczymy jaka integralność z tym będzie. Zapewne mała i nie ma co się spodziewać czegoś takiego jak w przypadku Battlefielda 3. Źle nie będzie, ale kolejny raz zdarza się sytuacja że ludzie przestają kupować gry bo wymagany jest jakiś głupi program lub usługa (steam, GfWL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że "ambitna gra" też może znaleźć swoją niszę. Tak samo, jak ambitny film. I nie, nie podam przykładu ambitnego filmu, bo moja wiedza o kinematografii generalnie leży i kwiczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będzie.
Przykro mi ale ja idiotyzmów pokroju origin na konsoli jakoś nie strawię. Panowie z EA wpadli na pomysł:
"Damy na konsoli Origin który będzie działał jak na PC"
Czyli mam sytuacje że na konsoli nie pograsz jeśli nie podepniesz jej do sieci bo w końcu tryb offline wg EA nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 14:45, Olamagato napisał:

Musiałby zniknąć rynek gier. Czy to się komuś podoba czy nie, gry stały się maszynkami do robienia ogromnych pieniędzy. Dlatego o "ambitnych grach" już nigdy nie będzie mowy.

Planescape: Torment był ambitny i sprzedał się dobrze, o Baldur''s Gate można by powiedzieć to samo. To że gra jest ambitna nie wyklucza dobrej sprzedaży ale stworzenie takiego arcydzieła wymaga od producenta pewnego wysiłku i innowacyjności czym BioWare się ostatnio nie popisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 20:36, L33T napisał:

Słowo klucz: Origin ja przez to nie kupuję ME 3.

Całkiem możliwe że ja również (parę ładnych lat przeżyłem obchodząc Steam i wszystkie powiązane z nim gry szerokim łukiem z bólem się z nim pogodziłem, nie widzę przeszkód aby Origin potraktować tak samo), jeśli jednak myślisz że ME3 czy inne gry powiązane z Origin okażą się przez to finansowymi niewypałami które zmuszą EA do zmiany stanowiska to się mylisz bo kupcy się na te produkty znajdą i będą ich zapewne miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzecia część i druga juz zmiana w wersji PL to szczyt nieprofesjonalizmu. Nie ważne jaki byl w dubbing w pierwszej częsci, w dwójce kompletnie nie moglem sie przyzwyczaic do nowego glosu - czulem sie nie swojo, zwlaszcza, ze jedynke przeszedlem z 10 razy. Teraz sie dowiaduje, że w 3 częsci uslysze jeszcze inny glos... masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 09:43, Karharot napisał:

Planescape: Torment był ambitny i sprzedał się dobrze, o Baldur''s Gate można by powiedzieć
to samo.

To jest archeologia. Rynek gier zaczął być dostrzegalny przez chciwych inwestorów i ich korporacje dopiero wtedy kiedy pierwsza gra zarobiła na czysto miliard dolarów. A to było stosunkowo niedawno.
Gry ambitne niekoniecznie muszą się dobrze sprzedawać, a dla inwestorów giełdowych nie liczy się co się robi tylko jakie generuje zyski. Dlatego u developerów uzależnionych od kasy z giełdy nie ma już co szukać pozycji ambitnych. Ewentualnie można by znaleźć ambitne i zyskowne. Ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 08:15, Phobos_s napisał:

Wiadomo :) 31 stycznia 2012.


To już oficjalna premiera? Bo miało być w marcu niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:13, paraGaladh napisał:

Jeśli ktoś jednak ma ochotę na te potencjalne spoilery, to mogę coś zaserwować. Oczywiście
"ukryte".


Z czym walczymy na końcu? Wielkim Żniwiarzem Niedźwiedziem? Żniwiarzem Hello Kitty? Żniwarzem Pony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 15:54, damlon napisał:

Wiadomo już coś więcej na temat dema? Bo ja tylko wiem że ma być.


Dokładniejsze informacje mają pojawić się w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej próbkę. Marną dosyć, ale to tylko fragment. Niemniej jednak chcę posłuchać w grze całości, bo np. utwór ze zwiastuna edycji kolekcjonerskiej bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 16:43, pz_leo napisał:

Czy GRAM.PL nie mógłby jeszcze dodać do każdego zamówienia "N7 Warfare Gear" ??

94-stronicowy komiks to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować