Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 12:18, pz_leo napisał:

> Nie będziesz miał pancerza i dwóch karabinów, i co z tego? Rodzina Ci się przez
to nie
> rozpadnie. I jeśli masz zamiar kupować więcej niż jeden egzemplarz dla pre-orderowych

> bonusów... to znaczy, że EA i reszta osiągnęli zamierzony cel.


zawsze lepiej mieć to na starcie niż później za to dodatkowo płacić


Lepiej dokupić drugi egzemplarz gry niż potem wydać 20 zł? Wat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 12:18, pz_leo napisał:

zawsze lepiej mieć to na starcie niż później za to dodatkowo płacić

Lepiej przestać jęczeć i olać te durne DLC, dodające 2-3 przedmioty do ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2012 o 13:07, Lfdracon napisał:

Lepiej przestać jęczeć i olać te durne DLC, dodające 2-3 przedmioty do ekwipunku.


Tymbardziej, że zazwyczaj psują balans w grze, np słynnna zbroja w Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatku Warfare Gear to wkrótce zostanie ujawniona lista sklepów które oprócz już pewnego GameStop będą do pre-orderów dodawać pakiet N7 Warfare Gear, natomiast do każdego pre-ordera,już bez podziału na kokretnych sprzedawców,dodawany bedzie karabin M55 Argus. Pamietajcie premiera Mass Effecta 3 w Polsce juz 9 marca ! Warto już teraz zastanowić się nad złożeniem zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tej premiery z dwóch powodów:
1. Jakbym kupił nie mam zamiaru natknąć się na opis fabuły- raz tak zrobiłem z inną grą i od tego czasu uważam.
2. Wkurzyłem się, że nie będzie dubbingu, gdy poprzednie dwie części go posiadały.
Zamówienie złożone jednak już dawno i nie kasowałem. Może mi ktoś napisać czy data premiery już potwierdzona i napisy również?
Nie będę bawił się w googlach ze względu na 1 punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 09:36, Radekl2 napisał:

Zamówienie złożone jednak już dawno i nie kasowałem. Może mi ktoś napisać czy data premiery
już potwierdzona i napisy również?


Na dzień dzisiejszy europejską premierą jest dzień 9 marca 2012. Napisy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 10:55, NeroNarmeril napisał:

> Zamówienie złożone jednak już dawno i nie kasowałem. Może mi ktoś napisać czy data
premiery
> już potwierdzona i napisy również?

Na dzień dzisiejszy europejską premierą jest dzień 9 marca 2012. Napisy będą.


Pre-ordery są zwykle wcześniej wysyłane jakiś tydzień przed premierą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 14:35, Filip15789_PL napisał:

Pre-ordery są zwykle wcześniej wysyłane jakiś tydzień przed premierą ;)

I co z tego, jak EA i tak pewnie wtryni te durne zabezpieczenia ktore Ci nie odpala gry przed okreslona data :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy Mass Effect 3 do działania będzie potrzebował Origin-a? Czy będzie jak w ME2 - coś ala sieć Cerberusa? Bo jak to pierwsze to dziękuję - będzie pierwszy pirat od 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 14:37, Llordus napisał:

> Pre-ordery są zwykle wcześniej wysyłane jakiś tydzień przed premierą ;)
I co z tego, jak EA i tak pewnie wtryni te durne zabezpieczenia ktore Ci nie odpala gry
przed okreslona data :/


Na gramie jest napisane, że wysyłają 6 marca (dzień światowej premiery), więc te 3 dni to chyba można poczekać?

@KrzysztofT

O Originie nic nie wiadomo, a zamiast Cerberusa będzie pewnie ''Galaxy at War''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 15:06, NeroNarmeril napisał:

Na gramie jest napisane, że wysyłają 6 marca (dzień światowej premiery), więc te 3 dni
to chyba można poczekać?


Ehhhh, nie wkurza Cie takie wlazenie buciorami w zyciorys? Bo mnie tak. Kupuje towar, ktorego nie moge uzyc, bo cfaniakom z EA sie chce "chronic" date premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 15:58, Llordus napisał:

Ehhhh, nie wkurza Cie takie wlazenie buciorami w zyciorys? Bo mnie tak. Kupuje towar,
ktorego nie moge uzyc, bo cfaniakom z EA sie chce "chronic" date premiery?


Ustawić IP na amerykańskie/australijskie jak ze Skyrim i po problemie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 16:22, NeroNarmeril napisał:

Ustawić IP na amerykańskie/australijskie jak ze Skyrim i po problemie? ;P


EA nie aprobuje takiego zachowania. Teoretycznie mogą za to banować. Przy BF3 tego nie robili, ale nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 00:13, pz_leo napisał:

będzie dobrze jeśli po premierze nie będzie sytuacji w rodzaju ME2PL + Arrival.

Przed Arrivalem jeszcze Shadow Broker. Ale tamta niezgodność wynikała z polskiego dubbingu - w ME3 będzie spolszczenie kinowe, więc nie spodziewałbym się takich komplikacji.
A to, czy polski oddział EA będzie przygotowywał tłumaczenia ewentualnych DLC na bieżąco, czy też wypnie swoją majestatyczną dupę zostawiając robotę z tłumaczeniem fanom, którzy zrobią to za darmo, to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się miewa sprawa implementacji Origin? Na oficjalnym forum ktoś pisał dzisiaj, jakoby nadal nic nie było wiadomo, ale wujek google wypluł pełno odnośników do informacji, że eksluzywna cyfrowa edycja będzie "wyłącznie" na Origin, co nakazuje sądzić, że niekoniecznie ten sam los spotka reszę wersji. Znajomy uzupełnił rozkminę informacją, że dane mu było czytać wywiad, w którym developerzy zaprzeczali łączeniu gry z tym cudeńkiem... Jakoś umknął mi ten wywiad. Możemy być spokojni?

Irytuje mnie sprawa tej blokady regionalnej, nie do końca rozumiem w tym wypadku dedukcję EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 18:06, paraGaladh napisał:

Jak się miewa sprawa implementacji Origin? Na oficjalnym forum ktoś pisał dzisiaj, jakoby
nadal nic nie było wiadomo, ale wujek google wypluł pełno odnośników do informacji, że
eksluzywna cyfrowa edycja będzie "wyłącznie" na Origin, co nakazuje sądzić, że niekoniecznie
ten sam los spotka reszę wersji. Znajomy uzupełnił rozkminę informacją, że dane mu było
czytać wywiad, w którym developerzy zaprzeczali łączeniu gry z tym cudeńkiem... Jakoś
umknął mi ten wywiad. Możemy być spokojni?


No logiczne, że edycja cyfrowa będzie na Origin, skoro... z niego się pobiera grę. A do zapewnień BW nie przykładałbym wiary, skoro pierdyliard razy zaprzeczali, że będzie multi, a jednak multi jest. Oni sami jeszcze nawet nie wiedzą, czy Origin będzie czy nie. Szefostwo elektroników pewno mocno się zastanawia nad tym, mając w pamięci casus Battlefielda...

Dnia 08.01.2012 o 18:06, paraGaladh napisał:

Irytuje mnie sprawa tej blokady regionalnej, nie do końca rozumiem w tym wypadku dedukcję
EA.


Jaka blokada regionalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 15:34, pz_leo napisał:

problem z tym, że nie wszystkie pre-orderowe przedmioty można dokupić po premierze [DAO,
ME2]


A czy to ważne, że będziesz miał ten pancerz lub broń? To tylko wirtualny przedmiot, a wywyższasz je jak jakieś relikty przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować