Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

> A czy to ważne, że będziesz miał ten pancerz lub broń? To tylko wirtualny przedmiot,
> a wywyższasz je jak jakieś relikty przeszłości.


Mam takie wrażenie, że jak ktoś jest strasznie wciągnięty w klimat gry i świat, to chciałby mieć dostęp do jak największej ilości contentu. Tym samym rozumiem obawy o niedostępność tego czy tamtego, bo ja na przykład, jak wielu innych, którzy zamawiają "ekskluzywną" EK zastanawiam się nad dodatkową zawartością, do której i preorder i EK mnie uprawnia.

A że dla naszego regionu jeszcze nic na ten temat nie wiadomo to trochę lipa. Choć mimo wszystko sam gratisowy komiks cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 19:09, NeroNarmeril napisał:

No logiczne, że edycja cyfrowa będzie na Origin, skoro... z niego się pobiera grę.


Nie do końca precyzyjnie się wyraziłem - to oczywiste, tyle że odniosłem wrażenie jakby zaznaczano, że tylko przy tej edycji będzie taki wymóg. Podejrzewam, że może to wynikać z tego, iż...

Dnia 08.01.2012 o 19:09, NeroNarmeril napisał:

Szefostwo elektroników pewno mocno się zastanawia nad tym, mając w pamięci casus
Battlefielda...


I nadal nie są zapewne przekonani. Z drugiej strony to milczenie od niemal pół roku jest dość złowróżebne...

Dnia 08.01.2012 o 19:09, NeroNarmeril napisał:

Jaka blokada regionalna?


6. marca premiera w USA, 9. marca w Europie. Nawet jak dostaniemy pre-order wcześniej, to zapewne będzie trzeba grzecznie czekać. Nie, żebym nie mógł, ale dla przykładu mój kumpel będący notorcznym piratem zapewne przejdzie grę zanim będę mógł zacząć... Ghrr. Na pohybel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 20:36, paraGaladh napisał:

> No logiczne, że edycja cyfrowa będzie na Origin, skoro... z niego się pobiera grę.


Nie do końca precyzyjnie się wyraziłem - to oczywiste, tyle że odniosłem wrażenie jakby
zaznaczano, że tylko przy tej edycji będzie taki wymóg. Podejrzewam, że może to wynikać
z tego, iż...


Jedyne co ja wiem, to to, że potrzebne będzie połączenie z netem do aktywacji. Jak to zrobią - nie wiem.

Dnia 08.01.2012 o 20:36, paraGaladh napisał:

> Szefostwo elektroników pewno mocno się zastanawia nad tym, mając w pamięci casus

> Battlefielda...

I nadal nie są zapewne przekonani. Z drugiej strony to milczenie od niemal pół roku jest
dość złowróżebne...


Dostaną kopa jak z BF3 w Niemczech.

Dnia 08.01.2012 o 20:36, paraGaladh napisał:

> Jaka blokada regionalna?

6. marca premiera w USA, 9. marca w Europie. Nawet jak dostaniemy pre-order wcześniej,
to zapewne będzie trzeba grzecznie czekać. Nie, żebym nie mógł, ale dla przykładu mój
kumpel będący notorcznym piratem zapewne przejdzie grę zanim będę mógł zacząć... Ghrr.
Na pohybel.


Ano, takich to trudno znieść. Ja od 6 marca nie włażę na żadne fora poświęcone ME3, bo pewno ktoś tam coś palnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2012 o 20:53, NeroNarmeril napisał:

Ano, takich to trudno znieść. Ja od 6 marca nie włażę na żadne fora poświęcone ME3, bo
pewno ktoś tam coś palnie...


Już teraz roi się na oficjalnych forach od spoilerów i to takich, dzięki których może się odechcieć czekania. Na szczęście nie udało mi się wyłapać żadnego, ale nawet powstał oficjalny topic w stylu "i hate spoilers".

Trochę ciężko jest filtrować informacje jednocześnie chcąc się dowiedzieć jak najwięcej o grze i uniknąć zniszczenia sobie zabawy.

Ja wahałem się z preorderem, bo nie byłem pewien czy mój laptop pociągnie trójkę, choć jedynkę i dwójkę płynnie i bezproblemowo obsługuje na full. Jeden z developerów mruknął coś o tym, że wymagania będą podobne do tych z dwójki i mi wystarczyło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 21:58, Fallafter napisał:

Już teraz roi się na oficjalnych forach od spoilerów i to takich, dzięki których może
się odechcieć czekania. Na szczęście nie udało mi się wyłapać żadnego, ale nawet powstał
oficjalny topic w stylu "i hate spoilers".

Trochę ciężko jest filtrować informacje jednocześnie chcąc się dowiedzieć jak najwięcej
o grze i uniknąć zniszczenia sobie zabawy.


Z tego co wiem, to te spoilery:
a) są nieaktualne
b) są podrasowane (ludzie mają tendencje do hiperbolizowania)
c) nierzadko przeczą sobie wzajemnie (przykład - ktoś powiedział, że X na planecie Y robi coś tam, a drugi wyskoczy, że nie na planecie Y tylko Z i nie X tylko W)

Tak się składa, że co nieco poczytałem (znam takie jedno miejsce, reklamy nie będe robić ;) ) i parę rzeczy mi się mocno nie spodobało. Nie tykałem spoilerów fabularnych i dotyczących postaci, ot chciałem się dowiedzieć o paru pierdołach. Nie podoba mi się na przykład postać z kolekcjonerki a także parę rozwiązań z załogą. Coś tam pewno jeszcze się znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do zawartości dodatkowej, to w sumie ja jak kupiłem ME2 (elektronicznie, bo w sumie 20 zł to niewiele) i skusiłem się na DLC, to zainwestowałem tylko w Arrivala i Shadow Broker + Appearance Pack (nie mogę znieść tego rozwalonego pancerza u Garrusa).

Gdybym dostał za free te pierdoły w stylu nowych rodzajów broni - cieszyłbym się dużo bardziej a sam wiem, że dokupowanie drobiazgów jest bez sensu.

A taki N7 Warfare Gear czy jakieś dodatkowe skiny dla postaci to dużo fajniejszy, pozwalający spersonalizować grę dodatek niż badziewny Firewalker Pack, którego, mimo że mam za darmo, nawet ściągnąć mi się nie chce, bo misje są nudne a sam pojazd, w porównaniu do Mako (nawet biorąc pod uwagę nudne misje poboczne z ME1) kijowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy M55 Argus AR będzie w preorderze kolekcjonerki jeżeli była zamówiona we wrześniu poprzedniego roku ? Bo w szczegółach zamówienia jedyny bonus to komiks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 12:01, Hartigan napisał:

Czy M55 Argus AR będzie w preorderze kolekcjonerki jeżeli była zamówiona we wrześniu
poprzedniego roku ? Bo w szczegółach zamówienia jedyny bonus to komiks :)


Tak. Dodawany jest do wszystkich preorderów.
Ile razy będziesz się pytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich, którzy zamierzają kupić wersję PC, a ich komputery nie są już najnowsze, na pewno zainteresuje to:
Minimum Spec:

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

*Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.

CPU - 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM - 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive - 1x speed

Hard Drive - 15 GB of free space

Video - 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)

Sound - DirectX 9.0c compatible

DirectX - DirectX 9.0c August 2009 (included)


Recommended Spec:

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

CPU - 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM - 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive - 1x speed

Hard Drive - 15 GB of free space

Video - AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater

Sound - DirectX 9.0c compatible


Podane przez Chris''a Priestly''a na oficjalnym forum BioWare. Podano to jako wymagania dema, ale pewnie do finalnej wersji nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 16:22, damlon napisał:

Wszystkich, którzy zamierzają kupić wersję PC, a ich komputery nie są już najnowsze,
na pewno zainteresuje to:
Minimum Spec:

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

*Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA
GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI
Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may
be required.

CPU - 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM - 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive - 1x speed

Hard Drive - 15 GB of free space

Video - 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)

Sound - DirectX 9.0c compatible

DirectX - DirectX 9.0c August 2009 (included)


Recommended Spec:

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

CPU - 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM - 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive - 1x speed

Hard Drive - 15 GB of free space

Video - AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater

Sound - DirectX 9.0c compatible


Podane przez Chris''a Priestly''a na oficjalnym forum BioWare. Podano to jako wymagania
dema, ale pewnie do finalnej wersji nic się nie zmieni.



Eee tam co to za wymagania u mnie pójdzie na full
mam C2D 2,86Ghz
4Gb ram,ati 3870x2 512mb,dysk 1TB,windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare will release a demo of Mass Effect 3 on February 14, 2012.[13] The demo will contain both single-player and cooperative multiplayer content. Those who purchase a copy of Battlefield 3 will be able to gain access to the multiplayer portion of the demo immediately upon the demo''s release. Access is unlocked by redeeming the Online Pass included with new copies of Battlefield 3. Additionally, participating in a program that will be announced on February 7, 2012 can also unlock early access. All non-early access players will be able to play the multiplayer portion of the demo beginning February 17, 2012.[13] źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_3#Co-op_Multiplayer Wygląda na to że dostaniemy demko me3 17 Lutego 2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepski bonus dla tych co mają BF3 ;P mam go i liczyłem na coś więcej. Będą jeszcze jakieś bonusy dal tych co mają BF3 i zakupią ME3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wypuszczono demo gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Zeby zdobyć dodatkową broń i pancerz do gry ME3 nalezy jedynie odpalić demo czy całe je przejśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 23:35, xkarionx napisał:

Mam pytanko wypuszczono demo gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Zeby zdobyć dodatkową
broń i pancerz do gry ME3 nalezy jedynie odpalić demo czy całe je przejśc?

Musisz po odpaleniu dema zalogować się na swoje konto EA/Bioware. Pancerz dostaje się za samo odpalenie a karabin za ukończenie dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować