Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2012 o 23:35, xkarionx napisał:

Mam pytanko wypuszczono demo gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Zeby zdobyć dodatkową
broń i pancerz do gry ME3 nalezy jedynie odpalić demo czy całe je przejśc?


Są dwa bonusy jeden za samo odpalenie dema drugi za przejście początkowej lokacji (to podziemne laboratorium) i potem musisz pograć 45 minut (można być AFK). Podziękuje ci za wykorzystanie całego czasu i odblokuje drugi przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garrus(o ile przeżył SM), Liara, Wrex(o ile przeżył Virmir) i Kaidan/Ashley będą w składzie tak jak w pierwszej części. Inni, np. Mordin, Legion będą mieli swoje epizodyczne role lub będą tymczasowo przyłączać się do drużyny. Oczywiście o ile przeżyli SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 23:42, Fang napisał:

> Mam pytanko wypuszczono demo gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Zeby zdobyć dodatkową

> broń i pancerz do gry ME3 nalezy jedynie odpalić demo czy całe je przejśc?

Są dwa bonusy jeden za samo odpalenie dema drugi za przejście początkowej lokacji (to
podziemne laboratorium) i potem musisz pograć 45 minut (można być AFK). Podziękuje ci
za wykorzystanie całego czasu i odblokuje drugi przedmiot.



Aha..... to dlatego nie zdobyłem jeszcze tej broni. Dzieki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 15:17, Lfdracon napisał:

Garrus(o ile przeżył SM), Liara, Wrex(o ile przeżył Virmir) i Kaidan/Ashley będą w składzie
tak jak w pierwszej części. Inni, np. Mordin, Legion będą mieli swoje epizodyczne role
lub będą tymczasowo przyłączać się do drużyny. Oczywiście o ile przeżyli SM.


Wrexa nie ma w drużynie. Potwierdzeni są Ash/Kaidan, Liara, Garrus, Tali i James Vega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 15:31, NeroNarmeril napisał:

> Garrus(o ile przeżył SM), Liara, Wrex(o ile przeżył Virmir) i Kaidan/Ashley będą
w składzie
> tak jak w pierwszej części. Inni, np. Mordin, Legion będą mieli swoje epizodyczne
role
> lub będą tymczasowo przyłączać się do drużyny. Oczywiście o ile przeżyli SM.

Wrexa nie ma w drużynie. Potwierdzeni są Ash/Kaidan, Liara, Garrus, Tali i James Vega.

To potwierdzone z tym Wrexem? To najlepszy Kroganin w całej grze, ten nowy Grunt mnie zupełnie nie przekonał. Ledwo wyprodukowany, a cwaniakował jakby był nie wiem kim. Wrex razem z Garrusem najlepsze wg mnie postacie z całej serii. Z nowych widziałbym Legiona, Kriosa - chyba najlepsze z ME2, Krios to na równi z Wrexem i Garrusem. Nie grałem w ogóle Morinth, bo zabrakło mi pkt. by stawić się za nią zamiast za Samarą - fajna to postać, lepsza od Samary? Z DLC zaimponowała mi Kasumi Goto i pograł bym jeszcze nią - bo np. ten koleś Zaeed i w ogóle to całe DLC z nim to była kaszana. W ogóle ja bym chciał mieć całą ekipę z ME2 i możliwość dokoptowania jeszcze tych z ME1, ew. jakieś 2 nowe postaci, ale bez przesady i tak najlepszych to już chyba Shepard z rekrutował ilu może się pojawić nowych kozaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 16:16, Paoro napisał:

To potwierdzone z tym Wrexem?


Kiedyś ci z BW mówili, że Wrex wróci co najwyżej jako tymczasowy towarzysz.

Dnia 22.01.2012 o 16:16, Paoro napisał:

Nie grałem w ogóle Morinth, bo zabrakło mi pkt. by stawić się za nią zamiast za Samarą - fajna to postać,

>lepsza od Samary?

E tam. Nie ma własnych tekstów, tylko naśladuje Samarę. Na Normandii ma chyba jeden dialog i koniec. Jedyna różnica między nią i Samarą to moc od lojalki (Morinth ma dominację - coś jak hakowanie AI na ludzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 16:23, NeroNarmeril napisał:

> To potwierdzone z tym Wrexem?

Kiedyś ci z BW mówili, że Wrex wróci co najwyżej jako tymczasowy towarzysz.

Słyszałem to, ale dość dawno, zawsze coś, choć wolałbym mieć ich pod ręką, a nie tylko epizodycznie - na takie misję to niech wezmą jakieś nudne postacie a nie te najlepsze.

Dnia 22.01.2012 o 16:23, NeroNarmeril napisał:

E tam. Nie ma własnych tekstów, tylko naśladuje Samarę. Na Normandii ma chyba jeden dialog
i koniec. Jedyna różnica między nią i Samarą to moc od lojalki (Morinth ma dominację
- coś jak hakowanie AI na ludzi).

Rozumiem, że lojalki już nie trzeba dla Morinth robić? Czy może jest misja dodatkowa, której jeszcze nie zagrałem w ME2? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 16:37, Paoro napisał:

Rozumiem, że lojalki już nie trzeba dla Morinth robić? Czy może jest misja dodatkowa,
której jeszcze nie zagrałem w ME2? :P


Nie, dostanie od razu po rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:55, karolekx23x napisał:

U mnie aby Kaidan nie przeżył a tak to wszyscy w 2 i reszta z 1.
Jestem ciekaw jak będzie wyglądać drużyna w 3 części i kogo będę mógł przyłączyć.

Cóż, wrzucam spoiler jeśli ktoś nie chce wiedzieć teraz:

Spoiler

Garrus, Tali, Liara, Kaidan/Ashley, James Vega, EDI i pewien Protheanin (dostępny jako dlc do kolekcjonerki, ci od zwykłej będą musieli sobie go dokupić).



Spoiler

Reszta postaci jako tymczasowi i to raczej tylko jako opcjonalni jeśli przeżyli pojawią się w niektórych momentach gry. Nie musi to wcale oznaczać, że fizycznie będą częścią składu na jakiś czas a jedynie ich obecność w określonych misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bonus do zamówień przedpremierowych w postaci karabinu M55 Argus AR jest dodawany tylko w sklepie gram.pl? Empik też oferuje pre-order, ale nie widzę tam info na temat karabinka. Takie DLC to niby pierdoła, ale skoro i tak składam pre-order to lepiej mieć niż nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:20, Arcling napisał:

> U mnie aby Kaidan nie przeżył a tak to wszyscy w 2 i reszta z 1.
> Jestem ciekaw jak będzie wyglądać drużyna w 3 części i kogo będę mógł przyłączyć.

Cóż, wrzucam spoiler jeśli ktoś nie chce wiedzieć teraz:

Spoiler

Garrus, Tali, Liara, Kaidan/Ashley, James Vega, EDI i pewien Protheanin (dostępny
jako dlc do kolekcjonerki, ci od zwykłej będą musieli sobie go dokupić).



Spoiler

Reszta postaci jako tymczasowi i to raczej tylko jako opcjonalni jeśli przeżyli pojawią
się w niektórych momentach gry. Nie musi to wcale oznaczać, że fizycznie będą częścią
składu na jakiś czas a jedynie ich obecność w określonych misjach.



Cooooo drużyna bez Wrexa to przecież nei możliwe jak on "największy rozpier*adlacz i psychol na tuchance (2 w galaktyce mógłby takie (tu postaram się być jak on) "napierdalonsko" odpuścić. Gdyby mógł się sam teraz wypowiedzieć to by powiedział " nie ma chuja Shepard idę kurwa z tobą i chuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałby tak, gdyby znów zrobiono polski dubbing. W angielskiej wersji Wrex nie przeklina ani razu, to genialny polski oddział EA stwierdził, że "jak będzie co 5 sekund rzucał mięsem, to będzie bardziej cool".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:00, Lfdracon napisał:

Powiedziałby tak, gdyby znów zrobiono polski dubbing. W angielskiej wersji Wrex nie przeklina
ani razu, to genialny polski oddział EA stwierdził, że "jak będzie co 5 sekund rzucał
mięsem, to będzie bardziej cool".


Chybiona kpina, bo za polonizację pierwszej części Mass Effect odpowiedzialny jest CD Project. ;) W ME2 Wrex już nie klnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 21:49, Odin123 napisał:

Cooooo drużyna bez Wrexa to przecież nei możliwe jak on "największy rozpier*adlacz i
psychol na tuchance (2 w galaktyce mógłby takie (tu postaram się być jak on) "napierdalonsko"
odpuścić. Gdyby mógł się sam teraz wypowiedzieć to by powiedział " nie ma chuja Shepard
idę kurwa z tobą i chuj"

Wielu jest niezadowolonych z faktu, że nie będzie żadnego kroganina w drużynie. Już mogliby dać chociaż Grunta, bo nieobecność Wrexa można jeszcze wytłumaczyć, że jest zajęty liderowaniem klanu.

Spoiler

Wrex pojawia się na Sur''kesh (lub jeśli Wrexa się zabiło w jedynce, to w jego miejsce żyje Wreav), ale nie jako członek drużyny. Być może będzie jeszcze na Tuchance, bo tam w trójce również będzie działa się jedna z misji, ale nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej zorientowanych:

Gdzie powinienem zaopatrzyć się w grę, by nie widzieć w niej ani jednego słowa po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować