Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2012 o 13:18, Kadaj napisał:

Pytanie do bardziej zorientowanych:

Gdzie powinienem zaopatrzyć się w grę, by nie widzieć w niej ani jednego słowa po polsku?


Gdyby dystrybutorem nie było EA, to powiedziałbym Ci, że gdziekolwiek. CD Projekt, a nawet Cenega, w większości dają możliwość wyboru wersji językowej przy instalacji, ale z EA to nigdy nie wiadomo. W Dragon Age: Origins można było wybrać dowolną z dostępnych wersji (nawet np. niemiecki dubbing z francuskimi napisami). Oficjalnie ME3 jest ma być u nas wydany z oryginalnym dubbingiem i polskimi napisami, więc nie usłyszysz słowa po polsku, ale pewnie zobaczysz. Być może gdy zakupisz przez Origin, będziesz miał możliwość zainstalowania wersji w pełni anglojęzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 13:18, Kadaj napisał:

Pytanie do bardziej zorientowanych:

Gdzie powinienem zaopatrzyć się w grę, by nie widzieć w niej ani jednego słowa po polsku?

Wszędzie :P Gra jest na Origin, więc wybierzesz napisy jakie chcesz. A dubbingu i tak nie będzie.

damlon: Innej wersji nie będzie. Nawet z pudełkowej będziesz musiał mieć zainstalowany Origin aby grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 13:53, Arcling napisał:


damlon: Innej wersji nie będzie. Nawet z pudełkowej będziesz musiał mieć zainstalowany
Origin aby grać.


To wiem, chodziło mi raczej o to, że przez Origin będzie pewnie można ściągnąć dowolną wersję. Tak jak ze Steamem, kupuję przykładowo Shoguna 2 w wersji PL od CD Projektu, ale wpisuję CD-key i ze Steam mogę sobie pobrać dowolną wersję językową. Co do Origina są to jedynie moje przypuszczenia, bo ME3 będzie moją pierwszą grą wyposażoną w to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mieli racje bo dzięki temu można było łatwiej zrozumieć specyfikę i brutalność krogan a teraz to tak jakby no nie wiem Gerald przestał kląć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 13:18, Kadaj napisał:

Pytanie do bardziej zorientowanych:

Gdzie powinienem zaopatrzyć się w grę, by nie widzieć w niej ani jednego słowa po polsku?


możesz wyłączyć napisy dubling będzie po angielsku, albo se angielski przy inasalacji wybież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 15:17, Odin123 napisał:

I mieli racje bo dzięki temu można było łatwiej zrozumieć specyfikę i brutalność krogan
a teraz to tak jakby no nie wiem Gerald przestał kląć.


Rzecz w tym, że niektórzy ludzie mają ochotę odbierać bohaterów z gier tak jak zaplanowali to ich twórcy (ja się do takich ludzi zaliczam). Przeklinający i wulgarny Wrex to już nie oryginalna, zaplanowana wersja tylko jakaś podróbka, zmienająca nasze poglądy na temat tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie mieli racji, bo przez nich Wrex rzuca mięsem jak pizgający się o wszystko gimnazjalista.

Swoją drogą, w żadnej grze nie spotkałem się z postacią o imieniu Gerald.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 15:44, Lfdracon napisał:

Moim zdaniem nie mieli racji, bo przez nich Wrex rzuca mięsem jak pizgający się o wszystko
gimnazjalista.

Swoją drogą, w żadnej grze nie spotkałem się z postacią o imieniu Gerald.


Moim zdaniem taki był lepszy , ale każdy ma swoje a co do mienia to tak to jest jak sie brata posłuchałem miał być Geralta. A to słownictwo dodawało kroganom smaczku i charakteru


Noristias co do wrexa to ja takiego poznałem jako pierwszego a że w originale nie przeklinał dowiedziałem się dzisiaj ale nie obraz się zostanę przy moim zdaniu , a i nie uważam takiego wrexa za podróbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania, jednemu bluzgający Wrex się podoba innemu nie. Ja uważam to za fajne, przeklinanie pasuje mi do krogańskiej natury kreowanej przez twórców gry. Poza tym to taki rodzimy smaczek. I nie, nie jestem gimnazjalistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 16:55, damlon napisał:

Każdy ma prawo do swojego zdania, jednemu bluzgający Wrex się podoba innemu nie. Ja uważam
to za fajne, przeklinanie pasuje mi do krogańskiej natury kreowanej przez twórców gry.
Poza tym to taki rodzimy smaczek. I nie, nie jestem gimnazjalistą :P


Ja jestem ale to nic do rzeczy nie ma. Bo som ludzie na studiach i starsi(nikomu nie ubliżając) którzy zachowują się gorzej niż nieużytek gimnazjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem tej, serii ale na pewno nie zamierzam pozwolić się szpiegować za pomocą Origina.
Zamierzam kupić Mass Effecta 3 na Xbox''a w czasie kiedy reszte mam na pc''ie. Stąd pojawia się moje pytanie.
Czy jest sposób aby zgrać na xboxa savy z poprzednich części (choć myślę, że wystarczą te z 2) i gdzie można je znaleźć? (Chodzi mi konkretnie o adres strony gdzie się znajdują, bo wiem, że eksport PC --> Xbox raczej nie zadziała.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 19:51, Jedimax napisał:

(Chodzi mi konkretnie o adres strony gdzie się znajdują,
bo wiem, że eksport PC --> Xbox raczej nie zadziała.)

Eksport save''ów z PC na X360 i odwrotnie działa i ma się dobrze
http://legion.cal24.pl/me2/
Instrukcja tutaj:
http://social.bioware.com/forum/1/topic/128/index/2277020

Ten trik nie działa z wersją na PS3, bo tam save''y są zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 15:23, Odin123 napisał:

możesz wyłączyć napisy dubling będzie po angielsku,

To akurat rozwiązanie połowiczne, bo menu i dziennik zostaną po polsku. : /

A co do innych odpowiedzi: jesteście pewni, że będzie możliwość wyboru języka? Na stronie Origina nie ma nic na ten temat, a nie mam doświadczenia z tą platformą, tak jak w przypadku Steama (gdzie wszystkie języki są wyszczególniane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 21:37, Kadaj napisał:

> możesz wyłączyć napisy dubling będzie po angielsku,
To akurat rozwiązanie połowiczne, bo menu i dziennik zostaną po polsku. : /

A co do innych odpowiedzi: jesteście pewni, że będzie możliwość wyboru języka? Na stronie
Origina nie ma nic na ten temat, a nie mam doświadczenia z tą platformą, tak jak w przypadku
Steama (gdzie wszystkie języki są wyszczególniane).

W origin to dziala inaczej (przynajmniej dzialalo do tej pory). Mam pudelkowe Dragon Age i Mass Effect 2 po polsku ale chcialem miec angielskie. Wpisalem cd-key''e w Origin i tam mozna bylo wybrac wersje jezykowa (ale tylko raz przy wpisywaniu, juz zostaje na stale, no i trzeba pobrac wszystko wtedy czyli ze 20 giga bo tyle te gry waza). Byc moze z ME3 bedzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 00:19, Filip15789_PL napisał:

Przy zamówieniu PRE-ORDER gry Mass Effect 3 Edycji Kolekcjonerskiej na PC widnieje
napis Nakład wyczerpany.


Dobrze więc, że zamówiłem kilka miesiaków temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie, czy do marca zdążą zwiększyć nakład. Sam jeszcze nie zdążyłem zamówić, ale trzeba będzie wyglądać kiedy będzie można ponownie zamówić i od razu takowe złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W empiku też już nie ma. Ja swoją zamówiłem na początku stycznia, ale myślę, że nawet jeśli nie będzie nowego nakładu, to chętni nie powinni tracić nadziei, zawsze zostaje trochę nieodebranych zamówień po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 02:18, Kraju napisał:

I teraz pytanie, czy do marca zdążą zwiększyć nakład. Sam jeszcze nie zdążyłem zamówić,
ale trzeba będzie wyglądać kiedy będzie można ponownie zamówić i od razu takowe złożyć.

Nakładów EK to się raczej nie zwiększa.Gram od 15 lat, sam mam parę kolekcjonerek na składzie, i nie przypominam sobie sytuacji by kiedykolwiek dorzucono kolejne sztuki po wyczerpaniu.

Oczywiście pomijam sytuację w której część klientów po prostu nie potwierdza zamówienia, a egzemplarze ponownie wracają do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie wysłać do nich maila w tej sprawie, a jak nie to zamówić gdzieś indziej. Nie widzi mi się czekanie do niemal ostatniej chwili, z niepewnością czy zdążę zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować