Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Czy na lapku z parametrami:
6 GB Ram
Karta graficzna : GeForce GT 520M [ 1024 mb ]
Procesor : intel i3

Gra będzie mi działała? Jeśli tak to na jakich ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:26, RadekMr napisał:

Czy na lapku z parametrami:
6 GB Ram
Karta graficzna : GeForce GT 520M [ 1024 mb ]
Procesor : intel i3

Gra będzie mi działała? Jeśli tak to na jakich ustawieniach?


Wydaje mi się że co najmniej na średnich powinno być płynnie. Jeśli masz dwójkę zainstaluj i zobacz bo obie mają praktycznie takie same wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:26, RadekMr napisał:

Czy na lapku z parametrami:
6 GB Ram
Karta graficzna : GeForce GT 520M [ 1024 mb ]
Procesor : intel i3

Gra będzie mi działała? Jeśli tak to na jakich ustawieniach?


Jako, że to jest UE3 i to bardzo dobrze zoptymalizowany silnik to sądzę, że pociągnie bez problemu na średnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:26, RadekMr napisał:

Czy na lapku z parametrami:
6 GB Ram
Karta graficzna : GeForce GT 520M [ 1024 mb ]
Procesor : intel i3

Gra będzie mi działała? Jeśli tak to na jakich ustawieniach?


Między innymi po to właśnie jest demo, żebyś mógł sprawdzić jak Ci pójdzie gra bez wydawania 150zł.
Przy parametrach 8gb, GF GT 540M, i5 gra chodzi zadowalająco w rozdzielczości 1920x1080 z włączonym AA (widoczne są spadki fps w pierwszej misji). Na niskich albo średnich pewnie spokojnie u Ciebie pójdzie.

Ale lepiej sam sprawdź. To tylko 2GB ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 08:56, Phobos_s napisał:

No w końcu jakiś porządny trailer.
Blur jak zwykle nie zawodzi.

A skoro już przy tym trailerze jesteśmy - to wersja skrócona. Będzie jeszcze wersja rozszerzona (ma być jutro) - coś jak w przypadku Dirty Dozen z ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 12:03, Henrar napisał:

A skoro już przy tym trailerze jesteśmy - to wersja skrócona. Będzie jeszcze wersja rozszerzona
(ma być jutro) - coś jak w przypadku Dirty Dozen z ME2.


Tak przeczytałem na końcu trailera :)
Zobaczymy, co zaserwują. Pewnie więcej Reaperów ;)
Szkoda, że nie ma femShep :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam dylemat kupić gre przezd premierą czy kupić po premierze. Wszystko fajnie wygląda ale brak dubbingu mnie wkurzył. Odpuściłem i czekałem na napisy jak bedą wyglądały a tu kaszana.
Chyba pozcekam jak jakis patch wyjdzie i to naprawia, sam już nie wiem.
Ja w tej marce skupiam się bardzo na fabule i chce ja dobrze zrozumieć a takie małe napisy i szybko znikajace odrzucaja.
niby pisza gracze zeby to poprawic ale czy prośba zostanie wysłuchana? I oczywiscie w jakim tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się w końcu do tego pre-orderu z gram.pl ze względu na drobne bonusy, ale ciągle zastanawia mnie jaka jest szansa, że jednak pojedyncze egzemplarzy kolekcjonerki się zachowały i wjadą w marcu na półki, choćby w Media Markt. Nie liczę na to specjalnie, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 13:59, paraGaladh napisał:

Przymierzam się w końcu do tego pre-orderu z gram.pl ze względu na drobne bonusy, ale
ciągle zastanawia mnie jaka jest szansa, że jednak pojedyncze egzemplarzy kolekcjonerki
się zachowały i wjadą w marcu na półki, choćby w Media Markt. Nie liczę na to specjalnie,
ale kto wie...


Sprawdzaj na bieżąco allegro. Tam na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem zamiar kupić tę grę w dniu premiery zwłaszcza że mam już 1 i 2 część ale po tym co zobaczyłem w demie.... to co już ktoś wcześniej przytoczył, http://www.youtube.com/watch?v=Gayz4s82LHs . Animacja chodu Andersona niezapomniana... Z całym szacunkiem ale jak tak mają wyglądać animacje w głównej grze za te 120zł to ja chętnie zagram (dla fabuły) ale kiedy indziej jak to połatają.... Przykro mi ale tak być nie może, spierniczyli sprawę i jeszcze każą sobie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 20:18, Cierpik182 napisał:

> Zawsze jeszcze istnieje mozliwosc ze pomoga nam

Spoiler

Rakni jesli w jedynce darowalismy

> krolowej zycie ;)



Spoiler

Ciekawi mnie, czy coś z tym zrobią. W drugiej części to przeszło bez echa ;/




Skonczylem jedynke sobie jeszcze raz, a teraz gram sobie w dwojke i jednak nie jest tak ze przeszlo to wszystko bez echa.

Spoiler

Na Illum spotykasz Asarii ktorej krolowa Rakni uratowala zycie na obcej planecie i wszczepila wiadomosc dla Sheparda, ktora brzmiala mniej wiecej ze wiedza kogo sciga i kiedy przyjdzie wlasciwa pora pomoga mu wyplemic ciemnosc z galaktyki. Czyli jest duza szansa ze w 3 Rakni moga odegrac spora role :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To fajna wieść :D też mam w planach przejście sobie Mass Effectów od początku... ale studia na razie nie pozwalają. Dzięki za wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jezeli zamowilem preorder 7 lutego to nie otrzymam tej litografii bo w zamowieniu pisze ze bede ja mial to jak to jest wkoncu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z zalogowanie się do gry gdy w lobby znajduje się jedna specyficzna osoba? Dokładnie rzecz ujmując wcześniej grałem z 3 innym kumplami. Wszystko śmigało. Teraz do zabawy chciał dołączyć kolejny kumpel (jeden zrezygnował). Za każdym razem gdy w lobby jestem ja albo on to jeden z nas nie może wejść do tej właśnie poczekalni. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, strzelam że to wina neta (mamy tych samych dostawców). Macie na to jakiś sposób, bo jeżeli to sprawka tego Origina to nie wiem jakie przekleństwa na EA wymyśle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 08:56, Phobos_s napisał:

No w końcu jakiś porządny trailer.
Blur jak zwykle nie zawodzi.

Ano, trailer zacny. Szkoda tylko, że taki krótki (i tak, wiem, że pojawi się wydłużona wersja, która pewnie i tak będzie za krótka :P). No i jeszcze do tego muzyka Two Steps From Hell... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 20:32, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie czy jezeli zamowilem preorder 7 lutego to nie otrzymam tej litografii bo
w zamowieniu pisze ze bede ja mial to jak to jest wkoncu ?


Jeśli w zamówieniu jest napisane, że ją będziesz miał to na 99,9% będziesz ją miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest masa dobrych gier, gdzie wyskakują takie babole, ciekawe czemu nagle to tak razi w serii ME? Nie rozumiem tego - w demo gra się naprawdę świetnie. Ta animacja może nie jest najlepsza, można było ją zrobić dużo lepiej, ale przecież nie o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie ten nowy trailer się nie podoba. Muzyka kijowo dopasowana (ot, pum-pum epickie), synchro niby jest ale nieciekawe - średnio to wykonane. Na dodatek nie wydaje mi się, żeby Blur to robił bo Blur nie spieprzyłby tak sprawy.
Póki co jeśli chodzi o trailery to Fani > Marketing EA.
Polecam tutaj trailery MikroBitti na youtube sobie obejrzeć - niektóre z nich naprawdę są lepsze od tego co nam pokazało EA/BioWare.
Czekam na tą wersję rozszerzoną ale fajerwerków się nie spodziewam - raczej zwykłego, bezsensownego trzepania Reaperów i kolejnego prosiaka ubitego w polu słoneczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować