Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 22:01, Misquamaqus napisał:

Co jest ?
Ja tej babki nie mam w bikini :))))


Bo tego w demie normalnie nie ma. Tzn., jest, ale zaszyte w plikach gry i gracze normalnie nie powinni mieć do tego dostępu. Tyle teoria. W praktyce grupka ludzi na BSN się zajęła grzebaniem w plikach i wzięli się za główny plik ME3 - coalesced.bin. Metodą prób i błędów im się udało pozmieniać parę rzeczy w demie, od tak prostych rzeczy jak odblokowanie pancerzy w singlu i podmienianie modeli (czyli nic nowego - jedynka i dwójka miała takie same modyfikacje), bo aż po zmianę paru zmiennych odpowiedzialnych za prawdopodobieństwo wypadnięcia paru rzeczy z paczek w multi - i tu są ładne jaja, bo ME3 nie posiada zabezpieczenia anty-cheaterskiego, który uniemożliwiałby łączenie się do gry ze zmodyfikowanym plikiem.
Obstawiam więc, że po premierze multi na PC będzie wyglądać dokładnie tak samo, jak to z Modern Warfare 2. Zostaliście ostrzeżeni.

A jak ktoś chce sprawdzić, to tutaj są dwa pliki coalesced.bin:
http://depositfiles.com/files/30ffwh650
Jeden odblokowuje kurtkę dla wszystkich postaci, drugi podmienia domyślne na te w bieliźnie.
Zabawa działa do momentu opuszczenia Ziemi.

PS. Plik wypakowujemy do \Mass Effect 3 Demo\BIOGame\CookedPCConsole i podmieniamy oryginał. Dlatego najlepiej jest zrobić kopię zapasową, bo nigdy nic nie wiadomo.

PS2. Z tego co wiadomo to kurtka ma być dostępna w podstawowej wersji gry, ale tylko dla facetów. Femshep dostanie to: http://xmages.net/storage/10/1/0/3/f/upload/3f721c47.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:27, Henrar napisał:

> Co jest ?
> Ja tej babki nie mam w bikini :))))

Bo tego w demie normalnie nie ma. Tzn., jest, ale zaszyte w plikach gry i gracze normalnie
nie powinni mieć do tego dostępu. Tyle teoria. W praktyce grupka ludzi na BSN się zajęła
grzebaniem w plikach i wzięli się za główny plik ME3 - coalesced.bin. Metodą prób i błędów
im się udało pozmieniać parę rzeczy w demie, od tak prostych rzeczy jak odblokowanie
pancerzy w singlu i podmienianie modeli (czyli nic nowego - jedynka i dwójka miała takie
same modyfikacje), bo aż po zmianę paru zmiennych odpowiedzialnych za prawdopodobieństwo
wypadnięcia paru rzeczy z paczek w multi - i tu są ładne jaja, bo ME3 nie posiada zabezpieczenia
anty-cheaterskiego, który uniemożliwiałby łączenie się do gry ze zmodyfikowanym plikiem.
Obstawiam więc, że po premierze multi na PC będzie wyglądać dokładnie tak samo, jak to
z Modern Warfare 2. Zostaliście ostrzeżeni.

A jak ktoś chce sprawdzić, to tutaj są dwa pliki coalesced.bin:
http://depositfiles.com/files/30ffwh650
Jeden odblokowuje kurtkę dla wszystkich postaci, drugi podmienia domyślne na te w bieliźnie.

Zabawa działa do momentu opuszczenia Ziemi.

PS. Plik wypakowujemy do \Mass Effect 3 Demo\BIOGame\CookedPCConsole i podmieniamy oryginał.
Dlatego najlepiej jest zrobić kopię zapasową, bo nigdy nic nie wiadomo.

PS2. Z tego co wiadomo to kurtka ma być dostępna w podstawowej wersji gry, ale tylko
dla facetów. Femshep dostanie to: http://xmages.net/storage/10/1/0/3/f/upload/3f721c47.jpg


A kurtka też bedzie dostępna za free ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:51, Szw3dzik napisał:

A kurtka też bedzie dostępna za free ?

Wygląda na to, że tak. Tylko bluza jest w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:54, Misquamaqus napisał:

Babka nie moze smigac w grze w bikini, bo se nie pogram :)))


A co? Żona przez ramię zagląda? ;)


P.S. Do tej "skórzanej" sukienki fem Shep to tylko jej biczyka brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 07:14, Henrar napisał:

> A kurtka też bedzie dostępna za free ?
Wygląda na to, że tak. Tylko bluza jest w EK.


No fajnie jakby bluza też była bo fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 16:32, Kraju napisał:

Nie ma takiej możliwości. Trzeba będzie od początku złożyć zamówienie na grę.



to trochę nie fair względem tych którym zamówienie anulowano z powodu błędu ze strony CD Projekt
Poczekam jeszcze trochę... może znajdzie się kilka sztuk, jeśli nie to zadowolę się cyfrową edycją specjalną.

Jest ktoś w stanie potwierdzić czy w cyfrowej edycji specjalnej jest DLC From Ashes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 10:57, Arczir2d2 napisał:

to trochę nie fair względem tych którym zamówienie anulowano z powodu błędu ze strony
CD Projekt

Co, gdzie, jak. Jaki CD Projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 11:52, Henrar napisał:

> to trochę nie fair względem tych którym zamówienie anulowano z powodu błędu ze strony

> CD Projekt
Co, gdzie, jak. Jaki CD Projekt?



o faktycznie masz rację, coś pokręciłem... chodzi o EA
nie zmienia to faktu że to nie fair, jeśli zamówienie anulowano mi bo ktoś źle policzył sztuki to jeśli kilka sztuk się uchowa bo parę osób anuluje zamówienia to powinny one automatycznie trafiać do osób którym anulowano, w zależności od daty złożenia zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś obsługa EA nie spieszy mi się z odpowiedzią. Zapytałem czy w EK na Origin jest DLC From Ashes.
Czy ktoś z Was może wie? jest to DLC w zawarte w tej edycji czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 22:29, Arczir2d2 napisał:

Coś obsługa EA nie spieszy mi się z odpowiedzią. Zapytałem czy w EK na Origin jest DLC
From Ashes.
Czy ktoś z Was może wie? jest to DLC w zawarte w tej edycji czy nie??

Wg. tego artykułu http://www.vg247.com/2012/02/21/mass-effect-3-from-ashes-dlc-spotted-on-xbox-live/
ma być także w edycji cyfrowej
Ale Polska to kraj dziwny i nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było już o tym, ale właśnie przypadkiem trafiłem na listę osiągnięć/trofeów do ME3. Niektóre są interesujące, jak np.

Untouchable - Escape a Reaper in the Galaxy Map.
Czyli co, minigra polegająca na uciekaniu przez Reaperem? Brzmi jak hańba wobec potęgi Żniwiarzy, ale jednocześnie ciekawi mnie, jak to będzie wyglądać. Co będzie jak nas złapie? :P

Executioner - Defeat an old adversary.
Interesujące. O kogo może chodzić?

Spoiler

Illusive Man?



Fact Finder - Discover an enemy''s monstrous origin.
Moje ulubione. Tajemnica całej serii zostanie rozwikłana. Jeżeli okaże się, że Żniwiarzy
Spoiler

zbudowali/stworzyli/whatever Opiekunowie Cytadeli

, nazwę to największą porażką, lenistwem, brakiem kreatywności i upadkiem wielkiego developera w historii branży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 05:53, Siriondel napisał:

Untouchable - Escape a Reaper in the Galaxy Map.
Czyli co, minigra polegająca na uciekaniu przez Reaperem? Brzmi jak hańba wobec potęgi
Żniwiarzy, ale jednocześnie ciekawi mnie, jak to będzie wyglądać. Co będzie jak nas złapie?
:P

Tak to wygląda: http://uk.ign.com/videos/2012/02/24/mass-effect-3-exploring-the-galaxy

Dziennikarz dostaje nawet tego achievementa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 05:53, Siriondel napisał:

Fact Finder - Discover an enemy''s monstrous origin.
Moje ulubione. Tajemnica całej serii zostanie rozwikłana. Jeżeli okaże się, że Żniwiarzy

Spoiler

zbudowali/stworzyli/whatever Opiekunowie Cytadeli

, nazwę to największą porażką,
lenistwem, brakiem kreatywności i upadkiem wielkiego developera w historii branży :P


Mnie ten najbardziej interesuje. Mam nadzieję że go nie popsują i trochę szkoda że nie zostawią żadnej tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować