Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2012 o 15:23, paraGaladh napisał:

Spoiler

To on jest Guardianem?


Spoiler

To Catalyst. Czy to to samo co Guardian, to naprawdę nie mam pojęcia, bo aż tak spoilerów nie ogarniam :(

Dnia 03.03.2012 o 15:23, paraGaladh napisał:

Swoją drogą, Kore Płd i Hong Kong mają launch już w poniedziałek o 16.00 naszego czasu,
także... Hurray, nieco ponad dwie doby do ME3.

I tak gram.pl większości wyśle pudełkowe kopie dopiero w okolicach 7 marca. Posiadacze cyfrówek mogą się jednak cieszyć.
Shitstorm na BSN nadejdzie trochę wcześniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2012 o 15:27, Henrar napisał:

Spoiler

To Catalyst. Czy to to samo co Guardian, to naprawdę nie mam pojęcia, bo aż tak spoilerów
nie ogarniam :(



Pozwól, że zapytam kolokwialnie:

Spoiler

Przeglądałem wycieki jesienią i nie pamiętak tego tak dobrze, ale ogólnie rzecz ujmując - mówimy o istocie siedzącej we wnętrzu Cytadeli, prowodyrze Reaperów, który objaśnia wszystko Shepowi i daje mu wachlarz (trzech...) możliwości co zrobić dalej?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 15:41, paraGaladh napisał:

Spoiler

Przeglądałem wycieki jesienią i nie pamiętak tego tak dobrze, ale ogólnie rzecz
ujmując - mówimy o istocie siedzącej we wnętrzu Cytadeli, prowodyrze Reaperów, który
objaśnia wszystko Shepowi i daje mu wachlarz (trzech...) możliwości co zrobić dalej?


Spoiler

Yhy, w takim razie to on


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie w sprawie DLC From Ashes do EA i wreszcie dostałem odpowiedź... takiej treści.

[quote]Witam serdecznie,
Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.
Na wstępie chciałabym bardzo przeprosić za opóźnienia w odpowiedzi. Nasz Zespół dokłada wszelkich starań aby odpowiadać na maile na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe. Za wszelkie niedogodności tym spowodowane bardzo przepraszam.
Obecnie w ofercie Sklepu Origin nie znajduje się dodatkowe DLC do Cyfrowej Edycji Specjalnej N7. Nie posiadam także informacji czy w przyszłości DLC From Ashes będzie dostępne w ofercie Sklepu Origin. [/quote]

no comment z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można? ale całkiem osobno?

Ponoć wyciekły informacje o fabule i zakończeniach trójki... i ponoć nie jest dobrze :/
nie czytałem bo nie chcę psuć sobie zabawy z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 17:55, Arczir2d2 napisał:

Ponoć wyciekły informacje o fabule i zakończeniach trójki... i ponoć nie jest dobrze
:/
nie czytałem bo nie chcę psuć sobie zabawy z grą


Wyciekły pół roku temu. Ale były wtedy do przyjęcia, skopane ale do przyjęcia. Ale teraz są skopane i nie do przyjęcia. Nie tylko same zakończenie ale tony głupot i absurdów w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 17:55, Arczir2d2 napisał:

> > /ciach/
>


można? ale całkiem osobno?



Jeśli masz już grę zainstalowaną klikasz znaczek " i " pod tytułem gry, a następnie masz tam przycisk "Kup dodatki". No i tam możesz zakupić sobie ten dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe wieści... Ponoć multi (nie jest to na 100% pewne) ma jednak być wymagany do gry w single (aby zebrać wszystkie war assets). Jeśli tak będzie to... powodzenia w graniu za 2-3 laty gdy ludzi na multi może już być bardzo mało albo serwery wyłączą. Ewentualnie multi może okazać się tylko drogą na skróty dla tych, którzy nie wykonują zadań pobocznych, ale jednak niesmak pewien pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy sobie zapewnienia sprzed kilku miesięcy, że multi nie będzie miało najmniejszego wpływu na przebieg kampanii dla pojedynczego gracza... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądziliście, że to przed Shepardziątkiem piętrzą się najtrudniejsze wybory wśród bezkresnych meandrów Galaktyki? Pojawił się dylemat co do zakupu Kolekcjonerki i za cholerę nie wiem, jak go rozwiązać.

W środę kilku/nastu brytyjskich retailerów otrzymało egzemplarze po kapitulacji Game.com i w piątek o czwartej rano wpadłem na dosłownie ostatni store z nimi, nieco niszowy indie store, horrendalnie wysoka cena, ale mimo wszystko na wszelki wypadek postarałem się o zabezpieczenie kopii. Dostałem potwierdzenie, że faktycznie mają towar, ale będą go wysyłać dość późno i wniosek jest taki, że raczej mogę się pożegnać z grą przed poniedziałkiem 12 III.

Wczoraj udało mi się złowić kod promocyjny na Digital Exclusive Edition z Originu i wszystko zdaje się być ok, jedyne 130 zł i realna możliwość gry już 5. marca. Jestem w sumie zdecydowany, że trzymam się tej wersji, a z Brytyjczykami właśnie się przeprosiłem i pozdrowiłem.

Niemniej, również wczoraj jakimś cudem trafiłem na post z anglojęzycznego BSN sprzed kilku dni i wygląda na to, że dwa wcale nie takie małe sklepy w USA wciąż oferują pudełkową kolekcjonerkę za rozsądną cenę. Jakimś cudem je przeoczyłem. Zachowując osobiste kwestie – mogę sprawić, że serial wyląduje u mnie najdalej 7. marca i będzie można w sumie rejestrować i grać...

Paradoksalnie cena nie gra dla mnie aż takiej roli, tylko moment, w którym odpalę to cacko. Podejrzewam, że skończy się na bezwstydnym, pełnym gracji i dystynkcji napieprzaniu i totalnym no-lifie, więc chętnie przysiadłbym do gry już piątego... Z drugiej strony góra 1.5 dnia zwłoki i mam przypieczętowaną pudełkową kolekcjonerkę, da się przeżyć. Nie wiem jednak, czy mam ochotę ryzykować, skoro na moim koncie Origin czeka już pewna gra. Zamówić obie i odsprzedać potem część zawartości? :P Zależy mi na Artbooku, "cynowym portrecie" z Shepardami obu płaci... Ciekawe, czy znajdę w sprzedaży te pojedyncze elementy i za jaką cenę... Ech... Choices, choices.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2012 o 22:25, paraGaladh napisał:


Paradoksalnie cena nie gra dla mnie aż takiej roli, tylko moment, w którym odpalę to
cacko. Podejrzewam, że skończy się na bezwstydnym, pełnym gracji i dystynkcji napieprzaniu
i totalnym no-lifie, więc chętnie przysiadłbym do gry już piątego... Z drugiej strony
góra 1.5 dnia zwłoki i mam przypieczętowaną pudełkową kolekcjonerkę, da się przeżyć.
Nie wiem jednak, czy mam ochotę ryzykować, skoro na moim koncie Origin czeka już pewna
gra. Zamówić obie i odsprzedać potem część zawartości? :P Zależy mi na Artbooku, "cynowym
portrecie" z Shepardami obu płaci... Ciekawe, czy znajdę w sprzedaży te pojedyncze elementy
i za jaką cenę... Ech... Choices, choices.


Ja bym stawiał tylko i wyłącznie na pewniaka. Jeśli masz kasę to kup obie i potem ewentualnie część odsprzedaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 10:17, Henrar napisał:

http://www.twitch.tv/gamingdirectuk/b/310521017
Uwaga, spoilery - stream z początku gry

Spoiler

Ziemia, Mars, Cytadela, Palaven

Strasznie
to wszystko melodramatyczne, a najgorsze jest to, że gdzieś w okolicach 2 godzin i pięciu
minut
Spoiler


znowu pojawia się ten cholerny dzieciak, który jak wiadomo jest Guardianem.


Spoiler


Nie chce mi się oglądać, więc chodzi o scenę snu gdzie PedoShep gania za tym szczylem po lesie? Ze wszystkich przeżyć wojennych- dwóch bądź więcej zabitych członków załogi (Jenkins i Kaidan/Ashley), niszczonej Cytadeli, zniszczenia Normandii, paskudnej sceny śmierci kolonistki/Kelly Chambers jedyna nadzieja galaktyki najbardziej cierpi z powodu śmierci jakiegoś losowego gówniarza, który na końcu okazuje się bogiem Reaperów?



Będę się cieszył z hate''u znacznie bardziej niż przypuszcałem. Ta gra może okazać się gorsza od DA2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to istne pole minowe. Same spoilery, wystarczy je przeczytać i całe 2 lata oczekiwania pójdą z dymem. :P

Mam takie pytanie - czy to prawda, że nawet jak uda mi się kupić ME3 w tygodniu (np w środę) to i tak nie zagram w niego prędzej jak w piątek? Jest ta śmieszna internetowa aktywacja jak z Wiedźminem 2? Mówię o wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 11:38, JackXPPL napisał:

Ten temat to istne pole minowe. Same spoilery, wystarczy je przeczytać i całe 2 lata
oczekiwania pójdą z dymem. :P

Zajrzyj tu po premierze... wtedy to dopiero się zacznie.

Dnia 04.03.2012 o 11:38, JackXPPL napisał:

Mam takie pytanie - czy to prawda, że nawet jak uda mi się kupić ME3 w tygodniu (np w
środę) to i tak nie zagram w niego prędzej jak w piątek? Jest ta śmieszna internetowa
aktywacja jak z Wiedźminem 2? Mówię o wersji PC.

Owszem, jest tak jak z platformą STEAM. Origin odblokuje Ci grę dopiero w dniu premiery. Wcześniej to możesz sobie co najwyżej pudełko pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przed piatkiem nie pograsz... Co prawda można zmieniać ip na amerykańskie żeby pograć wcześniej... ale pierdzielenia się z tym tyle że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować