Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2012 o 11:49, Sipso2008 napisał:

Niestety, przed piatkiem nie pograsz... Co prawda można zmieniać ip na amerykańskie żeby
pograć wcześniej... ale pierdzielenia się z tym tyle że nie warto.


Jak już zmieniać to na koreańskie (można grać już od poniedziałku). A z tym "pierdzieleniem" to nie przesadzaj... Bardzo szybko i prosto mozna zmienić ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 11:58, Dandzialf napisał:

Jak już zmieniać to na koreańskie (można grać już od poniedziałku). A z tym "pierdzieleniem"
to nie przesadzaj... Bardzo szybko i prosto mozna zmienić ip.


How? Bo u mnie sposób z Sociala nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 13:13, kesik93 napisał:

> Jak już zmieniać to na koreańskie (można grać już od poniedziałku). A z tym "pierdzieleniem"

> to nie przesadzaj... Bardzo szybko i prosto mozna zmienić ip.

How? Bo u mnie sposób z Sociala nie działa.


Śpieszę z pomocą - co konkretnie? :P

Co do pytania z poprzedniej strony - zachowuję cyfrową kolekcjonerkę i wejdę jakoś w posiadanie (przynajmniej) części fizycznej, tyle na temat wyborów. :P

@Henrar:

Spoiler

HURF DURF PEDOBEAR MODE ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego zmieniania IP. Czy jak je zmienię to będę mógł potem wrócić do "tutejszego" IP czy już na zawszę będę skazany na np. południowokoreańskie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 16:52, darth_16 napisał:

Mam pytanie co do tego zmieniania IP. Czy jak je zmienię to będę mógł potem wrócić do
"tutejszego" IP czy już na zawszę będę skazany na np. południowokoreańskie? ;)


Nah. Tylko na czas zalogowania do FlyVPN. Po unlocku wylogowujesz się z programu/wyłączasz go i nie zawracasz sobie już głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 16:47, Henrar napisał:

Spoiler dla fanów Tali. Jak ją lubicie to lepiej nie oglądajcie ^^:

Spoiler

http://i.imgur.com/zgO7R.png - jeżeli mieliście z nią romans, to w tej scenie zostanie
pokazana jej twarz


Oglądałem tamten streaming, ale jej twarzy nie pokazano.

Spoiler

Za to Geth Prime był świetny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zamówiłem w końcu ME3 w Edycji Specjalnej na Origin. Z jednej strony cieszę się że nie zamówiłem wersji fizycznej, gdy ta jeszcze była dostępna na początku roku, bo byłbym bardzo wkurzony na to że zamówienie jest anulowane. A wcześniej nie było szans abym zamówił. Czekałem do ostatniej chwili z zamówieniem, bo jednak miałem nadzieję że pojawi się jeszcze gra w sklepach. Niestety ale nie ma EK już nawet w ofertach sklepu, więc zdecydowałem się na wersję cyfrową. Gra ta sama, szkoda tylko dodatków w postaci litografii czy albumu z grafikami. Gra pojawi się do ściągnięcia już 8 marca. Piękniejszego dnia kobiet jeszcze nie było. :D
Zamierzam za jakiś rok kupić sobie zwykłą edycję, aby mieć fizycznie pudełko, by mieć całą kolekcję na półce. Zdecydowałem się na EK cyfrową, bo chciałem mieć te wszystkie dodatki i DLC. Nie żałują decyzji. Mam nadzieję że już 8-9 marca spotkamy się w multiplayerze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej najpierw single, a multi potem czy od razu planujesz multi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 17:35, Kraju napisał:

I zamówiłem w końcu ME3 w Edycji Specjalnej na Origin. Z jednej strony cieszę się że
nie zamówiłem wersji fizycznej, gdy ta jeszcze była dostępna na początku roku, bo byłbym
bardzo wkurzony na to że zamówienie jest anulowane. A wcześniej nie było szans abym zamówił.
Czekałem do ostatniej chwili z zamówieniem, bo jednak miałem nadzieję że pojawi się jeszcze
gra w sklepach. Niestety ale nie ma EK już nawet w ofertach sklepu, więc zdecydowałem
się na wersję cyfrową. Gra ta sama, szkoda tylko dodatków w postaci litografii czy albumu
z grafikami. Gra pojawi się do ściągnięcia już 8 marca. Piękniejszego dnia kobiet jeszcze
nie było. :D
Zamierzam za jakiś rok kupić sobie zwykłą edycję, aby mieć fizycznie pudełko, by mieć
całą kolekcję na półce. Zdecydowałem się na EK cyfrową, bo chciałem mieć te wszystkie
dodatki i DLC. Nie żałują decyzji. Mam nadzieję że już 8-9 marca spotkamy się w multiplayerze.
;)

Ja też kupiłem tą wersję, ale dlatego, że gram.pl anulował mi zamówienie (nic już w tym sklepie nie kupię). Można już ściągać grę bez przeszkód. Tylko aktywować można najwcześniej jutro o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 17:41, Vivek1 napisał:

Ja też kupiłem tą wersję, ale dlatego, że gram.pl anulował mi zamówienie (nic już w tym
sklepie nie kupię). Można już ściągać grę bez przeszkód. Tylko aktywować można najwcześniej
jutro o 16.


Trochę się zdziwiłem jak przeczytałem że grę można już sciągać. Ale zresetowałem Origin i gra pojawiłą się w zakłądce "Moje gry" (wcześniej się tam jeszcze nie znajdowała). A o co chodzi z tą aktywacją? Bo grę będzie można dopiero uruchomić 8 marca, czy się mylę?
Co do sklepu gram.pl, to nie ich wina że musieli anulować zamówienia. Nadal jest to dla mnie najlepszy sklep internetowy.

darth_16
Oczywiście że singiel ważniejszy, ale po demku multiplayer bardzo mi się spodobał. Grę mam zamiar przejść w 100%, a to trochę zajmie czasu, więc zamierzam pograć trochę w multi w czasie grania w kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 18:04, Kraju napisał:

Bo grę będzie można dopiero uruchomić 8 marca, czy się mylę?


Jak zmienisz sobie IP na koreańskie to uruchomisz jutro o 16.
Jak zostaniesz na polskim to dopiero 9 marca o godzinie 01:01 (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie można w normalny sposób. :/ No nic poczekam do tego 9, choć mam nadzieję że już 8 będę mógł uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na to, że dostanę EK, gdyż grę zamówiłem w Empiku i moje zamówienie jest nadal aktualne a jeśli chodzi o pre ordery gier w Empiku to się jeszcze nie zawiodłem, min. udało mi się zdobyć EK AC Brotherhood, mimo że było niewiele egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować