Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2012 o 11:20, Noma napisał:

Nie podoba Ci się EDI? : o

Udam że tego nie przeczytałem.... Z postaci która się fajnie rozwijała zrobili Sexbota.... jeszcze jeden argument popierający moją decyzję żeby ME 3 omijać szerokim łukiem i nawet kijem nie dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:41, Hubi_Koshi napisał:

> Facepalm


Już słyszę dzikie pianie z radości shipperów
Spoiler

Jokera i EDI

, jestem jednym z nich
:-3

Lub wrzaski tych, którym taki pomysł się nie podoba. Dla mnie np.

Spoiler

robienie z EDI sexbota

to poroniony pomysł. Sprzeczne z wizją przedstawioną w poprzedniej części, gdzie była tylko taką towarzyszką do sprzeczek dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 13:43, CrazyGambler napisał:

Chyba dostaniemy grę wcześniej, mi się zmienił status na przygotowywanie do wysyłki,
i planowane dostarczenie jutro albo po jutrze :D



U mnie też zmieniono status zamówienia na "W realizacji" . Bardzo przyjemnie będzie dostać grę wcześniej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 14:16, Arcling napisał:

Lub wrzaski tych, którym taki pomysł się nie podoba. Dla mnie np.

Spoiler

robienie z EDI sexbota


to poroniony pomysł. Sprzeczne z wizją przedstawioną w poprzedniej części, gdzie była
tylko taką towarzyszką do sprzeczek dla niego.

Być może to przegapiłeś ale wiele postaci z załogi Normandii komentowało jak to Joker i EDI kłócą się niczym stare małżeństwo, taka Kasumi chociażby, Shepard też rzucił komenta czy dwa. Załoga Normandii praktycznie kibicowała związkowi Jokera i EDI. Nie wspominam już nawet o ewolucji jaki ich związek przeszedł, z animozji do niechętnej współpracy do całkiem udanego, ale wypełnionego sarkazmem partnerstwa. Poza tym Mass Effect jest w pewnym stopniu odniesieniem do old-schoolowych seriali i filmów Sci-Fi z dawnych lat, takiego Star Treka chociażby, gdzie takie motywy odchodziły, a danie AI statku ciała nie jest wcale niespotykane, ot chociażby serial Andromeda (autorstwa Gena Rodenberrego, który zresztą stworzył też Star Treka) w którym statek bohatera miał ludzkie ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 14:57, Hubi_Koshi napisał:

Być może to przegapiłeś ale wiele postaci z załogi Normandii komentowało jak to Joker
i EDI kłócą się niczym stare małżeństwo, taka Kasumi chociażby, Shepard też rzucił komenta
czy dwa.

Chyba tylko Kasumi tak mówiła, bo tylko ją kojarzę aby komentowała w ten sposób. Kłócili się, ale bardziej na zasadzie przyjacielskiej. A już perspektywa takiego związku może wielu zniesmaczyć (chociaż mnie akurat bardziej denerwuje kwestia dania tylu biseksualistów, niczym w DA2). Dlaczego Joker nie znajdzie się prawdziwej kobiety? Zresztą wielu fanów domagało się aby to female Shepard mogła go romansować.

Star Treka nie oglądałem, więc nie odniosę się do porównania. Zawsze mnie ta seria usypiała. Poza tym nie lubię, gdy wszyscy obcy wyglądają identycznie jak ludzie a różnią się jedynie np. kształtem uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle ktoś słyszał o plotkach dotyczących "lepszego" zakończenia?

Podobno kluczem do niego jest

Spoiler

karmienie rybek i romans z Kelly w ME2, w zamian otrzymamy od niej w trójce rybki/rybę, która będzie liczyła się jako war asset i da nam niby sporą przewagę. Tak widnieje w Prima Guide do ME3 i ktoś kto już gra zaczął chyba coś od wczoraj potwierdzać. Wiem, że te poradniki są wadliwe i nie ufam im zupełnie, ale... Lol. Nie, nie jestem w tej chwili orędownikiem sztuki zwanej trollingiem, mówię serio. Nie wiem ile w tym prawdy, ale póki co wygląda na to, że z ziarno na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 15:13, Arcling napisał:

Chyba tylko Kasumi tak mówiła, bo tylko ją kojarzę aby komentowała w ten sposób. Kłócili
się, ale bardziej na zasadzie przyjacielskiej. A już perspektywa takiego związku może
wielu zniesmaczyć (chociaż mnie akurat bardziej denerwuje kwestia dania tylu biseksualistów,
niczym w DA2). Dlaczego Joker nie znajdzie się prawdziwej kobiety? Zresztą wielu fanów
domagało się aby to female Shepard mogła go romansować.

Oh Come On! Joker Kocha Normandię, a skoro EDI jest Normandią... No, ale na ten temat nie ma co dyskutować bo to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler


Też słyszałem i brzmi to niedirzecznie głupio. Pożyjemy zobaczymy jeśli to prawda, a zakończenie będzie humorystyczne, to wiele nie zmieni. Jeżeli jednak to jest klucz do normalnego zakończenia...można powiedzieć, że Majowie pomylili się o 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 15:19, paraGaladh napisał:

Podobno kluczem do niego jest

Spoiler

karmienie rybek i romans z Kelly w ME2, w zamian otrzymamy
od niej w trójce rybki/rybę, która będzie liczyła się jako war asset i da nam niby sporą
przewagę. Tak widnieje w Prima Guide do ME3 i ktoś kto już gra zaczął chyba coś od wczoraj
potwierdzać. Wiem, że te poradniki są wadliwe i nie ufam im zupełnie, ale... Lol. Nie,
nie jestem w tej chwili orędownikiem sztuki zwanej trollingiem, mówię serio. Nie wiem
ile w tym prawdy, ale póki co wygląda na to, że z ziarno na pewno...


Ta

Spoiler

ryba

jest w war assets:
http://pastebin.com/hRks27wB
nr 204:
Spoiler

ID=204 Prejek Paddlefish Type: Intel - StartingStrength=0 ConditionalDescription="Paddlefish survive to new game plus"


W każdym razie ja to chrzanię, bo zabawa z tym wszystkim była cholernie uciążliwa. To chyba nagroda Bioware dla tych, którzy jakoś to wszystko przetrwali
Spoiler

Tak, wiem, Kelly może później je karmić


Na razie nie wygląda też, by rzeczywiście to coś prowadziło do nowego zakończenia. Brak CGI, pliki audio też wiele nie zawierają.

Przy okazji - http://www.youtube.com/watch?v=eRXRQghjK8Q&feature=plcp&context=C37f6b80UDOEgsToPDskKVmpuJq1IdvMiyeVNr7a60
Oglądajcie od czwartej minuty.
Spoiler

Podobno jedyna konwersacja z Ashley na statku, jaka się pojawia w grze. Ładnego ma kaca ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

wyjdzie jakiś game save kreator to się będzie można pobawić w idealne zakończenia bo nie mam zamiaru przechodzić całego Me2 bo gdzieś tam po drodze nie dostałem

Spoiler

rybki (lub mi zdechła)




A jak się ma sprawa z raknii? ktoś coś wie w temacie odegrają większą rolę czy na zasadzie...
Pomożecie? pomożemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 16:10, Konrad162 napisał:

A jak się ma sprawa z raknii? ktoś coś wie w temacie odegrają większą rolę czy na zasadzie...

Spoiler

Z tego co wiem, to nie ważne, co zrobiłeś Rachnii się pojawią i będą pracować dla Reaperów. Tak przynajmniej wynikało z wczesnych wycieków, ale wtedy jakoś się tematem nie interesowałem, więc nie dam głowy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 16:10, Konrad162 napisał:

A jak się ma sprawa z raknii? ktoś coś wie w temacie odegrają większą rolę czy na zasadzie...


Jeśli mnie pamięć nie myli to

Spoiler

jeśli ocaliłeś Raknii to Żniwiarze indoktrynują królową, a jesli nie to bodaj tworzą coś w rodzaju syntetyka tej rasy. Tak czy siak pojawiają się jako kolejne zmutowane huski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z raknii nic się nie zmieniło.

Spoiler

Jeśli się ocaliło królową to ona jest indoktrynowana (ponoć można ją uratować). Jeśli zabiło - została wyhodowana zastępcza, która podobno nie ma opcji aby ją ocalić. W każdym razie jest to kolejny z wyborów, który ma niewielkie znaczenie. Raknii tak czy inaczej spotka się wśród ras zamienionych w huski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
W media Marku kupiłem własnie Mass effect 3, wiem że nie pogram sobie bo premiera dopiero 8 marca, ale włożyłem płytę i zainstalował sie orgin i stworzyłem konto i teraz chce hasło i jak wpisuje je to pisze ze nie aktualne ID Orgin lub mail lub hasło.
Czy ktoś wie czy własnie w taki sposób jest zrobiona ta blokada, żeby nie zagrać przed premiera czy coś innego jest zrąbane.
Z góry dziękuje za każdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś info którym Media Marktcie można dostać ME3 na xboxa? W Arkadii w Saturnie jest za 220zł, ale nie chcę przepłacać 40zł a popykałbym sobie już dzisiaj albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wcześnie wystawiają ME3 w sklepach :P. To dobrze dla graczy ale czy to czasem nie jest łamanie jakiegoś prawa skoro premiera jest 9 marca ?

Myślałem, że gram.pl zostanie w tyle ale widzę, że mój pre-order już został wysłany. Jestem bardzo mile zaskoczony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować