Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 21:17, Narusegawa napisał:

Udało mi się zamówić kolekcjonerke w empiku przed chwilą :)))

Mnie też, ale jak dzisiaj wróciłem do domu, to już czekał na mnie mail, że "zamówienie to zostało anulowane, ponieważ nakład niektórych produktów został wyczerpany i nie mamy możliwości pozyskania ich od naszych dostawców." Podobną sytuację miałem wczoraj na ultimie. Ciągle łudzę się, że może gdzieś w końcu dorwę EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAprawdę nie ma czego żałować poza tymi dodatkowymi dlc za darmo :) Sama kolekcjonerka uboga wiem bo właśnie pocztą przyszła. Zawiodłem się o wiele lepsze kolekcjonerki za podobna albo i mniejszą cenę miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 08:23, zibi20 napisał:

a co do tego kingdom of amalu... to wyglada na to ze jak skonczysz demo (przejdziesz
cale) to zostanie ci przeslany kod do tych broni (ktore znow podajesz w Podaj kod produktu)....
ogolem nie mam czasu sprawdzac :P


Nie dostajesz kodów... Automatycznie na bioware social Ci przypisuje pancerz za włączenie i broń za przjście(trwa 45min bez dialogów, kiedy czas sie zatrzymuje), ale nie widać tego w originie - przynajniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pytanie czysto technicczne. Kod z PreOrederu ME3 należy wpisać w zakładce moje zamówienia. A co jak zakupiłem ME bez konta? (tj nie rejesdtrowałem się w serwisie, a link z maila przekierowywuje mnie do samego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 16:22, lis_23 napisał:

Mam już swoją EK MEIII i teraz pytanie: co zrobić aby już grać? i czy jest to skomplikowane?.


Ściąg Hide IP Platinum (wersja trial ma tylko USA IP), zainstaluj, uruchom i zainstaluj grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 16:29, Manix69 napisał:

> Mam już swoją EK MEIII i teraz pytanie: co zrobić aby już grać? i czy jest to skomplikowane?.


Ściąg Hide IP Platinum (wersja trial ma tylko USA IP), zainstaluj, uruchom i zainstaluj
grę. :)

Tobie zadziałało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2012 o 11:00, Hubi_Koshi napisał:

Jeśli nie to nic więcej nie mówię, nie chciałbym mieć twej poczytalności na sumieniu
:-3


nie nie, ja po prostu nie wiem, co znaczy "troper", wyjaśnij, proszę. :)
o moją poczytalność proszę się nie martwić, już dawno temu poszła się pierożyć, za długo w Szczecinie mieszkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też w swojej EK macie tylko jeden kod? Przed chwilą rozpakowałem i trochę byłem zaskoczony, że w środku jest tylko jeden cd-key, ale może wszystko (gra+dodatki) jest pod jednym kluczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy dostali paczki, czy wasze litografie i komiksy też są "obdarte"? Moje nie wyglądają zbyt i złoże niedługo reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 17:13, Robertcik1 napisał:

nie nie, ja po prostu nie wiem, co znaczy "troper", wyjaśnij, proszę. :)
o moją poczytalność proszę się nie martwić, już dawno temu poszła się pierożyć, za długo
w Szczecinie mieszkałem.

Biedni ci którzy nie znają grozy Tvtropes. Dobrze więc! Jeśliś nieustraszony i o nieugiętej woli zanurz się szaleństwo którym jest Tvtropes.org i oby twój umysł nie doznał szwanku... zbyt dużego. Żeby offtopa nie było coś o Mass Effecie
Jedynka więc nie powinno być spoilerów
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/VideoGame/MassEffect1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem
ściągnąłem ten programik i go zainstalowałem, potem chciałem zainstalować grę lecz pojawił się tylko jakiś update orgin, po czym ... nic się nie stało a Orgin przestał działać, nie da się go uruchomić, został " przeniesiony lub zmieniony ", skróty też mi zniknęły ...
czy to wina tego programiku do amiany IP?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaach, ja znam tvTropes, nie wiedziałem, że jest taka nazwa dla użytkowników.
ale skąd powiązanie mojej wypowiedzi z tvTropes? czyżby to, co napisałem, miało jakiś głębszy sens? xD

---EDIT---
sorry. wiem. It's right when it's you. już nawet zapomniałem, skąd mi się to w głowie wzięło.
co nie zmienia faktu, że ME3 jest megairytującym przykładem Everybody's Bi and Nothing Hurts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 17:52, Robertcik1 napisał:

---EDIT---
sorry. wiem. It''s right when it''s you. już nawet zapomniałem, skąd mi się to w głowie
wzięło.
co nie zmienia faktu, że ME3 jest megairytującym przykładem Everybody''s Bi and Nothing
Hurts.

Hehe właśnie i użyłeś słówka Retcon przy orientacjach. Tropesy porządnie człowiekowi mieszają w słownictwie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla tych, którzy nie chcą się bawić w proxy, jest taka, że musimy krócej czekać. Chciałem sobie ze strony pomocy ea pobrać manual i zauważyłem to:
"Czas premiery w Polsce uległ zmianie wraz z czasem premiery w reszcie państw wchodzących w skład 1. regionu europejskiego - teraz to czwartek 8 marca, 00:01 CET/CEST."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam teraz zrobić?
zamknąłem ten program ale nadal Orgin nie działa i nie da się zainstalować gry - mam tylko wybór języka, instaluj i nic, napęd mieli płytę i koniec ...
mogę tylko usunąć Orgin z komputera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry Mass Effect 3 w Polsce - AKTUALIZACJA
Print
Zamieszczono 3/7/2012
Czas premiery w Polsce uległ zmianie wraz z czasem premiery w reszcie państw wchodzących w skład 1. regionu europejskiego - teraz to czwartek 8 marca, 00:01 CET/CEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem ten program, ueuchomiłem ponownie PC i nic ... nadal tylko mieli mi płytę w napędzie po kliknięciu na " instaluj " a Orgin nie działa
Macie jakiś pomysł? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować