Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2012 o 23:05, Arczir2d2 napisał:

Aktywowałem sobie ME3 poprzez myk z proxy.
Teraz mam pytanie, czy działają Wam DLC?? nie wiem czy to z proteaninem działa, ale mam
pewność że to z broniami nie działa... jestem teraz na

Spoiler

marsie

i nie mam Argusa
ani broni z DLC do ME2 ( np. Mattock ).
Indra działa ale reszta nie.


Też nie mam ani Argusa ani N7 Warfare Gear (posiadam Digital Deluxe Edition z Origin) - EA znowu dało ciała...
Z DLC do ME2 mam tylko Inferno Armor, mam również Reckoner-Knight Armor i Chakram Launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do jasnej ciasnej zaimportować postać z ME2 do ME3? Plik z sejvem przeniosłem do moje dokumenty, bioware, mass effect 3. I niby wszystko gra i mam takie coś jak obrazkach. Klikam wybierz postać i ok. Niby wszystko się załadowało a nie mogę grać. Gdy wchodzę do zapisane gry nic tam nie ma, a gdy wybieram nowa gra to mam na nowo konfigurację postaci? WTF?

20120308105631

20120308105637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem w czym problem. Sprawdzcie swoje konta pocztowe, ja dostałem maila od Origin z kodami na Argusa, pakiet N7 i AT-12

Natomiast Mattocka z DLC do ME2 nigdzie nie mam... no chyba że muszę to kupić gdzieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że nie... Wiele osób nie dostało.
Na Twitterze napisałem do EA Polska i odpisali, że "dadzą znać asap"... i póki co brak odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 11:31, Arczir2d2 napisał:

Już wiem w czym problem. Sprawdzcie swoje konta pocztowe, ja dostałem maila od Origin
z kodami na Argusa, pakiet N7 i AT-12

Natomiast Mattocka z DLC do ME2 nigdzie nie mam... no chyba że muszę to kupić gdzieś??


Ja nie dostałem, żadnego e-maila...

Przepraszam za podwójnego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 04:31, Mrozinnio napisał:

Spoiler


Tak. W cytadali, masz miejsce specjalne dla widm, przy SOC. W terminalu masz opcję, by
im pomóc.



Czy gdy za moją sprawą ich uniewinnią to będzie to miało w przyszłości jakieś następstwo (scenka, powrót na Normandię) ? Czy od tak sama satysfakcja z dobrego uczynku :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie - poprzedni post nieaktualny. Aby poprawnie zaimportować save trzeba to zrobić tak :

Wchodzimy w Dokumenty. Tam znajdujemy katalog Bioware - wchodzimy do niego. Tworzymy katalog Mass Effect 2. Wchodzimy do niego i tam tworzymy katalog save. I dopiero w ten katalog kopiujemy nasze sejvy z me2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 11:55, karolekx23x napisał:

To normalnie można grać w ME3 w singla i multi jak data została przesunięta z 9 na 8?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, im dłużej myślę o tym zakończeniu (jak wspominałem, wczoraj ukończyłem w 100% grę), to tym bardziej skołowany jestem. Nie rozumiem w ogóle, co nimi mogło kierować przy jego kreacji, co oni właściwie sobie myśleli. 90% gry to cudowna, wycyzelowana podróż, która może i nie jest najlepszą częścią trylogii, ale z pewnością ma się świetnie. A potem jest totalny letdown. Hype mi się udzielił, byłem bardzo nakręcony trailerami, zajawkami, a koniec końców nie znalazłem wszystkich tych emocji w grze. Moje serce-gracza troszkę pęka. Wiedziałem, jaki będzie finał, ale miałem nadzieję na lepszy kontekst, wizualizację... Nic z tego, jest gorzej, niż sobie wyobrażałem. Widząc cały obrazek jestem głęboko nieusatysfakcjonowany.

Spoiler

Dlaczego Normandia nie mogłaby chociaż rozbić się na Ziemi? O co w ogóle chodzi z tą planetą? Mamy rozumieć, że rozbitkowie stworzyli wątpliwą etycznie i moralnie kolonie, a dziadek i wnuk w epilogu to pozostałość po niej? Jednak las był tropikalny, a tu mamy coś europejskiego... Kim w ogóle jest Catalyst? Okay, bogiem/generałem Reaperów. No i? Virtual Intelligence? Doskonały byt ponad naszym pojmowaniem? Skąd się tam wziął? O co chodzi? Po co w ogóle ten cały motyw z chłopcem? Powinni skończyć go na Ziemi, a Catalyst mógłby przyjąć kształt Sarena czy Kaidana/Ashley. Thane''a. Kogokolwiek, zależnie od naszych wyborów po drodze, metod...
Większość floty zapewne przetrwała, a więc teraz w okolicach ziemi dokuje siła militarna wszystkich ras i wielu naszych znajomych. Zobaczą kiedykolwiek swoje domy? Podobno do przemierzenia galaktyki "normalnie" potrzeba ponad 20 lat, a więc opcje jakieś są...



Najgorsze jest to, że BW nie widzi problemu. Ludzie zagadują do osób z teamu i jeden osobnik odpisał, że niby very-happy ending było w toku i min. Casey Hudson chciał je zaimplementować, ale jak widać zrezygnowano z niego. Z kolei jedna z osób odpowiedzialnych za pisanie twierdzi, że nie ma nic dziwnego, że nasz team z finalnej akcji
Spoiler

pojawia się pod koniec w Normandii - statek podobno zdążył ich przechwycić. W środku tego piekła? Srsly? Danie dyla także usłane jest znakiem zapytania, co właściwie próbował zrobić Joker?

Och, cóż. Wygląda na to, że moje serce-gracza pękło odrobinę.

Jeśli ktoś chcę, to mogę wkleić opis ostatnich fragmentów swojego autorstwa, dość obszerny zresztą... C''mon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Powrócą na Normandię, będą w maszynownii. Opracowują chyba jakąś technologię dla Normandii, ciężko mi powiedzieć czy bez nich Adams też odkryje to ulepszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o Multiplayerze w ME 3? Ciekawe jest? Ja nie mówię o trybie kooperacji ale o tych rozgrywkach w sieci typu deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować