Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Drobne obserwacje po 2 godzinach gry.

1). Gra robi 30 sekundowe przestoje (wygląda to jak totalny zwiech kompa - z głośników słychać tylko bzzzzz.). Po około 30 sekundach wszystko zaczyna działać poprawnie (już z 5 razy przez 2 godziny grania miałem takie coś). Mam nadzieję, że patch załatwi sprawę.
2). Czy u was teź amunicja po walce sama się regeneruje? Wygląda to przekomicznie. Walka się kończy, mnie zostało 20 nabojów i nagle ni z tego ni z owego mam pełny zapas amunicji. I to dotyczy wszystkich broni! Sprawdziłem wszystkie możliwe opcje i nic nie mogę z tym zrobić. Gram na poziomie normalnym i z importem postaci z ME2. Czy to jest normalne? Jeżeli tak to po co wszędzie wala się całe stado amunicji do zebrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 15:14, Mrozinnio napisał:

Spoiler

Powrócą na Normandię, będą w maszynownii. Opracowują chyba jakąś technologię dla Normandii,
ciężko mi powiedzieć czy bez nich Adams też odkryje to ulepszenie.



Serdeczne dzięki ^^ bo już myślałem, że to zwykły bajer do przeklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (wiem już o nim pisałem ale może ktoś wie już jak go rozwiązać) mianowicie jak gram szturmowcem kobietą to gra zaczyna mi dziwnie skakać i nie mam pojęcia czemu( komp spełnia wymagania gry) i problem pojawia się tylko przy szturmowcach drelem mniej ale też trochę mi skakało.
A i o z tym kodem co sie go pobrało jak się zamówiło pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy moza juz grać w multi ? bo narazie pocinam w singla a tu jakies info z piatkiem bylo ze wtedy dopiero bedzie mozna grać to jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 20:58, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie czy moza juz grać w multi ? bo narazie pocinam w singla a tu jakies info
z piatkiem bylo ze wtedy dopiero bedzie mozna grać to jak to jest ?


można grać w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 kwestie:

1. Zawiruszył mi się save z 2. Czy w 3 można w poustawiać własne decyzji przy tworzeniu postaci albo czy dostępny jest jakiś generator serwów wieńczących część 1 i 2?

2. Gdzie można kupić najtaniiej? Orientuje się ktoś po ile w np. mm czy w marketach? W empiku jest znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10h na liczniku, wszystko fajnie, oprócz dialogów a raczej możliwości przeprowadzania rozmowy. Nie podoba mi się, że rozmawiać można tylko przy bardziej specjalnych okazjach a tak postacie prowadzą jakiś monolog wsparty jakimś zdaniem Sheparda. Zbytnio to przypomina DA2 gdzie było podobnie, i muszę przyznać, że mi się to nie podobało. W ME2 zawsze można było spytać o to samo, niby to nic nie zmienia ale nie podobają mi się te obecne monologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajac w Mass Effect 3 za każdym razem muszę się zalogować do Orgina i potem dopiero ze chce być w trybie offline?
To jednak troche inaczej jak steam, bo żeby uruchomić grę nie musiałem wpisywać hasła a tu najpierw muszę się zalogować i dopiero mogę wejść w tryb offline?
Przy uruchomieniu nie ma czegoś takiego jak uruchomić w trybie offline lub online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Miranda umarła. T_T

Chyba będę musiał zrobić drugie podejście z jakimś poradnikiem.

Albo to wina tego, że gram bez save''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie w gdzie

Spoiler

na Cytadeli znajdę rurę termiczną GX12 do Normandii? Przysiągłbym, że dobrze sprawdziłem każdy sklep i nigdzie tego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Mass Efecta 3...

Ta gra jest jak ekstremalnie silny narkotyk. Dostarcza niesamowitych wrażeń, których się nigdy nie zapomni, a gdy już jest się w niebie, pod sam koniec następuje masakryczny zjazd, w czasie którego grawitacja wbija w ziemię i człowiek żałuje, że w ogóle przyszło mu do głowy tego spróbować.

Dla niekumatych:

Spoiler

nie podobało mi się zakończenie.



PS Gra jest sporo krótsza od drugiej części, albo to zasługa "story mode".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mam neta np.3 dni i nie gram bo żeby przejść w tryb offline muszę chociaż mieć kilka sekund neta?

Kadaj

I to była ściema z ta długością 3 części? Bo miała być dłuższa a jest krótsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 06:52, karolekx23x napisał:

Kadaj
I to była ściema z ta długością 3 części? Bo miała być dłuższa a jest krótsza?

Jakby nie patrzeć, to większość obietnic Bioware nie zostało spełnionych w trójce.

A co do długości gry - NIGDY, ale to nigdy nie wierz twórcom podającym czas potrzebny do ukończenia gry. Zawsze go zawyżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz jak było 60% gry i już dłuższa od 2 części?
Chyba razem z multi. Wydaje mi się ze to multi zawiniło nad singlem, inaczej zapewniali ale okaże mi się jak dziś zagram.
I tak z pewnością wyjdzie po grę 10-20 dodatków, połowa tego to wycinki z gier. Nie znam zakończenia bo nie grałem ale nie chce mi się wierzyć ze ME3 to koniec świata gry, jeszcze jak się okaże ze 3 sprzedała się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować