Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Razerem - Razer przedstawia: myszki

19 postów w tym temacie

Obecnie używam DeathAddera 3500. Miałem 3 podejścia do Mamby, niestety każda kolejna z 3 myszek była fabrycznie uszkodzona!! Serwis potwierdził usterkę w każdej z trzech myszek, ostatecznie powróciłem do DeathAdder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:22, Elkhwind napisał:

Razery są niestety delikatne i wadliwe.


O_o

To ciekawe... Mój Copperhead przeżył naprawdę wiele. Poza dość intensywną eksploatacją kilka razy zaliczył glebę (i to na twardy parkiet, nie mięciutki dywan), kilka zalań (w tym dwa razy browcem) i dopiero zalanie colą przez kumpla go dobiło. Dodam, że Tarantula, która była obok, wyszła z tej próby zwycięsko. W tej chwili na kupno nowego Razera nie pozwalają mi fundusze, ale gdybym je miał, nie wahałbym się ani chwili. To była najlepsza mysz, jaką kiedykolwiek miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wcześniej Copperheada i potwierdzam opinię Ring5. Myszka naprawdę dużo ścierpiała, w końcu po iluś wypadkach powiedziała "Pier****, nie robię" , ale i tak bardzo długo mi służyła. Obecnie mam Orochi od około 9 miesięcy i sprawuje się również doskonale. Jak ktoś ma lapka i ceni sobie precyzję, to ten gryzoń to chyba najlepsze, co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco ponad rok temu używałem jeszcze Kraita, i nie mam o nim zbyt dobrej opinii.Mysz wykonana kiepsko, z tworzywa klejącego się do rąk, elementy obudowy spasowane byle jak, rolka po dosyć krótkim czasię się ''wyślizgała''(znajomy miał w tym modelu ten sam problem) całość ogólnie sprawiała wrażenie świecącej, odpustowej zabawki, i wyłącznie tak teraz postrzegam sprzęt tej firmy.Obecnie używam Logitecha G5, na akcesoriach tej firmy jeszcze się nigdy nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko DA.
Tylko mój niestety 1800dpi, jak kupowałem nie było jeszcze 3.5k.
Ale gdyby ten odmówił posłuszeństwa to nie zmienie na inny model. Chyba, że na Mambe ;>
Obowiązkowo Goliathus Speed. Idealny zestaw do fragowania w Codzie. Jestem przezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest Mamba i Destructor :)
sprawują się wyśmienicie.

Co do tych co sądzą że myszki Razera są delikatne... mój Copperhead sporo przeszedł, przeżył dwa zalania browarem, kilka upadków i sporą ilość pyłu ( remont ). Mimo trzech lat i tych wydarzeń wciąż jest sprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Adder to niestety straszny crap. Po 7 miesiącach przestał działać przycisk rolki. Po roku zaczęły się co jakiś czas problem z lewym przyciskiem (klikał kilkukrotnie). Po 14 miesiącach wyrobił plastik, który sprężynuje i myszka nadawała się do wyrzucenia. Szkoda, bo gdyby nie był tak awaryjny to byłbym z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super myszka mam od pół roku ją spadła mi parę razy i nic jej nie jest. Polecam ludziom z dużymi dłońmi i tym którzy chcą dobrą myszkę w dobrej cenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Imperatora od ponad półtorej roku i do tej pory sprawował się znakomicie, jest lekki i mega dokładny, jednak od 3 miesięcy zaczęły się problemy z kilkukrotnym działaniem lewego przycisku... Teraz stało się to tak nagminne, że byłem zmuszony wysłać go na reklamacje... zobaczymy czy mi wymienią, mam taką nadzieję... Ciekawe, że w innych modelach też się pojawiał taki problem... Tak czy siak nadal uważam Razera za godnego polecenia producenta mysz dla graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Deathaddera od prawie 3 lat i jest wszystko dobrze.
No, może poza tym, że po prostu po paru użyciach czystymi nawet rękoma łatwo się brudzi. Ale to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować