Zaloguj się, aby obserwować  
Kathorga

Wow - cataclysm

5 postów w tym temacie

Jeżeli przy zamówieniu pre-ordera we wrzesniu klient nie otrzymuje towaru w dniu premiery ( za prawie 300zł!) to gratuluje sklepowi

Dziękuje, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:39, Kathorga napisał:

Jeżeli przy zamówieniu pre-ordera we wrzesniu klient nie otrzymuje towaru w dniu premiery
( za prawie 300zł!) to gratuluje sklepowi

Dziękuje, dobranoc


A twój towar został wysłany? Zobacz jaki status widnieje przy twoim zamówieniu. Może to firma kurierska zawiniła, są ciężkie warunki pogodowe, proszę wziąć na to poprawkę...

Tutaj masz wątek na temat sklepu,tzn. konsul tam odpowiada na pytania forumowiczów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=5417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesyłka miałabyć dostarczona do galerii krakowskiej, nie bezpośrednio do lokalu, więc to nie ja wybieram kuriera. Z tego co rozmawiałem z kolegą z Tychów otrzymał paczkę dzisiaj o 19 i też zadowolony nie był.

Zamówienie złozyłem w gram jako wierny klient (a może sie uda otrzymac dzien przed premiera jako stały klient) oraz z czystego lenistwa, że nie chciało sie przejechać pol godziny do empiku. Nie oplacilo sie niestety

e: dzieki za link, poczytam, napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do punktów odbioru osobistego gry są również dowożone kurierem, może faktycznie nie dowieźli jeszcze. Sprawdź maila czy nie otrzymałeś wiadomości o możliwości odbioru. Ewentualnie spytaj się w tamtym wątku co link podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować