Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekła lista postaci z Mortal Kombat

32 postów w tym temacie

W najnowszym CDA jest ramka, w której autorzy nie wykluczają powstania wersji PC, ale najpierw skupiają się na wersjach konsolowych.

Dnia 08.12.2010 o 20:57, SongoX napisał:

Do tego sterowanie na klawie mija się z celem.


Podobno w FIFIE, PES-ie i DMC też, ale jednak jakoś daję radę ;] I wcale nie jest jakoś niewygodnie czy ciężko (na najniższych poziomach trudności też nie gram). We wszystkie stare MK też grałem na klawiaturze i było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:19, Gumisiek2 napisał:

W najnowszym CDA jest ramka, w której autorzy nie wykluczają powstania wersji PC, ale
najpierw skupiają się na wersjach konsolowych.

To dosyć ciekawe. No to mogliby się postarać i w niedalekiej przyszłości coś wydać :P

Dnia 08.12.2010 o 21:19, Gumisiek2 napisał:

Podobno w FIFIE, PES-ie i DMC też, ale jednak jakoś daję radę ;] I wcale nie jest jakoś
niewygodnie czy ciężko (na najniższych poziomach trudności też nie gram). We wszystkie
stare MK też grałem na klawiaturze i było OK.


W te same tytuły, które wymieniłeś ciupałem na klawiaturze, ale wiesz jak w MK miałbyś zrobić jakieś mocniejsze combo to byłby mały problem. A w ostatnią grę z serii MK grałem na X360, było to Mortal Kombat VS DC Universe i grało mi się przednio ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby są zebrani wszyscy najpopularniejsi z wszystkich części, jednak dziwi fakt, że nie ma na tej liście ani jednej zupełnie nowej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie nie jestem jakoś super mocno zaznajomiony w mortal kombat ale trochę się zdziwiłem że jest tam ktoś o imieniu (nazwie ?) Noob albo jak wspomniał wyżej pufa13 Noob Saibot :P No ale jak MK od dawna nie wychodziło na PC to co się dziwić...chyba że był w filmach ale no niewiem :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Abe83

Nie będzie żadnej nowej postaci, ponieważ ta część będzie innym* rebootem serii MK, będzie opowiedziany na nowo.

* http://en.wikipedia.org/wiki/Mortal_Kombat_%282011_video_game%29
Akapit "Plot"

@pufa13

Heh, a jednak prawidłowo.
Już w MK Deception był sam "Noob".

Dla nie wtajemniczonych w uniwersum MK:
Nazwa Noob Saibot jest tzw. reversem nazwisk ówczesnych twórców MK (Boon/Tobias). W związku z tym, że pan Tobias odszedł z Midway (bodajże pomiędzy MK Gold a MK Deadly Alliance), został pan Ed Boon, czyli - Noob.


P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie human smoke czy "smoke" : ) Ja tam wole tego cyborga, jakoś lepsze miał combosy. Co tam mówić, gra będzie tak samo wolna jak w poprzednich częściach, autorzy niczego sie nie nauczyli a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Noob''a, to już Cygi wyjaśnił sprawę, jednak chciałbym jeszcze dodać, że przecież samo słowo "noob" nie znaczy jeszcze nic strasznego - jest to po prostu "nikt" po angielsku. Dopiero subkulturowy slang zrobił ze słowa "noob" obelgę. Podobnie było z "lame", czy chociażby "Dick" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 23:51, Gumisiek2 napisał:

Jedna z najfajniejszych postaci w MK i posiadająca chyba najlepsze Fatality (przynajmniej
w MK 4)?



ja się zatrzymałem na MK4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować