PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Czy tylko ja tak mam czy moze ktos jeszcze ma tak, ze na Androidzie w tej smiesznej appce filmiki na YT sie zacinaja? Tzn. odtworzy sie kawalek normalnie (roznie, czasem minuta, dwie, trzy - chyba zalezy od dlugosci filmu, tak na oko to gora 20% czasu trwania calego filmiku), a potem nastepuje czkawka - doczytuje po ulamku sekundy, do tego to doczytywanie trwa kilka sekund. Dzieje sie tak tylko na "tablecie", na PC na tym samym laczu internetowym nie ma takiego problemu - co prawda filmy nie buforuja sie w calosci, ale doczytywanie jest nieodczuwalne. Zaktualizowalem ta smieszna appke ale to nic nie zmienlo.
PS. Przepraszam za brak "ogonkow", pisze z "tabletu" i nie wiem, jak na fizycznej klawiaturze uzyskac polskie znaki (na pewno nie z Altem, sprawdzilem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty tak masz ;P U mnie śmiga dobrze na telefonie, mało tego - działa tak dobrze, że wolę ostatnio oglądać YT na telefonie niż komputerze, bo z Flash Playerem są regularne problemy, chwilowe zwiechy i podobne. Może to kwestia Twojego "tabletu"? Skoro sam użyłeś cudzysłowu, rozumiem że nie jest to sprzęt za wysokiej klasy? Ale z drugiej strony - który tablet z Androidem nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś GoClever, więc to nawet średnia półka nie jest :). Najśmieszniejsze jest to, że za czasów gdy YT "potrafił" zbuforować cały filmik działało ok :).
No cóż, skoro nic się nie da z tym zrobić, to trudno :D.
W każdym razie - dzięki za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 17:12, LastOrder napisał:

Jest na androidzie jakaś platforma do kupowania mp3? Coś w stylu iStore bo szczerze to
nic specjalnego nie kojarzę.

W Polsce nie, niektóre kraje mają Google Play Music.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xperia P. Po podłączeniu słuchawek dźwięk nadal idzie z głośnika. Mogło się coś poprzestawiać w systemie czy to już na pewno uszkodzone wejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś program potrzebuję do ochrony dzieci, 18+ wiadomo, i jeszcze żeby najlepiej blokował słowa w google, np.

Spoiler

"najpiękniejsze gołe baby"

:D dzieci to sprytne stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam rade ustawić co ma się automatycznie aktualizować?
Mam xperie sp i cholertwo tnie się na potęgę: za każdym razem kiedy odblokowuje ekran (nawet sobie nie wyobrażacie mojej złości..).. .
Wiem czemu!
Włączony mam tryb stamina, więc po włączeniu ekranu nagle włącza się 3g (które notabene mam włączone cały czas) i nagle zaczyna się sajgon, bo tysiąc pięćset powiadomien i aktualizacji, nagle pcha się na mój telefon...

Chciałbym np zostawić facebooka ktory aktualizował/odświeżałby się cały czas, w czasie kiedy reszta aplikacji/systemu nie ma dostępu do internetu. Da się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą galileo i była tam pokazana ciekawa aplikacja na adroida, tam się to nazywało ,,Szklanka wody (Glass of water).

Jest to powiązane z ekonomiczną jazdą samochodem.
Im delikatniej jedziesz i nie szarpiesz autem tym mniej wody się rozlewa.

Szukałem ale nie znalazlem.
Wiecie może czy to jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie a propos sklepu - mam tableta a na nim dwa profile, mój i brata. Jeśli kupię sobie na moim profilu coś w sklepie np. BG Enhanced Edition to mój brat będzie mógł też w to grać na swoim profilu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem.

Wyskoczyło mi dzisiaj rano na belce na górze takie oto pobieranie (które się nie pobiera):

Kobieta- polski (Polska) 0% dane głosowe funkcji zamiany tekstu na mowe

Usunąć się tego nie da, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij i przytrzymaj na kilka sekund to powiadomienie, następnie kliknij "O aplikacji", później gdy przeniesie Cię do menedżera zadań naciśnij "Zatrzymaj" i powinno być po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 10:07, Prince_Miki napisał:

Naciśnij i przytrzymaj na kilka sekund to powiadomienie, następnie kliknij "O aplikacji",
później gdy przeniesie Cię do menedżera zadań naciśnij "Zatrzymaj" i powinno być po sprawie.



Niestety, pomaga to na kilkanaście minut.
Po pewnym czasie znowu się to uruchamia i ciągle jest 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 10:25, Citkowsky napisał:

Niestety, pomaga to na kilkanaście minut.
Po pewnym czasie znowu się to uruchamia i ciągle jest 0%.

A z jakiej aplikacji to się chce pobierać? Poza tym możesz też odhaczyć opcję "otrzymuj powiadomienia", a jeśli to nie poskutkuje to naciśnij "Wyłącz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 11:15, Prince_Miki napisał:

> Niestety, pomaga to na kilkanaście minut.
> Po pewnym czasie znowu się to uruchamia i ciągle jest 0%.
A z jakiej aplikacji to się chce pobierać? Poza tym możesz też odhaczyć opcję "otrzymuj
powiadomienia", a jeśli to nie poskutkuje to naciśnij "Wyłącz".



wylącz skutkuje tym, że nie można uruchomić sklepu play i co chwila wyskakuje błąd nawet nie włączając sklepu. Wczoraj testowałem rozwiązanie wyłączenia menadżera pobierania i nawet dzwonić nie da się bo po parunastu sekundach wyskakuje ten błąd jednocześnie przerywając mi rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tts&hl=pl ?
Aby użyć funkcji Google przetwarzania tekstu na mowę na urządzeniu z Androidem, otwórz Ustawienia > Język, klawiatura, głos > Przetwarzanie tekstu na mowę. . Uwaga: na wielu urządzeniach z Androidem funkcja Google przetwarzania tekstu na mowę jest już włączona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na tablecie android 4.0.4
mam dwie wbudowane pamięci - 1GB i 2GB.
moge przerzucać aplikacje między tymi pamięciami bez problemu i ta druga jest opisana jako pamięć SD (pomimo że jest to pamięć wbudowana).
dodatkowo mam slot na zewnętrzną kartę SD. pojawia się wtedy w ustawieniach w menu pamięć, ale nie widzę nigdzie sposobu żeby przerzucić na nią aplikacje ani żeby nowe na niej instalować. gdzie może być taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakąś informację o tym że moja komórka może mieć wirusa i karzą mi wysłać SMSa na numer 60516. Naprawdę coś złapałem czy to tylko jakaś próba namówienia mnie na opłatę czy wręcz jakieś oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się