PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Witam.
Mam takie pytanie odnośnie gier na androida.

Osobiście muszę powiedzieć że przytłacza mnie ilość tego wszystkiego co znajduje się w Google play.

Czy ktoś mógłby mi polecić parę najlepszych tytułów? Gatunek nie ma znaczenia, coś co wciąga i nie pozwala puścić ;) Płatna czy darmowa też nie gra roli, mam ochotę na coś przy czym będę się świetnie bawił :)
Z góry dziękuję :)

Po prostu z tej ilości ciężko coś wybrać bo łatwo trafić zapewne na crapa. Dlatego chętnie poradzę się jakiegoś fachowca w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanie odnośnie gier na androida.

Osobiście muszę powiedzieć że przytłacza mnie ilość tego wszystkiego co znajduje się w Google play.

Czy ktoś mógłby mi polecić parę najlepszych tytułów? Gatunek nie ma znaczenia, coś co wciąga i nie pozwala puścić ;) Płatna czy darmowa też nie gra roli, mam ochotę na coś przy czym będę się świetnie bawił :)
Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2015 o 19:43, Slappy napisał:

/.../

Generalnie nigdy nie byłem zapaleńcem grania na telefonie / tablecie, aczkolwiek zetknąłem się z kilkoma tytułami od których ciężko się oderwać. Wszystkie były darmowe, bo jeszcze nigdy nic nie kupowałem w Sklepie Play. ;-) Mowa tutaj o:

- Dead Trigger
- Asphalt 8: Airborne
- Traffic Racer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gatunek obojętny?

Z serii "zabijacze czasu":
Fruit Ninja, Jetpack Joyride, Canabalt, Bardbarian, Snuggle Truck

Gry logiczne:
Cut the Rope (:D), Bridge Constructor (na dłuższą metę nudzi niestety)

Tower defense:
seria Kingdom Rush (niestety, nafaszerowane mikrotraksakcjami jak RPGi Bethesdy bugami :/), Plants vs Zombies (raczej "1", którą mikrotransakcje jednak dopadły, ale nie są tak zatruwające życie, jak te w "2"), Tiny Guardians

Inne:
Swords & Soldiers, seria Anomaly, Middle Manager of Justice (ludzie to krytykują, ale mi się podoba :D), Shellrazer

Od razu przyznam się, że bezpośrednio z Google Play testowałem Fruit Ninja, Shellrazer, Jetpack Joyride, Bardbarian, Plants vs Zombies (oba), Kingdom Rush Frontiers i Cut the Rope, inne mam z Humbla, więc nie wiem, czy wersje od Googla nie zawierają jakichś wrednych ograniczeń (na pewno cała seria KR ma trochę upierdliwych mikrotransakcji, w PvZ2 są dla mnie wręcz nieznośne, w PvZ "1" jakoś uciążliwe dla mnie nie były, we Friut Ninja, Jetpack Joyride, Cut the Rope i Bardbarian praktycznie niezauważalne są).
Przestrzegam przed Contra Evolution, jak ostatni raz grałem (gdy była jeszcze płatna), odpuściłem sobie przez mikrotransakcje, bo w pewnym momencie bez wyłożenia kasy nie dało się ruszyć dalej... Dungeon Keepera też sobie odpuść, bo to jakiś niesmaczny żart. Clash of the Olympians - niech Cię nie zmyli że to gra twórców serii KR, też jakaś kosmiczna pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić używany tablet z systemem androi ,czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić szybko stan techniczy tableta?Chodzi mi o to żeby po kilku dniach się nie zawieszał itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam telefon sony J wersja systemu android 4.1.2 .Od jakiegoś czasu mam problem z instalowaniem aplikacji przez sklep play ,chodzi o to że w telefonie pokazuje mi że mam wolne 75mb a nie mogę zainstalować aplikacji która wymaga 20 mb.Wczoraj na dodatek chciałem zainstalować GG ale nie mogłem uruchomić bo trzeba aktualizować sklep play a tego też nie zrobię bo mam za mało pamięci i następuje takie błędne koło.W dodatku po podłączeniu telefonu do komputera urządzenie jest wykrywane przez komputer, zainstalował sterowniki mogę wejść w pamięć telefonu i kartę pamięci ale Xperia Companion nie wykrywa urządzenia.Szukałem dwa dni rozwiązania w internecie próbowałem wszystkiego i nic nie pomaga może ktoś z was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie której pamięci Ci brakuje... Ja mam Xperię L i tam pamięć jest podzielona na "Pamięć urządzenia" i "Pamięć wewnętrzną". W tej pierwszej siedzą zainstalowane fabrycznie aplikacje i aktualizacje do nich, ta druga jest na dane aplikacji (i można częściowo do niej przenieść aplikacje, które nie były fabrycznie zainstalowane). Więc jak Ci tej pierwszej brakuje, to posprawdzaj, czy przy którejś aplikacji nie jest aktywny przycisk "Przenieś do pamięci wewnętrznej". Jak Ci tej drugiej brakuje... Cóż, z tego, co wiem, to trzeba mieć roota i pogrzebać w plikach konfiguracyjnych Androida, żeby ten myślał, że karta uSD to ta nieszczęsna "Pamięć wewnętrzna" (oczywiście trzeba mieć kartę uSD, i z tego, co piszą, najlepiej to zrobić na "czystym" telefonie, bo zamieniając "Pamięć wewnętrzną" z kartą uSD pozmieniasz sporo w systemie plików i niektóre aplikacje mogą przestać działać). Być może da się jakoś zintegrować "Pamięć urządzenia" i "Pamięć wewnętrzną" w jedną całość, ale to z pewnością wymaga głębokiej ingerencji w Androida i pewności, że dokładnie się wie, co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi pamięci wewnętrznej do aktualizacji mimo iż wyczyściłem całą pamięć wewnętrzną ,kiedyś próbowałem instalować aplikacje na pamięć urządzenia albo kartę pamięci ale też bez efektów.Najwidoczniej trzeba kupić nowy telefon bo sony J to jednak nie jest super nowy telefon .A nie wiesz może dlaczego nie mogę zainstalować na samsung galaxy s3neo z androidem 4.4.2 pokemon go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że odinstalowałeś wszystkie aplikacje, brakuje Ci pamięci wewnętrznej? A masz kartę uSD? Bo w tej pamięci też siedzą zdjęcia, filmy, dzwonki - potrafią "trochę" miejsca zajmować, na szczęście je akurat można bez kombinacji przenieść na kartę uSD (u mnie Ustawienia -> Pamięć -> Prześlij dane na kartę SD).
A co do Pokemonów - nie wiem, jak się zalogujesz do Google Play przez przeglądarkę www na PC i znajdziesz grę w sklepie ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo ) to co Ci się wyświetla poniżej napisu "Umożliwia zakupy w aplikacji"? "Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.", "Aplikacja jest zgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami" czy "Aplikacja jest zgodna z niektórymi Twoimi urządzeniami"? Co się wyświetla po kliknięciu na tym napisie? Widzisz swój telefon (może występować pod nazwą ST26i lub ST26a)? Jaki znaczek przy nim jest, krzyżyk czy "fajka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie wyświetla mi się "twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją" a na stronie internetowej na pc "aplikacja nie jest zgodna z twoim urządzeniem " .Dziwne rzeczy się dzieją z tymi telefonami chyba czas na kupno nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź - Twój telefon nie jest obsługiwany, nic na to nie poradzisz, taka kolej rzeczy, że stary sprzęt stopniowo przestaje być wspierany, podejrzewam, że nawet nawet wgranie Androida w jakiejś innej wersji nic by nie zmieniło. Tu i tak jest o tyle dobrze, że gra nie działa, na moim starym telefonie (X8) Angry Birds po którejś aktualizacji przestało po prostu działać a próba reinstalacji skończyła się tym, że po odinstalowaniu sklepik Googla nie pozwolił na ponowną instalacje xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję aplikacji na android polegającej na powiadomieniach push. Wpisujesz sobie stronę do niej, a potem ona Cię powiadamia, jeśli na jakiejś stronie dzieje się coś ciekawego. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tablet GoClever Tab R75, zrootowany (trochę przez przypadek) - jak go zmusić (Android 4.0.4) żeby aplikacje instalował w tej części pamięci, która jest widoczna jako karta SD? Na "adb shell pm setInstallLocation 2" średnio reaguje - fakt, "adb shell pm getInstallLocation" po tym zabiegu zwraca "2" zamiast "0", ale tyle w tej kwestii. Czy jedyne wyjście to zabawa partycjami - złączenie tej "karty SD" z "pamięcią wewnętrzną"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się