PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 20:44, zerohunter napisał:

Solidniejszy, pod jakim względem?
Chyba że chodzi o "lepszy", jak solidniejszy, to polecam Defy, na która się przesiadłem
z ip 3g, i normalnie kosmos.

Co do pytania, to tak będzie działać karta orange, simlock to blokada na daną sieć.

Btw polecam wszystkim fanom Androida modyfikację Cyanogen Mod.


Cóż, ja posiadam samsunga c3050 więc wszystko co mi rzucicie będzie solidniejsze. Ale teraz po obszukaniu neta zastanawiam się nad LG Swift 2X. Nim uzbieram kasę powinien albo stanieć albo na allegro pojawić się w niższej cenie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:49, Sipso2008 napisał:

> Solidniejszy, pod jakim względem?
> Chyba że chodzi o "lepszy", jak solidniejszy, to polecam Defy, na która się przesiadłem

> z ip 3g, i normalnie kosmos.
>
> Co do pytania, to tak będzie działać karta orange, simlock to blokada na daną sieć.

>
> Btw polecam wszystkim fanom Androida modyfikację Cyanogen Mod.

Cóż, ja posiadam samsunga c3050 więc wszystko co mi rzucicie będzie solidniejsze. Ale
teraz po obszukaniu neta zastanawiam się nad LG Swift 2X. Nim uzbieram kasę powinien
albo stanieć albo na allegro pojawić się w niższej cenie. Co wy na to?


Jak na dzień dzisiejszy bardzo dobry telefon 2 rdzeniowy procesor tegra 2 więc o jakiekolwiek gry nie masz się co martwić. Tak samo menu najmilejszych ścinek czy coś podobnego nie możesz mieć. Dodatkowo jest wyposażony w złącze hdmi więc na telewizorze też filmy z niego obejrzysz.
Jedyne co to mógłby być większy tak 4,3 cale ale 4 też jest spoko
Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji. Można w sklepie androida płacić paypalem? Lub inaczej jeżeli nie ma się karty kredytowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:12, Sipso2008 napisał:

A tak przy okazji. Można w sklepie androida płacić paypalem? Lub inaczej jeżeli nie ma
się karty kredytowej?

obecnie nie tylko karta kredytowa ale Google ma w planach wprowadzić a co do karty kredytowej polecam
http://kartainternetowa.pl/
sam jej używam do zakupów w android market

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mój problem dotyczy klawiatury SWYPE. Gdy weszła aktualizacja 3.0 program przestał działać i domagał się aktualizacji. Mógłbym go zaktualizować, ale wtedy nie miał bym polskiego słownika. A gdy instaluje wcześniejsze wersje, ''swypowanie'' nie działa, można tylko pisać poprzez wystukiwanie. Co robić? Zależy mi na słowniku pl, bo bez tego swype jest mi praktycznie niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z racji ze zbliżającego się zakupu telefonu poszperałem trochę po sieci, w związku z czym ustaliły się 3 modele: motorola defy, htc desire i samsung galaxy s.
Przyznam, że patrząc na opinie to motka wychyla się na prowadzenie, nie wiecie może jak jest z grami na nią, działają w porządku, bez zwiech itp.?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 01:04, maniekk napisał:

Witam.

Z racji ze zbliżającego się zakupu telefonu poszperałem trochę po sieci, w związku z
czym ustaliły się 3 modele: motorola defy, htc desire i samsung galaxy s.
Przyznam, że patrząc na opinie to motka wychyla się na prowadzenie, nie wiecie może jak
jest z grami na nią, działają w porządku, bez zwiech itp.?

Pozdrawiam.

Dużą wadą dla defy jest brak jakiejkolwiek informacji o dalszych aktualizacjach(motka słabo aktualizuje swoje modele). A najnowszy android 2.3 dla galaxy S jest już pewny.Następnie defy i Desire są sporo słabsze od eski. Z tych 3 modeli z dużą przewaga wygrywa samsung. Który jest najlepszym telefonem w średnim przedziale cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 10:15, gracz_155 napisał:

Dużą wadą dla defy jest brak jakiejkolwiek informacji o dalszych aktualizacjach(motka
słabo aktualizuje swoje modele). A najnowszy android 2.3 dla galaxy S jest już pewny.Następnie
defy i Desire są sporo słabsze od eski. Z tych 3 modeli z dużą przewaga wygrywa samsung.
Który jest najlepszym telefonem w średnim przedziale cenowym


Hmm tak, tyle, że między Defy i S jest 400pln róznicy, a Desire plasuje się pośrodku. Może inaczej: bardziej chodzi mi o to aby aplikacje a marketu i nie jakieś super gry na tym chodziły. Chociaż podejrzewam, że raczej będę z niego dzwonił i wysyłał smsy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:08, maniekk napisał:

Hmm tak, tyle, że między Defy i S jest 400pln róznicy, a Desire plasuje się pośrodku.
Może inaczej: bardziej chodzi mi o to aby aplikacje a marketu i nie jakieś super gry
na tym chodziły. Chociaż podejrzewam, że raczej będę z niego dzwonił i wysyłał smsy tylko.

Jeżeli nie obchodzą cię gry to desire nie będzie złe z ostatnich informacji wynika że też może dostać 2.3 choć trochę obcięte. A najnowszy system jest zaletą bo nowe aplikacje już wychodzą w sporej części pod 2.2 z za jakiś czas będzie to 2.3 A może desire ale model "Z" z fizyczną klawiaturą w ramach dzwonienia i sms''owania choć nie wiem jak stoi obecnie z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam SE x10 mini pro ale odtwarzacz do muzyki mnie nie zadowala, wiec tu rodzi się moje pytanie jaki jest najlepszy darmowy odtwarzacz do muzyki na andka ? Może ktoś udzieli mi odp... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:08, Bezimienny_1995 napisał:

Witam! Mam SE x10 mini pro ale odtwarzacz do muzyki mnie nie zadowala, wiec tu rodzi
się moje pytanie jaki jest najlepszy darmowy odtwarzacz do muzyki na andka ? Może ktoś
udzieli mi odp... ;]

Proszę:
-Mixzing
-Mortplayer
-Cubed
-bTunes -Iphone''owy odtwarzacz
-doubleTwist

Zobacz które ci sie podobają. Ofc. wszystkie free -> Do ściągnięcia w markecie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Używam programu MixZing do odtwarzania piosenek. I mam taki problem, gdyż mam włączone "Shuffle". A mimo tego, piosenki nie lecą po kolei po tytule. Czyli np. Mam piosenkę AA i nagle idzie na inną piosenkę np. na literę początkową T. A chcę by było np. AA dalej AB,czy coś. Taki przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 15:11, BartexooN napisał:

gdyż mam włączone "Shuffle". A mimo tego, piosenki nie lecą po kolei po tytule.

Ale wlasnie Shuffle SPRAWIA, ze piosenki nie leca po kolei tylko sa wymieszae (hint: sprawdz CO oznacza slowo shuffle). Wylacz ta opcje i sprawdz wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 23:45, gracz_155 napisał:

> Hmm tak, tyle, że między Defy i S jest 400pln róznicy, a Desire plasuje się pośrodku.

> Może inaczej: bardziej chodzi mi o to aby aplikacje a marketu i nie jakieś super
gry
> na tym chodziły. Chociaż podejrzewam, że raczej będę z niego dzwonił i wysyłał smsy
tylko.
Jeżeli nie obchodzą cię gry to desire nie będzie złe z ostatnich informacji wynika że
też może dostać 2.3 choć trochę obcięte. A najnowszy system jest zaletą bo nowe aplikacje
już wychodzą w sporej części pod 2.2 z za jakiś czas będzie to 2.3 A może desire ale
model "Z" z fizyczną klawiaturą w ramach dzwonienia i sms''owania choć nie wiem jak stoi
obecnie z ceną.



A co oni mogą obciąć w 2.3 ?? Może chodziło Ci o uciętą wersję Sense UI 3.0 dla DHD. Stałem w Grudniu przed wyborem Galaxy S a Desire i wziąłem Desire ... wyświetlacz jest wystarczający, jakoś wykonania telefonu świetna ... aluminium + gumowany plastik nie to co w samsungu ... wydajnościowo może być słabszy ale sam pisałeś, że nie potrzebujesz telefonu do Bóg wie czego ...


Edit : Wie ktoś coś na temat aktualizacji dla DHD z 2.3.3 do 2.3.4 ? Oraz o o Aktualizacji Sense UI z 2.1 do uciętego Sense 3.0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do MixZing... Nie lubię sobie robić toplisty utworów i jak mam to wyłączyć? Przez tą toplistę robią się mi losowe piosenki i przez przycisk poprzedni/następny nie ma w ogóle utworów... Jak mogę wyłączyć toplistę i włączyć po kolei utwory? Nie umiem tak bardzo dobrze angielskiego,by się aż takimi ustawieniami obsługiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która przegladarka na androida jest najlepsza (obsługuje wszystkie formaty, nie zamula, jest najszybsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 16:25, 1096 napisał:

Która przegladarka na androida jest najlepsza (obsługuje wszystkie formaty, nie zamula,
jest najszybsza)

Zależy to też od modelu telefonu ale opera powinna być najlepszym wyborem. Wersja mobile jeśli masz obsługę Flasha, jeśli nie to mini.
Ale dla jaśniejszego wyboru radze się zapoznać z tym http://forum.android.com.pl/f34/zestawienie-alternatywnych-przeglae-darek-internetowych-48290/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się