PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Mam mały problem z facebookiem na moim samsungu galaxy mini. Otóż nie chcą mi sie załadować dalsze posty za stronie głównej. Zjezdzam w dół i ciągle są kreski ładowania i nic sie nie dzieje. To samo jest w aplikacji facebook jak i w przeglądarce. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś stoper/czasomierz w którym mógłbym ustawić tak, że po iluś sekundach dzwoni, ale liczy dalej i powtarza to w kółko? Chce jakoś odmierzać czas przy ćwiczeniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od piątku jestem posiadaczem smartfona z androidem. Chciałem ograniczyć połączenia internetowe i w tym celu ściągnąłem apn on/off, potem apndroid i za każdym razem, gdy chcę wyłączyć neta w którymś z programów wyskakuje błąd "unfortunately [nazwa programu] has stopped". Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?

A i jakie gry z darmowych polecacie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko czy na telefonie z sytemem Android (Xperia X10) z oprogramowaniem 2.3.4 można zrobić zrzut ekranu (screenshot) np. z gry? Bardzo by mi zależało, a na google nie moge się do niczego konkretnego dokopać :D Byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:16, zerohunter napisał:

To panie lajcik, wchodzisz ustawienia systemu, pod bluetooth użycie danych, i tam masz
sieć komórkowa.


I co tam? Ręcznie włączać/wyłączać sieć za każdym razem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:11, Reinvented napisał:

Witam, mam takie pytanko czy na telefonie z sytemem Android (Xperia X10) z oprogramowaniem
2.3.4 można zrobić zrzut ekranu (screenshot) np. z gry? Bardzo by mi zależało, a na google
nie moge się do niczego konkretnego dokopać :D Byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy
:)


Może to?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liveov.shotuxtrial&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:24, zerohunter napisał:

Nom, chyba że masz custom roma, to wtedy w belce masz przełączniki, niektóre telefony
mają jeszcze po przytrzymaniu power opcję do wyboru.


Wygodniej byłoby przez aplikację, po to je ściągnąłem, ale cóż. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:11, Reinvented napisał:

Witam, mam takie pytanko czy na telefonie z sytemem Android (Xperia X10) z oprogramowaniem
2.3.4 można zrobić zrzut ekranu (screenshot) np. z gry? Bardzo by mi zależało, a na google
nie moge się do niczego konkretnego dokopać :D Byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy
:)

Na moim SE z 2.3.4 miałem opcję screenshota w menu przy przytrzymaniu power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:24, zerohunter napisał:

Nom, chyba że masz custom roma, to wtedy w belce masz przełączniki, niektóre telefony
mają jeszcze po przytrzymaniu power opcję do wyboru.


W jednym z przełączników w belce górnej rozwijalnej, znalazłem opcję wyłączania przesyłu danych. ;)

Teraz poszukuję jakieś aplikacji do wyszukiwania hotspotów czy też "darmowego" wifi. Wifi Finder będzie najlepszym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 21:33, Reinvented napisał:

> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liveov.shotuxtrial&hl=pl

No i działa, a tyle ludzi mi odpowiadalo że mam się przerzucić na Iphone, skoro ja wolę
System Android.
Dzięki wielkie problem rozwiązany :)


Android jest przyjazny użytkownikowi. A na google playu są aplikacje oferujące chyba wszystko w granicach rozsądku. :P


Poleci ktoś aplikację do wyszukiwania wifi i umieszczaniu "źródeł" na mapie (mapy google)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się