PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2012 o 15:44, Kakarotto napisał:

Poleci ktoś aplikację do wyszukiwania wifi i umieszczaniu "źródeł" na mapie (mapy google)?

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wigle.wigleandroid
Oczywiście musisz sam najpierw znaleźć te sieci w okolicy. No i nie zostanie pokazana lokalizacja źródłowa sygnału, bo to jest niemożliwe do uzyskania przy pomocy tylko jednego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest najnowszy android dla galaxy II ? W moim jest 2.3.4 a podobno jest juź nowszy (gdy próbuję znaleźć jakąś aktualizację do komórki wyskakuje mi że aktualnie niema żadnych.. ) Moze mi ktoś powiedzieć w czym tkwi problem?(mój ziomek kupił sobie nie dawno ten sma telefon i ma wersję 4 coś chyba.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 16:58, miodus napisał:

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest najnowszy android dla galaxy II ? W moim
jest 2.3.4 a podobno jest juź nowszy (gdy próbuję znaleźć jakąś aktualizację do komórki
wyskakuje mi że aktualnie niema żadnych.. ) Moze mi ktoś powiedzieć w czym tkwi problem?(mój
ziomek kupił sobie nie dawno ten sma telefon i ma wersję 4 coś chyba.. )


Też niedawno kupiłem sfona i mam najnowszego adroida na pokładzie. Na samsungach się nie znam, ale poogarniałem trochę wiedzy o androidzie, i powinieneś spróbować wgrać aktualizację prze odina.

Jak to się robi nie wiem, ale przy okazji szukania info o osie, znalazłem ten poradnik:

http://www.androidforum.pl/topic/665-wgrywanie-romu-za-pomoca-odin/

Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy najlepszy eksplorator plików na Androida.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.solidexplorer&feature=trending-apps#?t=W251bGwsMSwyLDEwNSwicGwuc29saWRleHBsb3JlciJd
Świeżo wyszedł z wersji beta. Trial na 14 dni, pełna wersja 5,99 zł, autor jest polakiem i naprawdę warto. Żaden przepchany syfem kombajn, który próbuje robić wszystko naraz, znakomita obsługa, wygląd i funkcjonalność, będzie rozwijany, dostęp do roota, za co jak dotąd twórcy Root Explorera żądali 15 złotych. Kiedy testowałem betę, już wtedy nie mogłem się nadziwić, jak mogłem być zadowolony z tego śmiecia, jakim jest Astro. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzezenie do ludz chcacych wyslac telefon (sprzet) do serwisu Sony-> w-support.pl.

Telefon pojechal do nich z uszkodzonym gniazdem usb (naprawa gwarancyjna). Lezal tam miesiac, kontaktu nie bylo z nimi prawie zadnego zeby sie dowiedziec, co jest z moim telefonem, ile wynosi naprawa, na kiedy itp. itd. Po 3 tygodniach dostalem kosztorys, ekspertyze i inne duperele. Okazalo sie, ze musze zaplacic za czesci (gniazdo) i "robocizne". No trudno. Po kolejnych 2 tygodniach w koncu dostalem telefon (wszelkie wysylki kurierem wiec tel spedzil u nich 5 tygodni bez kilku dni...) dostalem tel. Gniazdo wymienione, tel wyczyszczony ALE:

-zmienili system (wg nich najnowszy na Arc S to GB 2.3.3),
-gniazdo wprawdzie nowe, ale chyba zle przylutowane, bo nie dziala (nie dziala to troche za duzo powiedziane.. telefon musi byc wylaczony, zeby sie ladowal. Inaczej wystarczy [pomimo ze ciagle jest podlaczonu do ladowarki] ze swieci sie ekran, cokolwiek jest robione na tel, poziom naladowania baterii spada),
-telefon nie ma zasiegu w centrum miasta,
-bateria w trakcie spoczynku ma 50 stopni (!) podczas przegladania neta/grania dochodzi do 60 a przy ladowaniu 70,
-sama bateria laduje sie 6 godzin, wystarczy na 4, gdy tel po prostu lezy. Jak probuje sluchac muzyki, pograc (Rope Escape! :D) to starczy na maks 2.
-jakis skonczony kretyn, jesli juz musial zmieniac mi system (ale PO CO?), to przynajmniej mogl zmienic na GB dla LT18i... nie dla LT15i, czyli zwyklego arca,
-gniazdko od sluchawek uszkodzone.

Po prostu smiech-na-sali. Od razu wyslalem do nich maila o co &*$^%$ chodzi, wymienilem wszystko sie spieprzyli w odpowiedzi dostalem tylko - "zapraszamy do wyslania telefonu na naprawe gwarancyjna" o-O
Zaplacilem im 100 zl za kompletne rozpieprzenie telefonu. No bajka. Teraz naprawde sie waham, czy wyslac ponownie do nich telefon, czy probowac uderzac gdzies indziej... ale jesli gdzies, to gdzie? Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może mi ktoś polecić jakiś program w stylu Audacity na Androida? Najlepiej bezpłatny albo jakiś niedrogi :). Nie potrzebuję za bardzo zaawansowanych funkcji, wystarczy mi obsługa WAV/MP3, eksport do tych formatów, możliwość obróbki "wytnij wklej" i możliwość zmiany głośności pliku. Nie potrzebuję np. jakichś super przekombinowanych filtrów :).
Druga rzecz - potrzebuję czegoś o funkcjonalności jak najbardziej zbliżonej do windowsowego Painta. Z naciskiem na możliwość skalowania obrabianego obrazka, robienia odbicia lustrzanego czy obracania ze skokiem o 90 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dlaczego ta osoba się dziwi? W zapisach gwarancyjnych nie ma czegoś takiego jak czas naprawy, jakby wysyłał z ustawy to można by był się czepiać.
Do tego standardem niejako jest, że po wszystkich naprawach serwis wrzuca nowy software. Przynajmniej ja tak miałem jak oddawałem ludziom ich sprzęt z serwisu.

Można próbować powalczyć, ale może być tak, że następnym razem telefon wróci z adnotacją "zalany". Jednak bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. a jak wyglada umowa gwarancyjna? Cos nie tak, jak musiales za to placic, chyba ze uszkodzenie byloby z Twojej winy, albo z jakiegos innego powodu gwarancja mialaby go nie obejmywac.

W ogole dostales z powrotem ten sam telefon, ze takie zmiany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się usunąć kontakty że Skype''a tak, żeby nie pojawiały się w kontaktach w telefonie? Mój telefon to SONY Xperia T, a wersja Androida to najnowsza dostępna (nie pamiętam dokładnej wersji, napewno Ich Cream Sandwich) Za wszelką pomoc dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie (android 4.0.4), Xperia P wygląda to tak:

Wchodzisz w kontakty, wciskasz przycisk ustawień (na prawo od "home" na pasku), filtr, zjeżdżasz na sam dół ("wyświetl kontakty") wybierasz skype i odznaczasz swój login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, ze system crashuje sie dosc czesto przy kozystaniu z gier, a juz za kazdym (!) razem, gdy otwieram jakis film na yt? Mam 2.6.3 bodaj na pokladzie Ace 2 . Naprawde czekam z niecierpliwoscia na 4.1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosiłbym o polecenie najlepszej dostępnej nawigacji na androida. Może być płatna choć nie ukrywam że darmowa była by mile widziana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 17:39, sylwasss napisał:

Witam,

Prosiłbym o polecenie najlepszej dostępnej nawigacji na androida. Może być płatna choć
nie ukrywam że darmowa była by mile widziana. :)


Jeśli koniecznie darmowa to Yanosik. Jedynym problemem jest to, że pobiera aktualne mapy "w locie" więc musisz mieć spory zapas limitu internetowego u swojego operatora. Używałem kilka razy i jest okej.

Co do płatnej to używałem NaviExpert (7 dni masz za darmo). Przetestuj i oceń czy Ci przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś program, który pozwalałby na wysyłanie sygnału wideo przez podłączony kabel usb, bez konieczności wyszukiwania urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:15, zerohunter napisał:

Android to świat customów, i niestety nie łudź się, takie telefony nie dostają updatów;/

Ale podobno do Ace2 jest oficjalnie zapowiedziany przeskok na 4.1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się