PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2013 o 00:35, Siriondel napisał:

Jaki telefon i wersja systemu? Łączysz się przez MTL czy normalną pamięć masową? Jak
masz puszczone WiFi po domu, zobacz czy ftp śmiga.

Łącze się normalnie przez pamięć masową (chyba, bo nie wiem co oznacza MTL)
Wi Fi ciągnę z LiveBoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 09:06, kaczek93 napisał:

Łącze się normalnie przez pamięć masową (chyba, bo nie wiem co oznacza MTL)
Wi Fi ciągnę z LiveBoxa.

Dlatego zapytałem o wersję systemu i telefon :P Wtedy bym wiedział, przez co się łączysz. W każdym razie, wywal śmieciowe Astro na początek, polecam choćby ES, jeśli musi być darmowy. Ponadto, ściągnij jakiegoś klienta ftp z Google Play (np ten: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lyy.softdatacable&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5seXkuc29mdGRhdGFjYWJsZSJd) i zobacz, czy możesz otworzyć folder na komputerze w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 10:54, kaczek93 napisał:

/ciach/
Gdy naciskam w tym programie "sync pc" to nic się nie dzieje

Nie wciskasz Sync PC tylko Start Service na dole :P Potem wpisujesz adres, który pokaże Ci się na ekranie w pasku adresu eksploratora Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 19:19, Siriondel napisał:

> /ciach/
> Gdy naciskam w tym programie "sync pc" to nic się nie dzieje
Nie wciskasz Sync PC tylko Start Service na dole :P Potem wpisujesz adres, który pokaże
Ci się na ekranie w pasku adresu eksploratora Windows.

Nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 15:43, zerohunter napisał:

Jak podłączasz kabel to masz jakieś powiadomienie na belce?

Tak
Jak wchodzę we "właściwości" telefonu z poziomu "Mojego komputera" to pokazuje mi tyle miejsca ile rzeczywiście jest zajęte ale kiedy już wejdę w folder, zaznaczę wszystko i poownie wezmę "właściwości" to pokazuje mi już tylko 15mb jako rozmiar wszystkiego razem nie licząc zdjęć i filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:07, zerohunter napisał:

To tam powinno być powiadomienie z ikonką USB, kliknij je i sprawdź czy na pewno masz
wybraną pamięć masową.

Nic z tego. Włączałem debugowanie, ściągnęło sterowniki i myslałem że tym razem pójdzie. Jednak wciąż to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś skąd i jak ściągacie gry na androida? Mam Samsunga Ace 2 i szukając w Samsung Apps po nazwach połowy wymienianych gier nie ma. Sorry ale jestem totalnie zielony ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 18:45, ZnalazlemNemo napisał:

Wytłumaczy mi ktoś skąd i jak ściągacie gry na androida? Mam Samsunga Ace 2 i szukając
w Samsung Apps po nazwach połowy wymienianych gier nie ma. Sorry ale jestem totalnie
zielony ; )

Sklep Play/Play Store, czyli oficjalny market Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to już ogarnąłem. I mam pytanie inne teraz, czemu Ace2 nie widzi moich kontaktów, które mam na karcie sim? Nie posiadam żadnej karty pamięci. Chcę przenieść kontakty z Samsunga Wave II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 22:02, Boguslav4 napisał:

Jak mozna sprawdzić przed kupnem czy dany telefon z androidem udźwignie daną aplikację/gre?
Np. taka motorola pro :P

Nie da się. Jeżeli bardzo chcesz szczegółów, możesz spróbować poszukać w necie, ale jeśli w Google Play stoi, że apka zgodna, powinna działać bez zastrzeżeń. Ostatecznym rozwiązaniem jest zwrot kasy, jeżeli apka płatna, ale mamy na to raptem kwadrans od chwili zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 22:10, Siriondel napisał:

Ostatecznym rozwiązaniem jest zwrot kasy, jeżeli apka płatna, ale mamy na to raptem kwadrans od chwili
zakupu.

Rada: warto czytać opisy aplikacji, niektórzy deweloperzy dają 24 godziny na zwrot kasy, tylko trzeba im maila wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się