Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Uncharted 3: Drake''s Deception

127 postów w tym temacie

Gameplay z pustyni i inne takie już był na gram to taka ciekawostka z innej beczki:
http://gamerfitnation.com/2011/09/christophe-balestra-of-naughty-dog-shows-a-picture-of-naughty-taking-up-a-whopping-24-2-tb/
Pan Balestra z ND na Twitterze pokazuje obrazek ze stanem dysku sieciowego w Naughty Dog - prawie calutkie zajęte 24 Terabajty, prawdopodobnie kodem Uncharted 3 bo dodaje komentarz "Lepiej szybko skończmy robić tę grę" ;)
I pomyśleć ze trzeba to przetrzebić, skompresować i wrzucić na 1 dysk Blu-ray ;)

Ogólnie polecam zajrzeć na Twittera Pana Balestry, można czasem przeczytać ciekawą notkę zza kulis tworzenia Uncharted 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 10:17, Manix69 napisał:

ciach.


ja mam to samo :/
w ogóle to ile zajęło Ci uruchomienie gry?
mi chyba przez 15 minut bez przerwy krążył ten pierscień wczytywania w dolnym rogu i nic...
Zastanawiam się czy coś jest nie tak czy po prostu gra instaluje swoje dane na dysku [?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 10:17, Manix69 napisał:

Przyszedł mi właśnie Uncharted 3 z gramu i pisze że online pass był już wykorzystany.
:(

Spokojnie. Może dopiero kod będzie działał wtedy kiedy serwery ruszą czyli od 1 lub 2 listopada.
Chciałbym mieć rację bo nie uśmiecha mi się mieć takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie z 15, ale z 5 na pewno. :)

Gra nie wygląda jakby była rozpakowywana, folia oryginalna z PS3 Sony była. Ciekawe. Zobaczymy. Jak na razie grafika miażdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 10:55, Manix69 napisał:

ciach.


hm, gra juz smiga i wszystko jest ok [ no poza tym kodem, ale poczekam te dwa dni i sie zobaczy ;) ]
wyciagniecie plyty, przeczyszczenie i wlaczenie ps3 od nowa zadzialalo[ dziwne tylko, ze jak wczesniej to robilam to niezbyt pozytywne efekty to dawalo... dziwne. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej już pograłem i bez spoilerów powiem wam, że jak dla mnie tytuł roku i najlepszy tytuł jak narazie na PS3. I dodam że lepsza od 2 części. :) Grafika, to majstersztyk, naprawdę kopara opada, nie sądziłem że tak może wyglądać gra na PS3 (taak, wiem KZ3 też b. ładny). Jak narazie czekam co z tym kluczem i multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja też wpisałem i nie działa.
Europejska premiera gry dopiero jutro, więc od jutrzejszego dnia kluczę będą działać.

A co do singla no muszę powiedzieć że naprawdę gniecie jaja. Każda część lepsza od poprzedniej, tak powinno być we wszystkich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:58, Slappy napisał:

Nie, ja też wpisałem i nie działa.
Europejska premiera gry dopiero jutro, więc od jutrzejszego dnia kluczę będą działać.

A co do singla no muszę powiedzieć że naprawdę gniecie jaja. Każda część lepsza od poprzedniej,
tak powinno być we wszystkich grach.

Tylko że klucz od multi (online pass) dzisiaj mi zadziałał. Z singlem się zgadzam ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, usunąłem wszystkie savy z Uncharted 3 i nadal mam 25lvl w multi. Jak skasować wszystkie osiągnięcia w multi i zacząć od nowa? Proszę o pilną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować