Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Uncharted 3: Drake''s Deception

127 postów w tym temacie

Hehe niby polska wersja jest i to któraś już gra z rzędu, a pokraczne babole językowe jak były tak są nadal. No cóż przynajmniej śmieszą, a nie drażnią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:57, Harrolfo napisał:

No wiem, że seria Uncharted to nie skradanka, ale jak miałem wybór w U2 (w 3 część nie
grałem, stąd moje pytanie) - Sam Sisher style albo Rambo style, to wybierałem ten pierwszy.

Chyba Fisher;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz poradzić jak?
Włączyłem po polsku - tylko dubbing, po angielsku - tylko dubbing.
Nie widzę w opcjach możliwości zmiany na takie ustawienia, jakie bym chciał.

Co do samej gry - dopiero 5 rozdziałów ukończyłem póki co, ale jakoś nie porywa mnie ta gra. Jasne, muzyka, grafika i fabuła są dobre, ale nie ma tego czegoś, co przykuwałoby do ekranu, jak w Arkham City i nowym Asasynie.
Na szczęście wymieniłem się tymczasowo za Gacka, a nie kupiłem ;)
Cóż, mam nadzieję, że będzie lepiej. A jak nie - i tak kiedyś kupię, dla multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:25, Harrolfo napisał:

Możesz poradzić jak?
Włączyłem po polsku - tylko dubbing, po angielsku - tylko dubbing.
Nie widzę w opcjach możliwości zmiany na takie ustawienia, jakie bym chciał.

Tak samo jak w dwójce, w głównym menu wciskasz kwadrat by przejść do opcji i na samym dole masz opcje języka, osobno dla menu, napisów w grze i głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ukończyłem to Uncharted 3 i... jestem zawiedziony.
Naughty Dog się nie postarali. Fabuła jest bardzo przewidywalna (są chyba 2 zwroty akcji, które można zaliczyć do "niespodziewanych"), brakuje tu pewnego humoru z U2 (ta część jest zbyt poważna), sama gra wydawała mi się najzwyczajniej w świecie nudna - do tego stopnia, że sprawdziłem w internecie ile jest rozdziałów i ile mi brakuje do końca. Twórcy na siłę wydłużali też rozgrywkę -

Spoiler

długie chodzenie po pustyni

- a pewne elementy - woda - nadmiernie wykorzystywali. Co mi się też nie podobało - bardzo szybkie ukrócenie wątku Chloe i Charliego.
No, ale oczywiście są też dobre strony gry - jak zwykle muzyka (choć motyw Nate''a z U2 bardziej mi się podobał ;), animacje i grafika. Widać, że Uncharted 3 to tytuł tworzony na jedną konsolę, gra jest płynna i wygląda fantastycznie.
Jednak, podsumowując, po rewelacyjnym Uncharted 2: Among Thieves, ta część po prostu nie spełniła moich oczekiwań i dlatego oceniam ją na 6/10.
Moja ocena dotyczy tylko trybu SP, bo w multi nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie myslec o U2 grajac w trojke, wtedy wszystko lepiej smakuje ;) Po pierwszym ukonczeniu byla konsternacja, bo w U2 bylo tak a tu srak itp. Za drugim podejsciem bylo znacznie lepiej, teraz przechodze ja po raz trzeci i jest miodzio :) O maly wlos odstawil bym SP na rzecz MP, ale jeszcze nie teraz :) W sumie kamien z serca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak mam nie myśleć o poprzedniej części, skoro to jest trzecia odsłona z serii, więc jakieś porównanie do wcześniejszej powinienem mieć ;)
Mnie SP nie zachwyciło, delikatnie ujmując. Kiedyś grę na pewno kupię, ale dla multi, które bardzo mi się podobało jak grałem w betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część jest po prostu inna, stawia na trochę inny styl narracji niż dwójka, historia jest moim zdaniem bardziej osobista dla głównego bohatera, przez co akcja nie pędzi tak na łeb, na szyję jak w dwójce
jak dla mnie, wadą gry jest tylko za krótki czas, mogłaby być dłuższa.

Na Hyper recenzent oznajmił, że najsłabszym elementem tej gry, jest ... walka wręć / na pięści /, chyba grał w inną grę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 00:46, Harrolfo napisał:

Ale ja nie mam nic przeciwko osobistej historii bohatera, tylko ND musieliby to ciekawie
opowiedzieć.


Jak dla mnie, jest w miarę ciekawie, prosto acz przejżyście
ciekawa jest sama historia tytułowego " oszustwa ", ogólnie gra nie odstaje poziomem od poprzedniczek, choć bliżej jej do jedynki niż do dwójki - co jest dobre, bo trójka nie wprowadza żadnej rewolucji tylko ewolucję co czyni ją grą podobną do jej poprzedniczek a gdyby wszystko, łącznie z tempem i narracją było podobne do dwójki to gry niczym by się nie różniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Nie myślałem, że do tego dojdzie, ale nie umiem opcji w grze na konsoli ustawić. Wie ktoś może jak włączyć tryb obrazu 3D w Uncharted 3? Na pudełku jest jak byk napisane, że gra obsługuje 3D, ale w menu nigdzie nie znalazłem włączenia tego trybu. Czy to możliwe, że jak się wybierze język polski to nie można w 3D grać? A może trzeba kod na multi wpisać? Jeszcze multi nie odpalałem, ale nie chce mi się wierzyć, że 3D jest w multi tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:42, Siriondel napisał:

Ustawienia obrazu w PS3 + kabel HDMI 1.4 + ustawienia obrazu w opcjach U3 = WIN.


Nie no fajnie stary, dzięki ! Ale jak piszę, że nie wiem jak zmienić obraz, to nie znaczy, że dzisiaj PS3 do tv podłączyłem. Grałem w 3D w GT5, Crysisa 2 i inne gry. A w Uncharted 3 w opcjach obrazu jest tylko Jasność i Przywróć ustawienia domyślne. Poradź coś na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w opcje obrazu w menu głównym konsoli (XMB) i zaznacz ''Auto Detect'' (czy coś w ten deseń); po tym w grze powinna się pojawić opcja 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 23:05, woko27 napisał:

Wejdź w opcje obrazu w menu głównym konsoli (XMB) i zaznacz ''Auto Detect'' (czy coś
w ten deseń); po tym w grze powinna się pojawić opcja 3D.


Ok, dzięki. Chyba wiem o co chodzi, bo w nowym Ratchet i Clank też mi się w menu nie pojawia opcja 3D. Możliwe, że to wynika z tego, że konsolę mam do tv przez amplituner podpięta. W GT5 czy Crysis może działało to dlatego, że opcja była i może zaznaczając ją wymuszałem sygnał 3D. Widocznie w Uncharted 3 chcieli być bardziej cfani. No nic będę sobie dzwonił do SCE Polska i poproszę o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować