Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - pierwsza gra MMO w polskiej wersji językowej!

414 postów w tym temacie

Ponury rzniwiażu, gratuluję ukończenia GW. Pewnie jednak nie wiesz, że NCsoft planuje kolejne części gry i wszystkie będą miały możliwość wyboru języka polskiego w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko przypominam ze obiecywalismy zaskoczyc Was w tym roku wieloma fajnymi akcjami. Jak widac, nie rzucamy slow na wiatr. Moge tylko dodac ze najlepsze jeszcze przed Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:43, MaryjanCDP napisał:

A ja tylko przypominam ze obiecywalismy zaskoczyc Was w tym roku wieloma fajnymi akcjami. Jak
widac, nie rzucamy slow na wiatr. Moge tylko dodac ze najlepsze jeszcze przed Wami :)


OH AH Ide wziac zimny prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie polski dystrykt.
Mam pytanie czy filmiki też bendą spolszczona czy tak jak japończycy bedzie wersja kinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:53, Pajonk78 napisał:

Hmmm pierwszy kwietnia za nami, a ten news brzmi właśnie jak żart na prima aprilis. ;)


Właśnie ZA nami. I dlatego to nie żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, wspaniały pomysł... Tylko szkoda, że akurat GW... Ja chcę WoWa PL:(.

Ale sama idea REWELACYJNA - moze jesli uda sie z GW, sprobujecie takze WoWa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, jestem pod wrażeniem! :D Nie spodziewałem się czegoś takiego. Choć pojawią się pewne problemy: będzie można grać tylko z polakami. Jak ktoś by chciał z anglikami to będzie musiał zmieniać język, chyba że pamięta wszystkie nazwy skilli po angielsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zupełnie bezsensowny. Po co jest ta polonizacja? Żeby zachęcić klientów, którzy w ogóle nie znają języka angielskiego? To paranoja. Jak się taki Polak z polskim językiem w GW dogada z Anglikiem skoro nie potrafi nic napisać po angielsku? Totalny bezsens i marnowanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze fani GW (wtym ja) moga odwołac cały whining spowodowany wieksza iloscia newsow o tapetkach z WoWa a nie z naszej ukochanej gry:P Dostalismy co swoje, no niema co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delta, będzie mógł dogadać się z tysiącami Polaków, którzy grają w GW. Tak samo bezsensowną powinieneś nazwać lokalizację na 8 innych językó, które są w tej chwili do wyboru w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, mam tylko nadzieje ze bedzie mozna zostac przy wersji calkowicie angielskiej :)
Z drugiej strony wcale nie OK< bo jesli nie gry online, to jaki teraz przymus dostana mlodzi ludzie do nauki jezyka angielskiego? A nie ma sie co oszukiwac, ale caly internet i wszystkie gry online angielskim stoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować