Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - pierwsza gra MMO w polskiej wersji językowej!

414 postów w tym temacie

Własnie kupiłem CDA i co tam znajduje.Insider z CDP a w nim opis jak to CDP urobiło koreańczyków.No i dzieki temu mamy GW w wersji PL.Niestety czegoś tu nie rozumiem.Gdzie jest to PL kurna.Prubie ju kilka dni i nic.Czy ja czegoś nie wiem.Czt to moze koreanczycy urobili CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:24, KubaLeszek napisał:

Własnie kupiłem CDA i co tam znajduje.Insider z CDP a w nim opis jak to CDP urobiło koreańczyków.No
i dzieki temu mamy GW w wersji PL.Niestety czegoś tu nie rozumiem.Gdzie jest to PL kurna.Prubie
ju kilka dni i nic.Czy ja czegoś nie wiem.Czt to moze koreanczycy urobili CDP.


Mówisz o grudniowym numerze?
Jestem ciekaw, co tam napisano. To mój ostatni numer z prenumeraty, choć niestety-nie dostałem go dzisiaj :( . Trzeba będzie czekać do poniedziałku, ech...

Fakt, na polonizację czekam już dłuuugo, doczekać się nie mogę. A ponieważ mam tylko GW: P, przeszedłem niemalże wszystko co się da (zostały tylko Titan Questy, Final Assault i niemal nic poza tym), to wygląda na to, że aby poczytać sobie polskie epickie nawijanie-trza mi będzie przechodzić grę od początku ;) .

PS Skoro już piszę: kto został rozGRAMiony? Zgaduję: Keroth? Poza tym o nic więcej z tejże gazetki nie wypytuję, też chcę mieć jakąś niespodziankę :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i co z tą pl-ką ?? Czekamy i czekamy, jeżeli ma wyjść z poślizgiem a''la wiedźmin to chyba sobie daruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:53, Vroo napisał:

no i co z tą pl-ką ?? Czekamy i czekamy, jeżeli ma wyjść z poślizgiem a''la wiedźmin to chyba
sobie daruję...


Jak bedzie to bedzie, tymczasem mozna sie zajac innymi grami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 22:28, Ranger-NK napisał:

Jak bedzie to bedzie, tymczasem mozna sie zajac innymi grami :P


Tyle, ze niiektórym może nie starczyć cierpliwości np. do wiosny 2009 , bo wtedy GW będzie stanowił kiepską
konkurencje np. dla World of Warcraft 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować