Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - pierwsza gra MMO w polskiej wersji językowej!

414 postów w tym temacie

Tam dalej niby jest, ze muszą grać jednoczesnie, musi być kilka tysiecy itd. Tyle że nie zdefiniowali co oznacza "grać jednoczesnie". Trudno uznać, ze w GW ludzie NIE grają jednocześnie :) Ale to, czy to MMO czy nie to nie wazne - moze byc nawet grą logiczną, ważne że daje świetną zabawę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:40, Snake_GMC napisał:

CDP jesteście nienormalni, tłumaczycie choć już właściwie nie musicie (sprzedane!)? :P Brawo,
i życzyłbym i sobie, i Wam, by inni dystrybutorzy brali przykład z "nienormalności" CDP.

lol, chłopie, zrozum że to jest przede wszystkim zachęta dla osób ktore po GW czy jakikolwiek inny MMO nie sięgnęli właśnie z uwagi na barierę językową. Takich osob są tysiące, na sto procent więcej niż obecnych graczy GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała gra. Przed kupnem powstrzymywało mnie tylko to że z angielskim u mnie nie bardzo :( Ale teraz jak tylko wyjdzie to biorę od razu. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:22, D2T napisał:

> CDP jesteście nienormalni, tłumaczycie choć już właściwie nie musicie (sprzedane!)? :P
Brawo,
> i życzyłbym i sobie, i Wam, by inni dystrybutorzy brali przykład z "nienormalności" CDP.

lol, chłopie, zrozum że to jest przede wszystkim zachęta dla osób ktore po GW czy jakikolwiek
inny MMO nie sięgnęli właśnie z uwagi na barierę językową. Takich osob są tysiące, na sto procent
więcej niż obecnych graczy GW.



Ale co da nieznającemu angielski polska wersja gry, jezeli i tak nie znajdzie zadnej ekipy, bo wiekszosc graczy to obcokrajowcy? :) Z botami sobie jedynie po polsku poszprecha ^^

Niestety taka jest specyfika gier online, ze sa dla osob znajacych jezyki obce (w sumie to taki jeden jezyk obcy :) Wedlug mnie pieniadze, jakie CDP przeznaczyl na polonizacje i utrzymywanie "stałej ekipy" powinny pojsc na sfinansowanie jakiejś fajnej promocji w GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:30, tomcio-ndm napisał:

Wspaniała gra. Przed kupnem powstrzymywało mnie tylko to że z angielskim u mnie nie bardzo
:( Ale teraz jak tylko wyjdzie to biorę od razu. Już się nie mogę doczekać :)


Ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:30, tomcio-ndm napisał:

Wspaniała gra. Przed kupnem powstrzymywało mnie tylko to że z angielskim u mnie nie bardzo
:( Ale teraz jak tylko wyjdzie to biorę od razu. Już się nie mogę doczekać :)


Nie wiem czy jest z czego się cieszyć, polaków w GW nie jest za dużo, jak będą polskie districty to tylko część będzie na nich siedziała(ja np. zostaję na ang., nie widzę nic ciekawego w polskich dystryktach). Będziesz grał PvE, to sobie przejdziesz z polakami, a potem na PvP? Nie zawsze znajdziesz polaków i co? kiszka klapa - gry MMO powinny informować w wymaganiach podstawowej znajomości języka. I nie mówcie, że nie każdy jest taki mądry - a merde, siedzisz w necie, przed komputerem, informatyka opiera sie na angielskim, w szkole już od podstawówki są lekcje anglika, jak nadal nie znasz podstaw języka wyspiarzy, to sorry Winnetou, ale odpuść sobie MMO, stracisz 99% frajdy...

PS. Ten post nie był skierowany w całości do tomcia, jedynie początek, reszta jest wypowiadzana do ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:07, Śpiący napisał:

Ja chce WoW w polskiej wersji!!!!


To mędź o tym Blizzardowi. Jak im zaspamujesz skrzynkę to jest jakaś 0.00000000001 szansy, że się zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy tlumaczenie... mimo, ze jzyk angielski zna mbardzo dobrze to jednak w gry typu RPGie wole grac po polsku. Swietna sprawa. A ci co narzekaja niech pamietaja o tym ,ze nie beda mieli przymusu grac po polsku! Przeciez nie bedzie trzeba przelaczac na jezyk polski jak ktos chciec nie bedzie! Ja napewn oskorzystam z GW PL ! ALe coz polak jest taki, ze na wszystko musi marudzic... ciekaw jestem czy japonczycy, niemcy, francuzi tez byli obuzeni ze maja swoja wersje jezykowa ? Polacy (nie wszyscy ale wiekszosc) zmiencie swoja mentalnosc bo w tym kraju wiecznie bedzie dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem! Przy okazji Gramisia Pan Iwiński się przecież wygadał, że jest to ich marzeniem.
Nie no ... w takiej sytacji zastanowię się nad kupnem. Znam angielski, ale wolę ojczysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomość po prostu doskonała :D
co do sposobu tłumaczeń skilli to sądzę że panowie z CDP sobie poradzą tak że wszyscy bedą zadowoleni :)
a pozatym dziwią mnie głosy że polonizacja jest "be" skoro:
a) jeszcze jej nie ma nawet w toku, dopiero mamy pierwszą informację że będzie
b) nie bedzie obowiązkowa
c) nic nikt z graczy za to nie płaci, a skoro nic nie płacisz to czemu marudzisz jak darmo dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:43, Beleth napisał:

wiadomość po prostu doskonała :D
co do sposobu tłumaczeń skilli to sądzę że panowie z CDP sobie poradzą tak że wszyscy bedą
zadowoleni :)
a pozatym dziwią mnie głosy że polonizacja jest "be" skoro:
a) jeszcze jej nie ma nawet w toku, dopiero mamy pierwszą informację że będzie
b) nie bedzie obowiązkowa
c) nic nikt z graczy za to nie płaci, a skoro nic nie płacisz to czemu marudzisz jak darmo
dają?


Bo to bardzo polskie, nie wiesz? Marudzic na wszytsko, nawet jak cos jeszcze nie powstało to i tak mozna pomarudzić - ot, dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP coraz bardziej mnie zadziwai :). Ciekawe czy beda to napisy czy głosy też? Bo nie wyobrażam sobie Mesmera mówiącego głosem np. Bogusława Lindy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować