Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - pierwsza gra MMO w polskiej wersji językowej!

414 postów w tym temacie

Yahoooo
To bez wątpienia wspaniała nowina :D
Ciesze się ogromnie tym bardziej, że nie trzeba będzie kupować osobnej gry :)

Mam tylko pytanko... czy GW F również będzie przetłumaczone ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wymaga przetłumaczenia pół miliona (sic!)" Znaków przestankowych raczej nie trzeba tłumaczyć, liter alfabetu łacińskiego też. To ile pozostało słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre.... jakos dziwnie tak mmo bo polsku.. ale zobaczymy :P cd-projekt zawsze fajnie robilo tlumaczenia zobaczymy jak im pojdzie... moze polski dystrykt za to dostanimy tez hehe:P fajnie ze bedze mozna wybrac jezyk czy chcesz garc w polskim czy angielskim niezle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ROX! :D

Na forum kilkaset (chyba) postów poszło z prośbami o tłumaczenie. Jak widać to skutkuje :)
Ciekawy jestem jak zmienią wrażenia z gry po wprowadzeniu polskiego dystrynktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:27, Jay Z napisał:

Khalid -> przetłumaczenie GW oznacza automatyczną lokalizację wszystkich części GW.



Chciałem mieć pewność... wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CDP uda się ta polonizacja to potwierdzi to dominującą pozycję na rynku tej firmy. Mam andzieje, że uda się ta lokalizacja. Życze świetlanej przyszłości na rynku polskim i europejskim!
A potem cały świat buahahaha... ekhmm. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to spolszczenie będzie ?
Nie bardzo też rozumiem, jak ktoś ma grę po angielsku to nie musi nic instalwoać ? tylko przy jej odpaleniu pojawi się wybór opcji językowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, jakoś tego sie zupełnie nie spodziewałem, w końcu bardziej wgłębie sie w fabułe bo teraz nie mam czasu na siedzenie i mozolne tłumaczenie (znam nieźle angielski ale braki w słownictwie wychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:31, Evil Khan napisał:

A kiedy to spolszczenie będzie ?
Nie bardzo też rozumiem, jak ktoś ma grę po angielsku to nie musi nic instalwoać ? tylko przy
jej odpaleniu pojawi się wybór opcji językowej ?


W GW (w menu)masz do wyboru kilka opcji językowych do wyboru(chińską, włoską, niemiecka...) więc po prostu dojdzie polska:-). A GW updejtują się automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:31, Evil Khan napisał:

A kiedy to spolszczenie będzie ?
Nie bardzo też rozumiem, jak ktoś ma grę po angielsku to nie musi nic instalwoać ? tylko przy
jej odpaleniu pojawi się wybór opcji językowej ?


Nie widziałeś opcji w GW ? Masz tam od razu do wyboru chyba z 6 wersjii językowych (po prostu zmienisz język gry - tekstu) Jeżeli CDP spolonizuje GW to obok nich pojawi się także język polski ;)

A tak a propo newsa:

JEJEJE !!!!! Nie spodozewałem się że CDP uda się przekonanie NCSofta że polska polonizacja to dobra rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. ja i tak bede grał dalej po angielsku - aczkolwiek duże brawa dla CDP za podjęcie się ambitnej sprawy ;)

A co do pojawienia sie polskiego districtu to dobrze gdyz niedoswiadczeni gracze latwiej znajda pomoc i nie beda denerwowali angielskojezycznych ludkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować