Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal ukończony w ekspresowym tempie

24 postów w tym temacie

Portal 2 będzie pełnoprawnym tytułem - oznacza to, że czas rozgrywki będzie znacznie dłuższy, a gra nie ukaże się w pakiecie, lecz w osobnym pudełku.

Pierwszy Portal też był w osobnym pudełku. Ogólnie każda część Orange Box'a można było kupić osobno, wiem, bo sama mam osobno HL2, TF2 i Epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 13:07, BlazejGB napisał:

Pierwszy Portal też był w osobnym pudełku. Ogólnie każda część Orange Box''a można było
kupić osobno, wiem, bo sama mam osobno HL2, TF2 i Epizody.


Pudełkowe wersje gier z Orange BOxa osobno wyszły kilka miesięcy później. Osobno można je było kupić tylko na Steamie - przez pewien czas Portal w pudełku był tylko w Orange Box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Random Azjatka zamknięta pod ziemią w budynku korporacji którą kieruje wściekły i kiepsko funkcjonujący robot biega po platformach z bronia łamiącą elementarne prawa fizyki.

U TALKIN BOUT WAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrazenie, ze grubo ponad połowa czasu tego czegoś to wczytywania w windzie?
Jednak taki speed run z taką ilością glithy to nie speedrun :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exploity czy nie, trzeba przyznać, że koleś jest hardkorowym graczem. Znalazł kilka glichy, które przeszły przez beta testing. Niesamowite. Ide se comentery oglądać...
W ogóle jak zaczął śpiewać to dopiero było zdziwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:48, PinKee napisał:

Ciekawe jakim cudem koleś tak błyskawicznie się porusza biegnąc tyłem...

Bardzo prosto. Przede wszystkim nie biegnie, tylko ciągle skacze i kuca. Z jakiegoś powodu kiedy jest w kucaku postać po udeżeniu o ziemie robi dodatkowy skok, dzięki któremu przyspiesza. Wszystko jest w comentery : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, facet zagina czasoprzestrzeń.
Pamiętam Portal. Naprawdę fajna i zarazem cholernie oryginalna gra. Pamiętam jaką miałem frajdę podczas pokonywania kolejnych etapów.
Czekam na drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2: Episode 2 też niby był podobno pełnoprawnym tytułem, a i tak ukazał się w pakiecie -_-


A co do filmiku to winszuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować