Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive otwiera kolejne studio, tym razem w Bydgoszczy

22 postów w tym temacie


Widziałem ich ogłoszenie na testera i nawet się zastanawiałem czy nie odpisać, ale finalnie olałem ;]
Mimo to życzę powodzenia ekipie z mojego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę przesadzają, fajnie że firma się rozwija i w ogóle ale bez przesady. Żeby nie skończyło się tak że nie uda im się jakiś projekt i nie sprzeda się jak miało się sprzedać. I dojdzie do sprzedawania fili za bez cen. Lecz życzę panom z CI samych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak Techland jeśli chodzi o projekty. Rozpocząć ileś projektów łatwo tylko patrząc na Techland skończyć trudno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Kolejna sroka łapana przez CI za ogon.
Ja naprawdę nie życzę im źle ale powinni chyba mierzyć siły na zamiary.
Powydawać kasą na nowe studia i ludzi to nie problem, tylko takie studia muszą być potem rentowne.
Niestety z CI to bywa średnio a rynek gier AAA to nie to samo co klasa budżetowa.
I będę powtarzał z uporem maniaka: drogie CI, nie ilość tylko jakość, jakość, jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widze. Podziela cala kase na cztery studia, dadzą każdemu rok czasu i powstaną cztery bezsensown FPSy, które sprzedadzą się w milionowym nakładnie, bo przcież to FPSy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 20:18, chwistek111 napisał:

Już to widze. Podziela cala kase na cztery studia, dadzą każdemu rok czasu i powstaną
cztery bezsensown FPSy, które sprzedadzą się w milionowym nakładnie, bo przcież to FPSy...


Kazda po 1mln? Czy wszystkie razem 1mln? :> Bo druga wersja jest bardziej prawdopodobna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:51, Ostrowiak napisał:

Dobrze że nie otworzyli u tyfusów.


Przecież to w bydgoszczy tyfusy panują, nawet Halama gadał że jak w bydgoszczy był to musiał na komary uważać bo tyfusy roznoszą haha

Robią co prawda dużo gier na raz ale widać że staraj się to rozłożyć na różne studia, tak więc kolejne produkcje nie powinny się blokować. Tyle że taki zabieg może spowodować duży rozrzut w jakości gier jak to ma miejsce w ubisofcie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio które robi budżetowe gry zarabia więcej niż taki CD-Project :) i tworzy co raz to potężniejszą firme elektronicznej rozgrywki : ) Oby tak dalej, mam nadzieję że za tym pójda tez czyny i zrobia w końcu epicką gre ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować