Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś Video Game Awards 2010. Bądźcie z nami

84 postów w tym temacie

Jak wejdziesz na stronke to NIE zobaczysz tego, bo jest blokada regionalna... uświadczysz informacji że to video nie jest dostępne w Twoim kraju.

Także pytam również czy ktoś zna alternatywne źródła nadawania tego, bo chętnie bym obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 20:41, Gregory_P napisał:

Jak wejdziesz na stronke to NIE zobaczysz tego, bo jest blokada regionalna... uświadczysz
informacji że to video nie jest dostępne w Twoim kraju.

Także pytam również czy ktoś zna alternatywne źródła nadawania tego, bo chętnie bym obejrzał.

Tylko nie blokada :(
A ja tak chciałem to zobaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:09, GoToSle3p napisał:

> Jak wejdziesz na stronke to NIE zobaczysz tego, bo jest blokada regionalna... uświadczysz

> informacji że to video nie jest dostępne w Twoim kraju.
>
> Także pytam również czy ktoś zna alternatywne źródła nadawania tego, bo chętnie
bym obejrzał.
Tylko nie blokada :(
A ja tak chciałem to zobaczyć :(


Proxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:16, Zgreed66 napisał:

> > Jak wejdziesz na stronke to NIE zobaczysz tego, bo jest blokada regionalna...
uświadczysz
>
> > informacji że to video nie jest dostępne w Twoim kraju.
> >
> > Także pytam również czy ktoś zna alternatywne źródła nadawania tego, bo chętnie

> bym obejrzał.
> Tylko nie blokada :(
> A ja tak chciałem to zobaczyć :(

Proxy?

A zadziała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:19, GoToSle3p napisał:

> Proxy?
>
A zadziała ??


Jak obchodzi zabezpieczenia regionalne gier MMO, to jakby nie miala? :> Na Youtube to samo.
Jezeli jest to zabezpieczenie ofc, bo nie interesuje mnie te przestawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 23:48, Puszkin napisał:

nagrywajcie zwiastun Mass Effect 3 i potem na youtube zamieszczać :D żeby nie usunęli
go przypadkiem ;p


Jeżeli mają w zanadrzu zapowiedzieć ME3 i pokazać trailer, to nie wiem po co go nagrywać, skoro po chwili pojawi się on oficjalnie na GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 00:27, Kraju napisał:

Jeżeli mają w zanadrzu zapowiedzieć ME3 i pokazać trailer, to nie wiem po co go nagrywać, skoro po chwili pojawi się on oficjalnie na GT.

Też nie wiem po co zawalać nockę dla tej imprezy. Trailery pojawią się na dniach w różnych serwisach, tak samo jak i listy zdobywców nagród. Lepiej pójść spać (zdrowiej i przyjemniej) lub pograć w tym czasie w cokolwiek jeżeli cierpi się na bezsenność (przyjemniej).
No chyba, że pracuje się dla mediów albo jest się z tych "premierowych" fetyszystów, którzy wszystko muszą mieć i widzieć pierwsi ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę zobaczyć całą gale, a nie ograniczyć się do suchych faktów. Bardzo podobały mi się konferencje z E3 i nie widzę nic przeciwko żeby zobaczyć również VGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 02:16, mistrzukrak napisał:

nie wiem jak wam, mi tnie na tym boxlive.tv i to hardcorowo :/

Tak obejrzałem sobie slajdy z nowego batmana i tyle z tego oglądania. Stream przeciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować