Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2010: Prototype 2 zapowiedziane! Jest trailer i data premiery

16 postów w tym temacie

Zaibić Mercera? Mam nadzieję że będą 2 zakończenia jak w 1-ce... W jednym Mercer zabije nas a w drugim my jego. Jeżeli tak będzie już wiem które wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 07:33, Jumpkov napisał:

Mam nadzieję że będą 2 zakończenia jak w 1-ce...


To w jedynce były 2 zakończenia? o0 Przecież tam nie było żadnych wyborów, proste misje : znajdź , zniszcz , eskortuj. Jakie były te zakończenia? Ja dwa razy przeszedłem gre i na końcu miałem filmik jak Mercer leciał helikopterem z bombą w stronę morza, wydaje mi się, że nie ma innego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie taka sieczka, jak w pierwszej części- zapowiada się gruba gra. Ciekawe czy twórcy nie spartaczą kilku fajnych motywów, występujących w 1. Przydałoby się usprawnić przede wszystkim grafikę oraz dodać kilka nowych kombosów i broni + dopieścić wysokie skoki i ''latanie''. Ale i tak duże propsy, nic innego nie pozostaję jak czekać 2012 roku i premiery Prototypu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po filmie widać, że mają zrobioną już sporą część gry, więc nie wiem czemu premiera dopiero w 2012 ;) No, ale czekamy bo widać, że gra będzie lepsza od pierwszej częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncept historii wydaje się być doskonały. Mam nadzieję, że nie zmarnują takiego potencjału, jaki, w walce na śmierć i życie z protagonistą pierwszej części, bez wątpienia jest. Osoby zapoznane z jedynką na pewno będą miały dodatkowy ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 13:40, Pile napisał:

Chyba muszę kupić jedynkę ;]

Chcesz mogę Ci sprzedać za niską cenę do uzgodnienia :) o ile oczywiście byś chciał.

Co do konceptu walki z bohaterem poprzedniej części - rzeczywiście świetny! Trailer zostawia wszystkie w tyle, a z tego co zauważyłem, to w dwójce będzie DESTRUKCJA!!! Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 13:40, Pile napisał:

Chyba muszę kupić jedynkę ;]


Chcesz mogę ci odsprzedać za niską cenę do uzgodnienia :) oczywiście o ile chcesz...

Co do pomysłu na walkę z bohaterem z poprzedniej części to naprawdę świetna idea! Trailer zostawia wszystkie w tyle, a z tego co zaobserwowałem, w "dwójce" będzie destrukcja!!! Nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 13:40, Pile napisał:

Chyba muszę kupić jedynkę ;]

Chcesz mogę ci odsprzedac za niską cenę do uzgodnienia, o ile oczywiście chcesz :) Jak coś to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować