Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Video Game Awards 2010 - wszystkie informacje i trailery w jednym miejscu

25 postów w tym temacie

Nowy TES :)) Jak będzie ze sobą niósł taki sam skok technologiczny jak swego czasu Oblivion to już muszę zbierać na nowy sprzęt. Zaraz po DA2 i Wiedźmin 2 tytuł który muszę mieć. Byle tylko cenega nie spartoliła sprawy z modowaniem jak przy F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, Forza 3, ME 3, SSX, Elder Scrolls V, Batman Arkham City, PROTOTYPE 2 i ofc Portal 2... oraz Uncharted 3 i R3! :D Szkoda, że nie mam już PS3, ale na Xie też będzie w co pograć. Zapowiadają się soczyste 2 lata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol - wczoraj mi się śniło, że odpaliłem sobie TESa V. Grafika była ładna, tylko AA nie chciało działać - może dlatego, że mam Radeona z serii 3xxx :P

I szkoda, że nie było L4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Wagi Światowej!

Gdzie mogę obejrzeć całość ?????????? proszę o podanie stronki z Góry dziękuje :)

bo wczoraj nie oglądałem jak by ktoś znał stronkę niech poda pewnie większości z nas się przyda tutaj na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:38, Tomicha napisał:

Zwiastun Mass Effecta 3 jest genialny! Może i spodziewałem się takiego obrotu spraw,
ale i tak gra będzie epicka.


eee... ona już jest EPICKA ^^ :D

Mass Effect 3 ^^ O zaje****** nie mogę się doczekać ^^ :D

nie mogę 1 i 2 są wy***** ale 3 część ^^ miodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham City, Mass Effect 3, Uncharted 3, Portal 2 i jeszcze Deus Ex: Human Revolution... 5 gier must have

Oj przyszły rok zapowiada sie wspaniale, juz zaczynam odkładać kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na imprezę podczas której rozdawane są nagrody jest całkiem nieźle.
Zwłaszcza ten rewelacyjny trailer Uncharted 3. Już czuję tę specyficzną magię, którą roztacza ta seria. Nie mogę się doczekać.
Bardziej czekam chyba tylko na Wiedźmina 2 ;). Reszta nie jest tak istotna, chociaż na chwilę obecną przyszły rok zapowiada się wyjątkowo dobrze.
Ehhh, teraz trzeba tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:21, Vojtas napisał:

> I szkoda, że nie było L4D.

W sensie trzecia część L4D? Przebóg, nie...


Plotki były, tylko mnie zastanawia do czego się odnosiło tamto "Infected? Report it!". Insane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować