Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 4 i Kinect

13 postów w tym temacie

Mnie najbardziej ciekawi, czy ten trailer rzeczywiście przedstawia elementy, które będą zawarte w grze. Oczywiście nie o grafikę chodzi, tylko o pokazane zmienne pory dnia, warunki, czy off-road. To byłaby rewolucja w Forzy. A Kinect tutaj ważny nie jest. Wtedy gra pewnie będzie się robiła casualowa do bólu, tak jak Joy Ride. Nawet gdybym miał Kinecta, to jedynie do oglądania samochodów bym go może wykorzystywał, ale na pewno nie do jazdy. Szczerze mówiąc wolałbym zapowiedź nowej kierownicy dedykowanej Forzy w normalnej cenie i nakładzie i normalnej jakości. Coś w półce średniej, bo jak na razie do wyboru jest Fanatec za 249 € bez pedałów i Madcatz z Mantą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc wolałbym zapowiedź nowej kierownicy dedykowanej Forzy w normalnej cenie i
> nakładzie i normalnej jakości. Coś w półce średniej, bo jak na razie do wyboru jest Fanatec za 249 € bez
> pedałów i Madcatz z Mantą.


Dziś rano właśnie postanowiłem odpalić demko Forzy 3 przed jej kupnem jutro. I sobie nagle pomyślałem widząc też trailer Forzy 4 że potrzebna mi będzie kierownica D: Tu patrze a M$ jakieś badziewie chce mi wcisnąć. No to szukam dalej a tu niespodziewanka... Sprzęt Fantec''a za 500$... yupi... hura... no to se pograłem.

+1 Dla Pana! Ja chcieć kierownica!


A co do nowej Forzy to ja chcieć:
Więcej aut.
Lepsiejszy tryb kariery. (Niech zgapią z GT5 :P )
Więcej rodzajów vehicles''ów
offroads i zmiana pory dnia/anomalie pogodowe (huragan to by był na miejscu IMO)
System ala'' Facebook (Taki jak w GT5 xD)

Innymi słowami GT + Forza = awesomnesness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do warunków pogodowych to niech nie przesadzają z jakimiś tornadami bo się to zrobi żałosne, najlepiej delikatny deszczyk, może być z burzą, albo śnieg, jeśli będą jakieś trasy na północy, a no i oby były rajdy off road, może załatwią sobie licencję WRC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kiery Logitecha jaką kupiłem poniżej 3 baniek i mi spokojnie starcza, ta oryginalna od MS też jest dobra. Nie ma nic za darmo... Te kiery Fanatecha muszą kosztować choćby za samą licencję od Porsche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby Logitech G25 była wspierana przez Xboxa innej kiery bym już nie potrzebował.

A czy inni też zauważyli logo TopGeara przy końcówce trailera?

No i jeszcze, żeby grafa wyglądał jak przy tej prezentacji Forda GT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zauważyłem logo Top Gear. Pewnie będzie tor testowy Top Gear, albo tak jak w przypadku Forzy 3 Ultimate, jakieś bonusy z Top Gear, może będzie ich studio w grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Logitech DriveFX ktorego sam posiadam, nawet mozna go pod PC wpiac jak sie sterownikow poszuka. Kiedys w Electro World byla za 220 zl. Niestety nie wspiera feedback''a od m$ wiec inaczej jest tam to rozwiazane bo tez stawia opor itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować