Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Battlefield: Play4Free

158 postów w tym temacie

Battlefield Play4Free to kolejna odsłona znanej serii strzelanin z perspektywy pierwszej osoby. Produkt jest przeznaczony tylko do rozgrywki wieloosobowej i jest dostępny za darmo. Wszelkiego rodzaju płatności są całkowicie opcjonalne i opierają się na systemie mikrotransakcji gdzie gracz sam decyduje, na co chce ewentualnie wydawać pieniądze.

Ja dostałem betę w swoje ręce i mogę powiedzieć pare rzeczy:
System przedmiotów, wyszukiwarka serwerów (niestety), chat i menu jest jak w battlefield heroes.
Podobny jest system tworzenia żołnierzy. Nie ma zbyt dużo opcji do zmiany wyglądu, dosłownie po 2-3 w każdej kategorii (karnacja, włosy, kolor włosów, zarost). Niestety tworząc postać musimy ją przypisać do klasy postaci (recon, medic, assault, engineer)
O rozgrywce zbyt wiele nie powiem bo praktycznie od razu straciłem połączenie z serwerem ;/
Poziom graficzny przypomina bf2.
Jest tona bugów. (brak myszki podczas włączenia full screena w opcjach, powolne dołączanie, tracenie połączenia) Reszty jeszcze nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie . Brak myszki przy full screenie jest denerwujący . Tym bardziej , że po dzisiejszej aktualizacji przed wejściem do gry trzeba wybrać broń podstawową co bez myszki jest praktycznie niemożliwe . Mam nadzieje , że szybko zostanie to poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:55, AdamAdamski napisał:

Właśnie . Brak myszki przy full screenie jest denerwujący . Tym bardziej , że po dzisiejszej
aktualizacji przed wejściem do gry trzeba wybrać broń podstawową co bez myszki jest praktycznie
niemożliwe . Mam nadzieje , że szybko zostanie to poprawione.

Jak nie umiesz cofnąć ustawienia full screena to wejdź w moje dokumenty/ dokumenty i nazwa profilu (zależne od systemu) i usuń folder Battlefield P4F ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem swój kluczyk do bety i oczywiście z chęcią sprawdziłem z czym to się je. Ta sama sytuacja co wyżej, nie widać myszki przy pełnym ekranie, nie naprawione to do dzisiaj. Denerwujące lagi i ściny, ale grać się jakoś da, z ustrzeleniem kogoś też raczej problemów nie ma. Jak na darmową produkcję to muszę przyznać, że bardzo fajnie się rozkręca. Mam nadzieję, że poprawią też szybkość dołączania do gry. Podobno niedługo ma wyjść już jakiś patch, coś ludzie w grze o tym rozmawiali kiedy z nimi grałem. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał końcowy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał dwa kody na betę, lub jeden ale nie chciałby go użyć to prosiłbym o wysłanie go do mnie(kontakt-gramsajt). Ja własny przez przypadek usunąłem(konkretnie mail z nim), a na konta bez gier pewnie nie wysyłają(zrobiłem 2 i czekam już 2 tygodnie+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kod, gra zainstalowana, po raz n-ty:
Searching for a suitable game -> Joining game -> Disconnected from server...

No i oczywiście brak myszki w fullscreenie. Oj, coś EA nie ma ostatnio szczęścia do premier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 16:30, Ring5 napisał:

Searching for a suitable game -> Joining game -> Disconnected from server...

Ja mam jeszcze Server is full i blabla (error 2)
Pff... bez łaski. Nie powiem, bardzo hmm, O, ta gra bardzo chce, żeby w nią zagrać.. :>
<wraca do gry w BFH>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę, wbiłem 2 poziomy i jestem mocno zawiedziony... Grze brakuje dynamizmu Bad Company 2, humoru BF Heroes i ogólnie grywalności, która do tej pory była cechą charakterystyczną serii Battlefield.

Dobra, wiem - to tylko beta. Ale co z tego, skoro gra jest zwyczajnie nudna! Zbyt mały dynamizm rozgrywki sprawia, że granie staje się po prostu nudne! A to jeszcze żadnej grze nie wyszło na dobre. Do tego dodajmy obraz ciemny jak listopadowa noc (bez możliwości zmiany jasności czy gammy, przez co musiałem rozjaśniać obraz w monitorze - to pierwsza gra, która mnie do tego zmusiła), co jest o tyle dziwne, że mapa to słoneczne, arabskie miasto!

Coś mi mówi, że P4F nie powtórzy sukcesu Heroes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedł nowy patch. Dodali sklep, w którym są dostępne trzy nowe bronie. Ja jestem zwyczajnym strzelcem i mam do wyboru M16A2 z M203, nową strzelbę i pistolecik. Nie wiem jak reszta klas, ale pewnie też coś fajnego mają. Tak jak w BFH możemy wypożyczyć broń lub kupić na stałe. Podoba mi się.

@EDIT
Bym zapomniał :), są jeszcze nowe ciuszki oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Update i nowe itemki w sklepie. Ja się zrobiłem w konia ładnie, stworzyłem sobie każdą klasę i nakupowałem na itemków na zawsze, a teraz nie mam punktów więcej : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tą sobotę będzie można zagrać sobie na nowej mapce "Omen". Nie mam pojęcia dlaczego tylko w tą sobotę, ale ok. Przy okazji podaję kod zaproszenie dla 5x osób. Do wykorzystania 5x, może się komuś przyda :).

F56H-HEF4-QKHH-RQLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 12:35, Damianuss1 napisał:

Tylko w tą sobotę będzie można zagrać sobie na nowej mapce "Omen". Nie mam pojęcia dlaczego
tylko w tą sobotę, ale ok. Przy okazji podaję kod zaproszenie dla 5x osób. Do wykorzystania
5x, może się komuś przyda :).

F56H-HEF4-QKHH-RQLN


Już tylko cztery :D Zobaczymy, czy będzie tak dobre jak BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować