Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Battlefield: Play4Free

158 postów w tym temacie

Ehhh wkurza mnie jedno, że medyk jest taki dobry... ma mg5 (CKM-mopodobne cuś) prędkość jak wszyscy gracze, możliwość rozwinięcia umiejętności leczenia apteczką oraz posiadania dwóch apteczek...
Dwóch takich medyków za zasłoną, praktycznie nie da się zabić... przy 4 apteczkach, zdrowie powraca w przeciągu 2-4 sekund...
Do tego ten "ckm", jeżeli przycelujemy(zrobimy zbliżenie) nie ma on praktycznie rozrzutu...

Z tego co zauważyłem, teraz 3/4 graczy gra medykiem, pozostałe 3 klasy to 1/4 graczy...

Według mnie to jest bynajmniej

Spoiler

do dupy

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też nagle stało się tak, że kamera wariuje – idzie do przodu i się cofa, tak samo w boki? Nawet jak nie ruszam myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby mam swojego medyka na 18 lvl tak wiec gdy wyjdzie gra cala postać zostanie skasowana? czy tylko wyzerowany lvl? a i co z zakupionymi ubraniami. A i jak usunąć postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 20:41, Redjevel napisał:

Niby mam swojego medyka na 18 lvl tak wiec gdy wyjdzie gra cala postać zostanie skasowana?
czy tylko wyzerowany lvl? a i co z zakupionymi ubraniami. A i jak usunąć postać?


1. Nie wiadomo, ale znając życie tylko lvl wyzerowane...
2. Co do ubrań nie wiadomo, ale zapewne zostaną... (jak dla mnie w chwili obecnej powinny być one za friko bo przecież to beta...)
3. Postaci nie da się osunąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak gra wyjdzie to będą dostępne darmowe stroje na drpepper tak samo jak z battlefiled heroes bo i tak co ja mogę kupić za 777 bf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem,otóż ściągnąłem zainstalowałem załączam i po pierwsze full screen mi nie działa po 2 menu jakoś źle działa,jak chcę kliknąć w opcje muszę kursorem najechać całkiem gdzie indziej by mi odczytało że tam najechałem. POMOCY bo nie mam w co grać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 21:01, Get_Down napisał:

A ja mam problem,otóż ściągnąłem zainstalowałem załączam i po pierwsze full screen mi
nie działa po 2 menu jakoś źle działa,jak chcę kliknąć w opcje muszę kursorem najechać
całkiem gdzie indziej by mi odczytało że tam najechałem. POMOCY bo nie mam w co grać;]


Mam tak samo jak Ty :) ...ale zdążyłem się przyzwyczaić...

Fullscreen działa ale dopiero po połączeniu z serwerem :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 18:41, masterHADES napisał:

Mam pytanie Assalut/Medyk nie może korzystać z własnych paczek z nabojami/apteczek ?


Może korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 16:53, PJ_MW napisał:

Ma ktoś może łącze 4 Mb/s? Ile czasu downloader potrzebuje na ściągnięcie gry na tej
prędkości?


Ja nie mam takiego neta,lecz mam 2 mb/s i ściągało mi się około 2.5 godziny. U ciebie najprawdopodobniej będzie ok. 1.5 godziny. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można zdobyć jakiś dodatek do innych gier z cyklu Battlefield(chodzi przede wszystkim o kreskówkowy Heroes i możliwość zgarnięcia 700 BF za nabicie któregoś levelu z Bad Company 2)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 17:03, PJ_MW napisał:

Czy w tej grze można zdobyć jakiś dodatek do innych gier z cyklu Battlefield(chodzi przede
wszystkim o kreskówkowy Heroes i możliwość zgarnięcia 700 BF za nabicie któregoś levelu
z Bad Company 2)?


Póki co, z tego co mi wiadomo, nie ma żadnych dodatków. Jedyny bajer jest taki, że jeśli stworzysz żołnierza na koncie EA, do którego przypisana jest inna gra z serii Battlefield, to dostaniesz kody umożliwiające używanie broni "Veteran" (troszkę inny wygląd niż normalna) przez 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 16:53, PJ_MW napisał:

Ma ktoś może łącze 4 Mb/s? Ile czasu downloader potrzebuje na ściągnięcie gry na tej
prędkości?


Nie wiem ile to trwało u mnie, ale po niecałych 2 godzinach jak wróciłem do domu gra już była na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 22:40, PJ_MW napisał:

Wiesz może skąd zdobyć te bronie? Zalogowałem się na koncie powiązanym z Heroes.


Na maila powinni ci przysłać te kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować