Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Battlefield: Play4Free

158 postów w tym temacie

W trakcie bety dość mocno mnie ta gra do siebie zniechęciła. Dziwnie działające hitboxy (to chyba już standard w grach z serii Battlefield ostatnimi czasy), lagi, chaotyczność zamiast dynamiki... Ale ostatnio, mając chwilowo dosyć Bad Company 2, a jednocześnie czując niedosyt FPSów sieciowych, postanowiłem dać jej jeszcze jedną szansę i chyba było warto.

Wprawdzie Battlefundsy skutecznie potrafią popsuć nastrój, bo w przeciwieństwie do BF:Heroes, tu giwery za BFy naprawdę mają znacznie lepsze statsy, niż te "zwykłe", ale i tak gra się całkiem przyjemnie. Ok, przyznaję, że nadal odnoszę wrażenie, że gra jest strasznie chaotyczna, ale już tak bardzo to nie przeszkadza. Dobiłem swojego Assaulta do poziomu 12, rozwinąłem mu granaty, DMT i jak na razie jest nieźle. Teraz czekam na odblokowanie umiejętności z Tier 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ściągam aktualizacje i pod koniec wyskakuje mi dziwny błąd, podczas pobierania pliku z mapami. Potem aktualizator się wyłącza. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 12:10, Orion napisał:

Mam problem. Ściągam aktualizacje i pod koniec wyskakuje mi dziwny błąd, podczas pobierania
pliku z mapami. Potem aktualizator się wyłącza. Jakieś porady?

Można odinstalować BF P4F i znowu ściągnąć, pobierze najnowszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Bf Heroes można odebrać w rewards 154 punkty za urodziny BFa oczywiście zalogujcie sie tam tym samym emailem i hasłem jaki używacie w Play 4 free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w to? Ja wczoraj chciałem zobaczyć czy coś od bety się zmieniło... Ale jest dla mnie o wiele gorzej, lagi nie zależnie od ustawień graficznych, cały czas wywala mi punkbuster, że niby tracę pakiety... U was też są takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 09:20, Sericulum napisał:

Gra ktoś jeszcze w to? Ja wczoraj chciałem zobaczyć czy coś od bety się zmieniło... Ale
jest dla mnie o wiele gorzej, lagi nie zależnie od ustawień graficznych, cały czas wywala
mi punkbuster, że niby tracę pakiety... U was też są takie problemy?

jeżeli pb za pakiety cie wywala, to masz coś z netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 03:13, Vassago1990 napisał:

jeżeli pb za pakiety cie wywala, to masz coś z netem


Dobra już jest wszystko w porządku.
Jak na taką grę za mało map jest... Powinni dodać jeszcze z 2 mapy, jedna z pojazdami i 2 bez pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wam mam problem. Mam dwie postacie assalt oraz recon, recona chce wywalić i dać sapera. Jak to zrobić ? nie mam tych złotych pieniędzy :/
jeśli nie będzie można to powiedzcie jak zdobyć te złote monety nie wydając kasy... prawdziwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? Bo ja się przymierzam... Dodali 2 nowe mapy: Daliant Plant i Mashtuur City, znane z BF2. Są propozycje, żeby EA dodało mapy z BF3, m.in. Operation Metro. Nie wiem czy opłaca się wrócić do tej gry. Może ktoś pyka teraz i coś mi opowie co zmieniło się od listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować