Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Black Ops? Tak - w humorystycznym filmie

19 postów w tym temacie

Rewelacja :) Filmik tak kapitalny jak te klocki. Ciekawe jak ten gośc to kręci ? Tzn. wiem, że to animacja poklatkowa, ale jak sprawia żeby np. noże latały to już nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:03, Lordpilot napisał:

Rewelacja :) Filmik tak kapitalny jak te klocki. Ciekawe jak ten gośc to kręci ? Tzn.
wiem, że to animacja poklatkowa, ale jak sprawia żeby np. noże latały to już nie wiem
;-)

adobe after effects? maya 3d? Na dobrą sprawę nawet poklatkowo kręcić tego nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:31, Mroczny_Joga napisał:

I pomyśleć że to klocki dla dzieci.


Klocki nie są tylko dla dzieci - no chyba że dzieci potrafią budować i programować roboty, bo właśnie na tym bazuje seria LEGO Mindstorms. Na świecie jest bardzo dużo klubów skupiających dorosłych miłośników LEGO - gdybyś zobaczył ich kreacje...


Co zaś się tyczy filmu: ten gość technicznie ma najlepsze amatorskie animacje LEGO, jakie oglądałem na YT - a widziałem ich już sporo. Na wyższym stopniu zaawansowania są już tylko profesjonalni animatorzy, ale oni pracują zespołowo. Keshen właściwie robi już filmy półprofesjonalne. Sami zobaczcie, tu wersja LEGO Ultimatum Bourne''a.

http://www.youtube.com/watch?v=EOYAww3xogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować