Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hołd TRONowi złożył... Playboy

17 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2010 o 18:23, Shreder67 napisał:

Ciekawe ile niepełno letnich teraz obejrzy tą galerie


Tylu, ilu przeczyta tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 18:23, Shreder67 napisał:

Ciekawe ile niepełno letnich teraz obejrzy tą galerie


Ta galeria to nic, w porównaniu z całym internetem tego typu zawartości, do którego mają dostęp również niepełnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal. Dałbym w pysk pomysłodawcy. Pewnie nawet nie widział jedynki. Jak to widzę to zaczynam się obawiać w ogóle, co też zobaczę na srebrnym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale czy to ważne? TRON już na stałe siedzi w sercach graczy i jego miejsce jako marki pozostaje nienaruszone. Co ciekawe, okazuje się, że również redakcja Playboya jest świadoma istnienia tego sentymentu. "

Chyba raczej o film im chodziło a nie grę :P A sam film zapowiada się na bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 12:31, thiefi napisał:

Mają wogóle branie takie gry i filmy w naszych czasach?


No właśnie kiedyś TRON może był spoko, ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W grę nie grałem, a pierwszą część filmu widziałem niedawno i niespecjalnie wiem z czego wzięła się jego kultowość. Zły nie był, głównie podobała mi się gra aktorów, zwłaszcza głównego bohatera. No i fajna babka była :) Ale tak poza tym prosty sf z ciekawym pomysłem na uniwersum. W grę raczej nie zagram, bo już pierwsze gameplaye i trailery nie budziły u mnie jakiekolwiek ekscytacji, choć nową część film chętnie obejrzę. A co do lasek z galerii, czarna jest nawet, nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować