Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Humble Indie Bundle #2 ruszyło! Zawiera Braida i Machinarium!

33 postów w tym temacie

Niedawno dostalem maila z informacja, ze gry z pierwszej edycji akcji tez sa dostepne na Steam i dostalem osobisty kod do aktywacji. Oczywiscie jest to tylko opcja, a jak ktos nie ma steama to nadal moze sobie tamte gry sciagnac z ich strony. Z edycji drugiej tez zapewne skorzystam. Dobrze, ze te gry sa nie tylko na PC, ale tez na MACa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HHAHHAHHAAHHaahahaha Braid, Cortex Command, Machinarium, Revenge of the Titans oraz Osmos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Przepraszam nie mogłem ukryć mojej radości! MEga tytuły. Wstyd nie kupić. Co prawda Osmos i Braida kiedyś miałem, ale sprzedałem konto na Steamie. Warto przypomnieć, że gry z 1ej części można było dodać na Steamie od jakiegoś miesiąca. Może tą część również :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Super prezent na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak piraci wytłumaczą się ze ściągnięcia tego...Płacisz ile chcesz, w dodatku na organizacje charytatywne...Nie potrafię zrozumieć umysłów ludzi którzy ten pakiet gier by spiracili. A jednocześnie jestem pewny że pojawią się nielegalne kopie. Ale aby tak nie smęcić - 10$ ode mnie już poszło ;)

Swoją drogą, ciekawe jest to że najwięcej płacą (patrząc na średnią) użytkownicy Linuxów. Czyżby użytkownicy wolnego oprogramowania najlepiej rozumieli ile wysiłku trzeba włożyć w stworzenie gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 23:53, ziptofaf napisał:

Ciekawe jak piraci wytłumaczą się ze ściągnięcia tego...Płacisz ile chcesz, w dodatku
na organizacje charytatywne...


Wcale nie będą tłumaczyć. Dla pirata wszystko powyżej 0 to za drogo. Tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować