Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nail`d - recenzja

23 postów w tym temacie

Od siebie dodam, że to naprawdę porządna, polska produkcja. Grało mi się o wiele przyjemniej niż chociażby w takiego Pure, co nie oznacza, że gra nie ma wad. Trzeba ją dawkować powoli, bo znużenie rzeczywiście przychodzi bardzo szybko. Co do soundtracku - będąc fanem metalu i rocka muszę stwierdzić, że otoczka muzyczna jest przyzwoita, ale do świetności brakuje jej wiele. Szczególnie utwory grupy nail''d jakieś takie bezpłciowe. Poza tym muzyczka gra trochę za cicho. Jednak jak ktoś się chce rozerwać przy dobrej arcade''ówce - polecam. Leap of faith z AC się chowa przy hopkach w tej grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie to 4 na 10, nie umiem "przymknąć oka" na kolizje, bo jak gra się na na trudnym poziomie a czasówki jedzie dosłownie na styk, nie może zawodzić to że z byle progu na zakręcie wybijam się, lecę bokiem do poziomu i nic nie mogę zrobić, BUM sekundy wieją. Ok. To mnie motywuje ale tras idzie się nauczyć po godzinie grania, a po pięciu powiedzmy godzinnych posiedzeniach jestem mistrzem Nail''d i koniec wszystko na gold. Co do utworów w grze, super ale za mało, co sprawia że gra się nudzi szybciej bo można w ciągu jednego eventu (np. 3 wyścigi) usłyszeć tą samą nutę 3 razy :/ masakra. Tak więc dla mnie gra nie warta 90 zł, kupiłem bo to made in Poland, ale ciut się zawiodłem, aż przykro pisać. Liczę jednak że ekipa z Techlandu postara się o patch na kolizje, może jakieś DLC z trasami, trybami, może opcja tricków? Nawet płatne, chętnie kupię byle móc spędzić więcej czasu bo gra się przyzwoicie jednak błędy mnie drażnią okropnie. I to by było na tyle :) pozdrawiam serdecznie i Drogi Techlandzie, oby tak dalej:) bo Polska rosła w siłę i żyło się dostatniej xD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się gra podoba, bo jest podobna do Pure które mi się totalnie spodobało. Może poczekam na jakieś obniżki, ale kupić kupię. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejna recenzja w której narzeka się na brak możliwości robienia trików. Ludzie ogarnijcie jak nie miało być tak nie ma i moim zdaniem dobrze, bo widać że to gra wyścigowa, a nie zręcznościówka gdzie to jak jeździsz nie ma zbytniego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Nail''d pokładałem duże nadzieje, z tego co widzę wielu ludzi na grę narzeka, fakt sam w grę nie grałem ale wydaje mi się że moje oczekiwania zostały spełnione, a to dlatego że dawno tak ciekawego tytułu w tej kategorii nie widziałem, a spodziewałem się gry przy której będę mógł usiąść na 30min czy godzinkę i pograć w dynamiczne multi ze znajomymi i jednocześnie odpocząć od tych wszystkich shooterów, mmo i rpgów.

PS: Jak tylko potanieje i zaopatrzę się w lepszy sprzęt kupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłby się Techland za skończenie Chrome''a 2 albo Dead Island, a nie takie gnioty robił! Od początku mi ta gra wyglądała na grubego średniaka i przeczucie mnie nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 11:50, Get_Down napisał:

Nie ma tricków:[To po co mi quad?Przy takich skokach to wręcz żenujące,mam nadzieje że
zaczną 2 część robić i poprawią to i owo.


Dodadzą je w DLC :) buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 09:43, filozoff_on napisał:

w podtytule powinno być ze wszech miar a nie "na" wszech miar :-)
pozdrawiam recenzenta :-)


Kurcze, zauważyłem to i poprawiłem w newsie, a już w artykule zapomniałem. Dzięki za pozdrowienia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 10:02, Numenpl napisał:

I kolejna recenzja w której narzeka się na brak możliwości robienia trików. Ludzie ogarnijcie
jak nie miało być tak nie ma i moim zdaniem dobrze, bo widać że to gra wyścigowa, a nie
zręcznościówka gdzie to jak jeździsz nie ma zbytniego znaczenia.


Bo naprawdę tego tutaj brakuje. I moim zdaniem, Nail''d jest zręcznościówką - a dokładniej zręcznościową grą wyścigową. Ale nie powiedziałby, że to "nie zręcznościówka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafika nie rani oczu a ładnie wygląda. Gra jest płynna i zasługuje na 7.5. Pamiętajmy że to jest nasza polska gra! A każdy zakup polskiej gry poprawia naszą gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować