Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka może więcej - obudowa Zalman GS1200

14 postów w tym temacie

Bardzo ciekawa obudowa ... duża i praktyczna.Posiada bardzo ciekawe rozwiązania ...
Ciekawe jak z przepływem powietrza wewnątrz, zapowiada się dobrze.Czekam na więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgląda ładnie, ale praktyczna to ona raczej nie będzie, na tych wszystkich siatkach i załamaniach będzie się zbierał kurz, brak filtrów przeciwpyłowych, plus będzie wyć bo wiatraki na zewnątrz prawie. Pierwszy lepszy chieftec jest rozsądniej pomyślany.

Brak zdjęć wnętrza, jedyny plus to montaż dysków, bo się można szybko dostać (tylko jak kable odczepić?, trzeba i tak rozkręcić?).

Ogólnie... meh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna, funkcjonalna i pewnie bardzo praktyczna... niestety raczej nie będzie w ''mojej'' cenie. Postoję. Pomęczę się z moim CoolerMasterem 330 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GS 1000 w wersji Titanium która również posiada Airduct i kieszenie na dyski z 2 wysuwanych klap w przednim panelu :) Ta zapewne też będzie tak wysoka, więc znowu będzie problem z wyborem biurka pod skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz może i ciekawa, choć nie do końca to moja stylistyka. Ale ta Hard Docking Station i dyski wysuwane z przodu obudowy to całkiem praktyczne rozwiązania.
Szkoda tylko, że nie ma ani jednej foty jej wnętrza. Nie wiadomo ile tak naprawdę jest w nie miejsca. I zdjęcie tyłu by się przydało. Czy ma wyprowadzenia pod węże do WC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować