Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A Ty lubisz gram.pl?

35 postów w tym temacie

Gram jest spoko ale fejslansy nk i inne badziewie... Mnie tam nie zobaczycie, a każda strona z buttonem:" lubie to" etc. od razu minusuje na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... Gram.pl też?
Ja grama lubię, siedzę tu prawie codziennie, ale wszystkich facebook-palmów i innych Naszych Szkap po prostu nienawidzę. I generalnie dostaję białej gorączki jak widzę tę opanowującą wszystko i wszystkich modę na guziki ''lubię to''.
Ja rozumiem moda modą, ale trochę opamiętania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:00, Wrukos napisał:

Badziewne konkursiki SMS

Powinieneś ich za to pozwać do sądu, pewnie stała Ci się wielka krzywda :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:12, Phobos_s napisał:

No nie... Gram.pl też?
Ja grama lubię, siedzę tu prawie codziennie, ale wszystkich facebook-palmów i innych
Naszych Szkap po prostu nienawidzę. I generalnie dostaję białej gorączki jak widzę tę
opanowującą wszystko i wszystkich modę na guziki ''lubię to''.
Ja rozumiem moda modą, ale trochę opamiętania...


Podzielam zdanie. Też stronię od wszelkich portali społecznościowych, gdzie pokemon gęsto się ściele.
Poza tym nie potrzebuję pod publiczkę chwalić się, że lubię to czy tamto. Powinno Wam wystarczyć, że odwiedzam Waszą stronę codziennie, komentuję newsy, biorę udział w konkursach i korzystam z usług sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był świetny pomysł, żeby założyć Gram.pl na Facebooku. Pojawiają się tam często fajnie ciekawostki, które jednak nie nadają się na pełnowymiarowego posta tutaj. Wszystkim, którzy mają już konto na FB polecam polubienie Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw.

@Krzysiek-xxx
@Phobos_s

Panowie. Nie wiecie o czym mówicie. Więc albo zamilknijcie, albo rozeznajcie się w temacie.
Kliknięcie "Lubię" na FB równa się ze swojego rodzaju subskrypcją danego podmiotu. Dzięki temu, na swojej tablicy, można zobaczyć posty, zdjęcia i inne rzeczy publikowane przez polubioną aplikację/osobę/itp./itd.

To nie ma żadnego związku z "chwaleniem się, że lubię to czy tamto" i działaniem "pod publiczkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, bo przecież gram.pl zależy na Twoim "lubię to". Jakbyś przeczytał inne posty w tym temacie to może załapałbyś o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:52, Snake08 napisał:

Panowie. Nie wiecie o czym mówicie. Więc albo zamilknijcie, albo rozeznajcie się w temacie.
Kliknięcie "Lubię" na FB równa się ze swojego rodzaju subskrypcją danego podmiotu. Dzięki
temu, na swojej tablicy, można zobaczyć posty, zdjęcia i inne rzeczy publikowane przez
polubioną aplikację/osobę/itp./itd.

To nie ma żadnego związku z "chwaleniem się, że lubię to czy tamto" i działaniem "pod
publiczkę".


Szanowny Panie,

Mam prawo wyrazić własne zdanie na temat wszechobecnego fenomenu FB. Mam prawo tego fenomenu nie lubić.
Nie powiedziałem, że jest to chwalenie się czymkolwiek, ale jest to dla mnie moda. Tak jak swego czasu pół Polski rzuciło się na grono, potem na naszą klasę czy co tam jeszcze.
A czy FB pokazuje Ci posty, przysyła zdjęcia, robi kawę czy przynosi kapcie mało mnie interesuje.
Nikomu ani niczemu nie ubliżyłem.
Więc z łaski swojej nie mów mi, że mam zamilknąć, bo mam prawo powiedzieć, że coś mi się nie podoba tak jak Ty masz prawo mówić, że toto lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować