Zaloguj się, aby obserwować  
darksoner

Bitwa narodów - zgłoszenia

295 postów w tym temacie

Przykre jest to, że tak fajna inicjatywa jest zabijana w zarodku. Brak info na stronie głównej, wiszącego przez parę dni w formie głównego newsa poskutkowało niewielką liczbą zapisanych przeciwników. Podobnie sytuacja wygląda na Gry-Online. Sam chętnie zapisałbym się tutaj, jednak gry nie posiadam :).

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak powinna wyglądać współpraca organizatorów tej imprezy z administratorami współpracujących portali proszę zajrzeć na stronę cd-action.pl. Dzięki reklamie wiszącej jako główny news na stronie głównej pod sztandarami portalu będzie walczyć już chyba ok. 200 osób.

Mimo ogromnej przewagi liczebnej przeciwnika, młodzi rycerze gramu zapisujcie się i nie sprowadźcie hańby na nasz portal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 08:30, milten6 napisał:

Przykre jest to, że tak fajna inicjatywa jest zabijana w zarodku.


Wiesz, jak ktoś zabiera się do reklamowania tej inicjatywy w taki sposób, to nic dziwnego. Poza tym zauważ, że przytłaczająca większość wpisów w tym wątku pochodzi od Obywateli, których staż wynosi:

Darksoner - 4 dni, 2 posty
jakubfara - 278 dni, 2 posty
Hiryou - 3 dni, 1 post
HenieKVingeR - 2 dni, 1 post
The_Dog_of_War - 2 dni, 1 post
nifn - 2 dni, 1 post
ApocalipticM - 1548 dni, 10 postów
Ivan-the-Evil - 25 dni, 2 posty
Morlokus - 1 dzień, 1 post
Dawidw12 - 1 dzień, 1 post
MoherNinja - 1 dzień, 1 post

I teraz... nifn, pojawiający się nagle znikąd, oświadcza, że jest osobą odpowiedzialną za konkurs organizowany przez CDP. Nie podano żadnej strony, żadnych konkretów... Ok, możesz powiedzieć, że jestem uprzedzony, ale jak dla mnie, jest to troszkę dziwne... Do tej pory wszelkie tego typu "rewelacje" były przedstawiane albo przez ekipę gramu, albo przez któregoś z konsulów.

Żeby była jasność - nie mam nic do Obywateli (jak by nie patrzeć, wszyscy nimi kiedyś byliśmy), ale kiedy przytłaczająca większość poparcia dla jakiejś inicjatywy pochodzi od nikomu nieznanych osób, które pojawiły się nagle na forum ze względu na dany "konkurs", zaczynam węszyć podstęp. Nazwijmy to zboczeniem zawodowym.

Jeśli w ten sposób organizuje się oficjalny konkurs, to nie dziw się, Panie Bracie (nie mogłem się powstrzymać), że inicjatywa jest, jak to napisałeś, zabijana w zarodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring5, wiedz, że to nie my (tak, jestem kolejną "osobą znikąd" odpowiedzialną za przebieg konkursu) ustalamy jak konkurs ma wyglądać, jak mają brzmieć ogłoszenia i jak wygląda współpraca między organizatorem konkursu, a poszczególnymi portalami biorącymi w nim udział. Nie wiem jak to się stało, że tutaj o konkursie nikt nie wiedział, podczas gdy na forum CDA, zanim jeszcze się zalogowałem, miałem już przygotowany dział, założone tematy oraz uprawnienia moderatora (mimo iż tam też jestem "osobą znikąd"), a zaraz po uzupełnieniu przeze mnie tych tematów treścią, pojawił się news na stronie głównej portalu CDA. Nie musiałem o nic prosić, bo wszystko było już uzgodnione przez organizatora i CDA. Dziwię się więc, że tutaj i na gry-online było wręcz przeciwnie i nie tylko moderacja nie pomagała, ale wręcz uniemożliwiała przeprowadzenie zapisów.

Zadaniem "osób znikąd", czyli ludzi z pierwszego i największego w Polsce portalu o grze Mount&Blade i jej pochodnych, znających tę grę i jej silnik niemal co do każdego bajta, jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Mamy informować ludzi, zbierać ich, odpowiadać na pytania, a później - przeprowadzić sam konkurs i sędziować w nim. Treść ogłoszeń, zasady konkursu, współpraca z portalami - to wszystko jest zależne od organizatora, nie od nas. Zrozum, że nie mamy na to najmniejszego wpływu i realizujemy tylko wytyczne od CD-Projekt. Nie naszą winą więc jest, że moderatorzy for poszczególnych portali nic o akcji nie wiedzą.

Pozdrawiam,
Daedalus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpił mały falstart, zakłócenia na linii - nie doszło do mnie pełne info, więc nie odpaliłem newsa. Mimo zamieszania,podlinkuję ten wątek do newsa z dziś i zgłoszenia uznamy za aktualne. To oficjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! już wżdy wiadomo, iż Polska synów do bitki ma najprzedniejszych. Ba! Któż chciałby z nami stanąć w szranki? Równych sobie na tej ziemi nie znajdziecie, niechaj więc stawią się w masy wielkiej, niechaj będzie ich tysiące więcej, co by się nie bali umierać samotnie.
Już ci wołam sługi moje, niech śpiesznie niosą karacenę i szablę moją, niech konia szybko oporządzoną. A dajcie mu najprzedniejszy rząd, niech wśród braci zazdrość wzbudzam. Ręka ma ciężka, już się niecierpliwi, co by to kilka łbów zbłąkanych porozbijała, w śluby z wami bracia pójdę, że w chorągwi waleczniejszego nie znajdziecie.
Posyłajcie gońca do imć Curtissa, wieszczcie mu, że wygraną przeczuwam, niechaj no tylko wyznaczy miejsce i czas a przybędę.
Tak mi dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ho... zgłaszam się... czy to jednak wystarczy? ech... przydałaby się jakaś sensowna informacja z linkiem dla osiołka - tu kliknij, tu się zapisz, tu coś tam... kto za to odpowiada...mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 11:37, daedalus-pl napisał:

Ring5, wiedz, że to nie my (tak, jestem kolejną "osobą znikąd" odpowiedzialną za przebieg
konkursu) ustalamy jak konkurs ma wyglądać


Prośba - nie unoś się, bo nie chodzi tu o obrażanie kogokolwiek, tylko o tzw. "zdrowy, chłopski rozum". Popatrz na to z drugiej strony: na forum ni stąd, ni zowąd pojawia się informacja, że CDP organizuje turniej. Tyle że nie informują o niej konsulowie, ale nowy forumowicz, piszący, że działa w imieniu CDP. Nie wydałoby Ci się to choć odrobinę dziwne?

Piszesz, że współpraca z portalami nie zależy od Was, tylko od CDP. Ok, w porządku. Tyle, że znowu wracamy do punktu wyjścia: CDP milczy, moderatorzy nic nie wiedzą, a nowy forumowicz pisze, że ma błogosławieństwo CDP. Ponawiam pytanie: nie wygląda to na pierwszy rzut oka dziwnie? Pewnie wygląda. I stąd właśnie mój post.

Ale ok, dosyć offtopu. Inicjatywa ciekawa i choć sam raczej się nie przyłączę (nie mój gatunek gier ;) ), to z pewnością będę śledził dalsze losy "turnieju".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem...też na serwisie jezdem świeżak...ale ze swem łukiem i tuhajszabelką pomogę ciut nie ciut mazowszu:) Zgłaszam się gotów! No, psubraty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z gram od dobrych trzech lat, status obywatela jest małoznaczący.

A konkurs mnie przyciągnął ;)
Moja szabla gotowa służyć Rzeczpospolitej! Zgłaszam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować