Zaloguj się, aby obserwować  
darksoner

Bitwa narodów - zgłoszenia

295 postów w tym temacie

Sorry sorry, pośpieszyłem się, niestety muszę zrezygnować.
Początek stycznia to z reguły masa roboty i nadgodzin w pracy, więc wątpię czy udałoby mi się wyrobić.
Dlatego by nie robić zamieszania.
Count me out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co zgłosiło się 26 osób (chyba, że kogoś pominąłem), ale z tego, co widzę, jedna zrezygnowała, więc - 25.
31 grudnia umieszczę wstępną listę zgłoszonych, więc prosiłbym wszystkie osoby, wyrażające chęci uczestniczenia w evencie, o sprawdzenie, czy zostali uwzględnieni. Oczywiście, do godziny 24:00 będzie można dalej składać "podania".

1 lub 2 stycznia umieszczę już oficjalną listę.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze gry, ale prawdopodobnie się zaopatrzę - nie chciałbym więc stracić szansy w jakże ważnej dla Rzeczpospolitej rozgrywce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - czy jeśli zgłosiłem się przed "oficjalnym" ogłoszeniem konkursu na gram.pl to moje zgłoszenie się w ogóle liczy? Jeśli nie, to zgłaszam się ponownie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się! W pon. kupuję Dzikie Pola. Swoją drogą straszna dezorganizacja... Tu do 31 grudnia, a w pozostałych chorągwiach do 23 grudnia... Nie mniej zgłaszam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki ta ręka szablą władnie
i znak krzyża uczynić może,
Póki we trzewiach moich chociażby
kropla posoki ostać może,
Póty będę się potyczkował
z wrogami chociażby na noże
I bronił honoru chorągwi
tak mi dopomóż Panie Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, ponieważ widzę, że w temacie ktokolwiek się wypowiada. Gdy odpalam Dzikie Pola w multi mogę grać przez jakieś 30 sekund, a potem gra wywala do pulpitu. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2010 o 21:12, darth_16 napisał:

PS. Czy można się jeszcze zgłosić do Bitwy Narodów?



"Zapisy trwają do 31 grudnia włącznie.
1 i 2 stycznia powstanie lista graczy ze wszystkimi użytkownikami kwalifikującymi się do zabawy.
Gdy lista graczy będzie gotowa, to od 3-4 stycznia rozpoczyna się zbieranie odezw i pierwsze mecze."

http://www.gram.pl/news_8QrhJOu4_Dolacz_do_Bitwy_Narodow_w_choragwi_gram_pl_i_zostan_Pierwsza_Szabla_Rzeczpospolitej.html


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować