Zaloguj się, aby obserwować  
darksoner

Bitwa narodów - zgłoszenia

295 postów w tym temacie

Mam pytanie.
Czy mogę znowu dojść?
Gra akurat dzisiaj jak na złość doszła a ja myśląc że nie dojdzie wypisałem się.
Mogę jeszcze się złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, dostałem informację, że mogę jeszcze parę osób wcisnąć na turniej, ale te osoby muszą posiadać grę.
Zatem:
patryk1594
lee76
... dopisuję Was do listy.
Jeśli ktoś jeszcze ma chęć grać, to proszę jak najszybciej w tym temacie o tym napisać.

Na dzień dzisiejszy lista graczy wygląda tak:

1. jakubfara
2. Hiryou
3. HenieKVingeR
4. The_Dog_of_War
5. sebollll
6. tofikt25
7. Roderick132
8. ApocalipticM
9. Marloch
10. Ivan-the-Evil
11. Morlokus
12. Dawidw12
13. MoherNinja
14. Radator
15. B-U-D-D-A
16. Podwojny12
17. Jacor32
18. DeMichelsPL
19. DaPietro
20. Lordique
21. Illusion
22. PJ_MW
23. Damian091
24. royal94
25. dRaiser
26. Rad-an
27. Cyp86
28. Blackmoore89
29. Gotrig
30. Vizmor
31. M_Lanckoronski
32. Ukanio85
33. igor94
34. Daniel30
35. PICCOLO_SN
36. GandziaZALEGALIZOWAC
37. paulaxa
38. Wyr0
39. mlawiankafun
40. madranger
41. pemek
42. miron00
43. Pan_Bolek
44. Razor2002
45. patryk1594
46. lee76

Przypominam jeszcze o zasadach gry: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63877&pid=121
Do zobaczenia jutro (06.01.2011) o 18:30.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś serwer TeamSpeak przygotowany dla uczestników? Przydałaby się komunikacja, szczególnie w finale. Jak organizatorzy nie przygotowali nic to może któryś z uczestników posiada adres dobrego serwera, na którym moglibyśmy gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje.
Mam pytanie: Czy mimo niskiego pingu będzie lagowało? Obecnie na wielu serwerach gdzie jest powyżej 20 ludzi laguje mi mimo niskiego pingu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ważny dzień! Ważny, bo dzisiaj gram.pl odbędzie pierwsza rundę bitwy na Dzikich Polach.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAPISANYCH DO GRY OD 18:30 NA SERWERZE " Bitwa_narodow_gram"!

Więcej info w przyklejonym poście.

@Blackmoore89
Niestety, nie posiadamy żadnego programu głosowego przygotowanego na ten Ewent. Nic nie stoi na przeszkodzie, by gracze sami zorganizowali sobie jakiś... Sędziowie nie będą nadzorować kanałów głosowych.

@lee76
Um... Trudno powiedzieć. Wiadomo mi, że dla każdej z chorągwi, na bitwę zostały przygotowane specjalne serwery (w zasadzie już są), ale co do ich jakości... Trudno powiedzieć.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy celowo obecnie hasło na serwer to "bitwa_gram", nie zaś "bitwa_GRAM" jak podano wcześniej?? Tak wolę wcześniej zapytać, bo jak o 18:30 ludzie będą mieli problemy z hasłem to komuś sito z (_!_) będą chcieli zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:16, pemek napisał:

I co duży ping? Są laggi tak jak na serwerach CD Projekt?


Wszystko jest ok, ping zalezy od Twojego lacza, wiekszosc ma w granicach 50, wiec wbijajcie smialo. A haslo to bitwa_gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur.. wszystko ch...wo zorganizowane na serwerach wcale nie dało się grać. Kur.. dziękuje z fajną grę. Wogóle takie lagi są że nawet jak chce uderzyć to jeszcze robi zamach dalej, no ludzie co to jest , albo jeszcze gdy jechałem konno prosto to nagle zmienia mi kierunek wyobraźcie to sobie gdy mam kogoś już na lancie a on mi skręca, jaaa, nie nie wiem co z tym będzie. Powiem jedno zjeb... była gra.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dało radę :) dzięki lagom przynajmniej nie było dużo muszkietów i łuków ;P Pemek gratuluję, wymiatałeś. Teraz czekamy na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem raz w "środku" listy, a później na czwartym miejscu... więc nie wiem ;p

ByTheWay Lagi miałem ostre, dlatego grałem piechotą bo na koniu to nawet nie było co.

To ile osób przechodzi do bitwy z rosjanami? 20?

Bo wtedy to z każdej chorągwi przeszłoby z 6 graczy...

Pemek gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 20:21, royal94 napisał:

Ja byłem raz w "środku" listy, a później na czwartym miejscu... więc nie wiem ;p

ByTheWay Lagi miałem ostre, dlatego grałem piechotą bo na koniu to nawet nie było co.

To ile osób przechodzi do bitwy z rosjanami? 20?

Bo wtedy to z każdej chorągwi przeszłoby z 6 graczy...

Pemek gratuluję :)


Hej,
sędziowałem na meczu i bylem świadom tego jak to wygląda. Specjalnie zostały wyłączone pozostałe serwery CDP aby te dwa miały jak najwięcej luzu i żeby takich sytuacji nie było. Możliwe, ze były na serwerach osoby, które generowały dodatkowe obciążenie, ale niestety Mount&Blade nie pokazuje idealnie kto jaki ma ping i ciężko było ich namierzyć.
Pracujemy nad tym i postaramy się aby przy następnej walce wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lagi były...Każdy krok robiłem po dwa razy...strzelać nie szło w tłumie:D Albo szablą machnąć problem nawet miałem. Naciskam, puszczam a on dalej trzyma siczkę za głową a kolo już za mną, "Z"mi wycina w kontuszu:/

Mało osób strasznie...Co to będzie jak wszyscy z listy wejdą(?) Ogólnie nie było źle ale mogło być lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować