Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy zwiastun z Crysis 2 oraz Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

40 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2010 o 13:30, Night_Markus napisał:

> Trailer z Crysis 2 boski <3 A za Battlefieldem nie przepadam ;x
Co do Crysisa to sie zgadzam, bo tez wielkim fanem :) Ale BC2 jest świetne, nie dośc
że uzależnia - to jeszcze świetna grafika, no i oczywiście destrukcja. To wszystko czego
potrzeba w idealnym multi (polecam tez AC Brotherhood - na PS3 to normalnie arcydzieło,
ale na kompa jeszcze nie wyszło to nie wiem jak sie PCtowcom spodoba)


Nie chodzi o to że nie szanuję Battlefielda, bo tak nie jest. Chodzi mi po prostu o to, że liczą raczej ilość a nie jakość.
PS. Nie chcę nikogo urazić ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 mnie ciekawi. Jeśli będzie śmigał lepiej niż Crysis 1 to uznam to za cud.

Co do Vietnam... gdyby to był pełnoprawny dodatek z nową kampanią single a tylko multi w którym na 10 śmierci może raz uda mi się kogoś sfragować, to bym zakupił, ale pewnie wówczas cena wynosiłaby 100-150zł. A za multi... cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 12:14, sirufok1987 napisał:

Kombinezon ma te same umiejętności co jego starsza wersja. Nie miało być czasem jakiejś
nowości? Czy tylko mi się wydaje?

Dochodzi tryb taktyczny, w którym aktywuje się termowizja i możliwość oznaczania celów. Pancerz nie jest już trybem pasywnym, włącza się go tymczasowo, używając innego trybu jako głównego. Można mieć włączone 2 główne tryby na raz. W trybie maskowania postać nie rzuca cienia. Na szczęście zostaje tez możliwość modyfikacji broni w czasie rozgrywki.

Dnia 18.12.2010 o 12:14, sirufok1987 napisał:

Trailer z Crysisa 2 słabiutki. Co druga gra akcji rozgrywa się w zrujnowanych miastach,
wcześniej przynajmniej wyróżniało grę środowisko. Taki zaawansowany silnik, a destrukcja
otoczenia pozostaje na poziomie z ubiegłego wieku.

Trailer nawet niezły, ale masz rację z tą powtarzalnością scenerii. Co prawda większość tych gier to do bólu liniowe "filmowe FPSy", a Crysis 2 to sandbox z wieloma opcjami ukończenia danej misji (jak zapewniają wszyscy recenzenci, którzy mieli już okazje zagrać i zamieszczają previewy w internecie). Co do destrukcji otoczenia, to na razie jest mało materiałów, ale obawiam się, że będzie taka sama jak w C1, lub niewiele lepsza. Trzeba pamiętać, że w takim BC2 mamy wszystko oskryptowane (pocisk jakby tylko zaczyna reakcję, a reszta dzieje się samoczynnie), a w Crysisie jest w miarę prawdziwa fizyka. W BC2 nie da się też podnieść przedmiotu i rzucić nim w przeciwnika, a w Crysisie 2 owszem (oprócz tego doszła też możliwość kopania większych przedmiotów w trybie siły). Samo zniszczenie też nie wygląda źle, choć całych budynków raczej nie uda się rozwalić (silnik by na to pozwalał, ale możliwości konsol raczej nie, więc pewnie PCtowcy też przez to ucierpią). Pytanie tylko, ile z tego zostanie przeniesiona do multi, bo o ile w singlu wygląda to dość dobrze, to w filmach z multi nie widać praktycznie żadnego wykorzystania otoczenia do walki. Obawiam się, że C2 będzie technologicznie krokiem wstecz, przez dostosowanie do możliwości konsol. Wersja na PC co najwyżej dostanie paczkę z teksturami w wyższej rozdzielczości i na tym koniec.
Multi tworzy osobny, 70-osobowy zespół, który uważa się za tak z*******y, że może dać 2 tryby (zwykły team deathmatch i crashsite, czyli tryb, w którym nad mapą lata statek obcych, po jakimś czasie rozbija się, któraś ze stron zajmuje ten punkt i broni go, aż do czasu przylotu następnego statku), prawie całkiem pozbyć się zniszczalnego środowiska, nie zaimplementować pojazdów. Może będzie więcej trybów w multi, ale tylko te 2 są potwierdzone i raczej się to nie zmieni. Nie ma co liczyć na Power Struggle - jeden z najlepszych pomysłów z multi C1 (bez pojazdów i tak nie miałby sensu). Jakiś system zdobywania doświadczenia, który pojawia się teraz w co drugim sieciowym FPSie nie zrekompensuje tych braków. Jakby chociaż wykorzystanie otoczenia do walki stało na wysokim poziomie, to można by być dobrej myśli, ale obawiam się, że w multi będzie bardzo okrojone. Oczywiście mogę się mylić. Trzeba poczekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 14:50, Czaroxxx napisał:

Wasze okrzyki na temat Crysisa są żałosne jak fanki Biebera... Ta gra to ładny crap i
tyle, nic więcej.

Do tej pory też byłem sceptycznie nastawiony do tej gry, ten zwiastun przekonał mnie, że jednak jest na co czekać. Zachwycać się nie będę może za bardzo (z FPSów aktualnie bardziej kręci mnie Bulletstorm), ale jestem skłonny uwierzyć, że ta gra będzie jeszcze lepsza niż jej poprzedniczka. Ale i tak nie jestem w stanie wybaczyć twórcom wprowadzenia obcych... Co jak co, ale wolę strzelać do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vietnam wymiata, to będzie DLC roku, po prostu oderwać się od tego nie można.

A Crysis 2 taki sobie... nutkę dali dobra do trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 14:38, Os0 napisał:

Czy mi się wydaje, czy Vietnam to tylko płatne mapki + jakieś duperele?


Chyba Ci się wydaje. Vietnam to całkowicie przerobiona gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 17:56, Madoc napisał:

> Wasze okrzyki na temat Crysisa są żałosne jak fanki Biebera... Ta gra to ładny crap
i
> tyle, nic więcej.
Do tej pory też byłem sceptycznie nastawiony do tej gry, ten zwiastun przekonał mnie,
że jednak jest na co czekać. Zachwycać się nie będę może za bardzo (z FPSów aktualnie
bardziej kręci mnie Bulletstorm), ale jestem skłonny uwierzyć, że ta gra będzie jeszcze
lepsza niż jej poprzedniczka. Ale i tak nie jestem w stanie wybaczyć twórcom wprowadzenia
obcych... Co jak co, ale wolę strzelać do ludzi.


Jeszcze lepsza? Pierwsza część była kompletną porażką.
Z prostego wzoru matematycznego 0x100=0
Jak ładnej grafy by tam nie dali gameplay dalej pozostawia bardzo wiele do życzenia. A z tego co widziałem gameplaye to jest wciąż ten sam crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 18:34, Czaroxxx napisał:

Jeszcze lepsza? Pierwsza część była kompletną porażką.
Z prostego wzoru matematycznego 0x100=0
Jak ładnej grafy by tam nie dali gameplay dalej pozostawia bardzo wiele do życzenia.
A z tego co widziałem gameplaye to jest wciąż ten sam crap.

Mi się pierwsza część podobała. I nie chodzi tu mi o grafikę, tylko o możliwości jakie dawał kombinezon, modyfikacje broni i fizyka w grze, co pozwalało na przechodzenie gry w prawie dowolny sposób. Przynajmniej do momentu wprowadzenia kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer z Vietnam''u do mnie przemówił i kupię sobie BC2+BC2 Vietnam, ale pozostaje pytanie...na Xbox''a czy PieCyka. Ktoś doradzi na co bardziej warto?
P.S.
Crysis ukończyłem, bardzo mi się podobał, ale IMO kosmici wszystko zepsuli. Gra przerodziła się w istną rozwałkę, a (a nie jak mi się na początku wydawało, że będzie w połowie cichym eliminowaniem przeciwnika, a w połowie rozwałką otoczenia). Pomyślę i jeżeli Crysis 2 stanieje to w przyszłym roku możliwe, że kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 15:46, Cr3ativ napisał:

> > Trailer z Crysis 2 boski <3 A za Battlefieldem nie przepadam ;x
> Co do Crysisa to sie zgadzam, bo tez wielkim fanem :) Ale BC2 jest świetne, nie
dośc
> że uzależnia - to jeszcze świetna grafika, no i oczywiście destrukcja. To wszystko
czego
> potrzeba w idealnym multi (polecam tez AC Brotherhood - na PS3 to normalnie arcydzieło,

> ale na kompa jeszcze nie wyszło to nie wiem jak sie PCtowcom spodoba)

Nie chodzi o to że nie szanuję Battlefielda, bo tak nie jest. Chodzi mi po prostu o to,
że liczą raczej ilość a nie jakość.
PS. Nie chcę nikogo urazić ;*

Spoko, tylko mówiłem, że BC2 to jedna z lepszych gier na multi. Nie żebym jakoś chciał do tego ludzi przekonywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 15:52, Darkstar181 napisał:

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
Przebój lat 60 :)

Tak, usłyszałem tę piosenkę tutaj i w Black Ops, stwierdziłem że powinienem ją znać ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować