Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 gier wyścigowych

87 postów w tym temacie

Z miejscem 1 trudno się nie zgodzić.

Ale wiecie czego mi zabrakło? Test Drive III tak przynajmniej na 10 miejscu.
Chyba nie ma osób, które nie pamiętałyby tych genialnych zdjęć samochodów i tej wspaniałej jak na tamte czasy grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, że GRID''a nie ma to bez sensu trochę, a NFS to jak dla mnie bardziej Most Wanted. Za młody byłem żeby pamiętać Porsche 2000, ale już pamiętam Hot Pursuit 2 to był całkiem fajny albo Underground lub dwójka też świetne gry samochodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem Test Drive Unlimited na pierwszym miejscu, dlatego kiedy zobaczyłem je na drugim byłem nieco rozczarowany, w końcu co mogło być lepszego od TDU? Ale gdy ujrzałem kto dostał złoty medal od razu się uśmiechnąłem, przypominając sobie czasy jak chodziłem do kolegi grać w NFS: Porsche 2000 od rana do wieczora :D Faktycznie, istny majstersztyk, ewidentnie ta gra zasługuje na pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje GRIDa, NFS Underground(mówcie co chcecie o tuningu, ale model jazdy i "prędkość" były wg. mnie najlepsze i do tej pory żadna gra aż tak mnie nie urzekła modelem jazdy i przyjemnością z wygrywania bądź przegrywania wyścigów o 0.01s)

Ale miejsce pierwsze zasłużone, gra była, w porównaniu z tym co dostajemy teraz, idealna. Kupowanie poszczególnych części do auta, kupno>naprawa>sprzedaż używanych aut by zarobić....i te arcytrudne wyścigi gdzie jeden błąd od razu niwelował całe wysiłki a trasy potrafiły być bardzo długie...

Chyba wrócę do Porsche zaraz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Zaix & Harpen

Czy Was w ogóle interesuje zdanie waszych czytelników? Powtarzam się już chyba trzeci raz i zero reakcji. Napiszcie coś twórczego, a nie klepiecie kolejne rankingi, które na dodatek nie cechują się niczym oryginalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:55, Vojtas napisał:

Czy Was w ogóle interesuje zdanie waszych czytelników? Powtarzam się już chyba trzeci
raz i zero reakcji. Napiszcie coś twórczego, a nie klepiecie kolejne rankingi, które
na dodatek nie cechują się niczym oryginalnym.


Jeśli grzmiałoby całe grono użytkowników, to wtedy pewnie by zwrócili na to uwagę. W każdym razie zdaje się, że już Ciebie zaczynam popierać, bo te rankingi faktycznie robią się nudne i nieciekawe, znacznie lepszy jest Retrogram Myszastego. Faktycznie powinni napisać coś fajnego i bardziej twórczego, bo ranking to byle kto może zrobić, a i tak wywoła jedynie falę głosów typu "a ja na pierwszym miejscu widziałbym tytuł X" i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, szmelcowate gierki na pierwszym i drugim miejscu, zabrakło ewidentnie GRID''a. Grałem i Porshe i TDU, Porshe miało fajny klimat ale nic więcej dobrego o niej powiedzieć nie można wg mnie. TDU na miejscu drugim... kto co lubi ale dla mnie ten ranking wyglądałby sporo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze wybieraliscie sposrod gier wyscigowych z "normalnymi" samochodami, ja tam milo wspominam (moze i to top10 nie jest, ale w wiekszosc gier z waszego top10 nie gralem :/):

Star Wars Episode I: Racer
GRID
Carmageddon
P.O.D.
Ignition
Need for Speed 3

tak wiem dziwny jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sam kiedyś mówiłem, że nie lubię gatunku samochodówek, ale jak się zastanowiłem, to okazało się że grałem w sporo przedstawicieli tego gatunku i sporo z nich lubię. Do tego ścigałki ogólnie można podzielić jeszcze na kilka kategorii. No i w sumie zgadzam się z kilkoma pozycjami, które wymieniłeś. NFS3 to najwybitniejsza ścigałka, póki co nie zagrałem jeszcze w lepszą (i nie mówcie mi, żebym pograł w jakieś nowe, bo to nie o to chodzi - to musiałaby być gra co najwyżej do 2001), Episode I: Racer też jest świetny. Niezwykle poważnie wykonana i bardzo dopracowana gra, której nie da się zjechać za jakieś bugi czy tego typu rzeczy, jej po prostu można nie lubić. Ignition już niekoniecznie, to niezła giera, ale w sumie z tego podgatunku znalazłbym kilka o wiele lepszych gier. Niestety poza Motor Mashem nie mogę sobie przypomnieć reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 21:04, Demagol napisał:

Jeśli grzmiałoby całe grono użytkowników, to wtedy pewnie by zwrócili na to uwagę. W
każdym razie zdaje się, że już Ciebie zaczynam popierać, bo te rankingi faktycznie robią
się nudne i nieciekawe,


Na Gry.onet.pl jest pełno rankingów, które wykorzystują jakiś chodliwy temat np. kuso odziane heroiny. Dobrze, że Gram jeszcze nie zamieścił żadnego rankingu o laskach.

... oh, wait.

Dnia 18.12.2010 o 21:04, Demagol napisał:

znacznie lepszy jest Retrogram Myszastego.


Retrogram jest o klasę wyżej (co najmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Tak jak nie przepadam za ścigałkami to serię Colina, NFS: Porsche 2000 czy TDU uwielbiam ;D Świetny ranking. Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamieszczałbym tu Paradise tylko Burnouta Revenge, a od Forzy 3 jest moim zdaniem lepsza część druga. No i gdzie jest Live for Speed i wcześniej już wymieniony GRID?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 21:52, Vojtas napisał:

... oh, wait.


Biedna Zoë.

Dnia 18.12.2010 o 21:52, Vojtas napisał:

Retrogram jest o klasę wyżej (co najmniej).


No ba.

Ale muszę przyznać, że fajnie jest mieć partnera do zabawy w ranking, a tym bardziej jakąś grupkę, a widzę, że Zaix i Harpen dają radę przy wspólnym pisaniu tekstu. To naprawdę niezła zabawa :P. Tak czy siak rankingi faktycznie są wypełniaczami, a do tego ciężko jest o jakąś sensowną dyskusję o nich. No, ale to każdy wie.

Jeśli więc zamierzasz nadal protestować przeciwko rankingom, to przyłączę się do Ciebie, zwłaszcza jeśli padnie wyzwanie: wymyślenie samemu jakichś tematów kolejnych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: rFactor. Ja rozumiem, że LFS''a jeszcze można pominąć ale rfaka? Najlepsza gra wyścigowa jaka się kiedykolwiek ukazała, po prostu symulator wszystkiego co ma 4 kółka.
Ogólnie zestawienie całkiem dobre jak dla mnie. Zabrakło mi właśnie rFactora. Co jeszcze by można było dodać to którąś część ToCA, ale nie można mieć wszystkiego :) I nie przesadzajmy, że GPL to w 100% symulator (no powiedzmy, że w 94% :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować