Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Cataclysm - wersja trial już dostępna

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

Gracze, którzy wciąż zastanawiają się, czy warto zakupić World of Warcraft: Cataclysm powinni zainteresować się tą wiadomością. Otóż firma Blizzard udostępniła wersję trial swojego najnowszego dzieła.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft: Cataclysm - wersja trial już dostępna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ta wersja triala jest TYLKO dla osob z 78 lvl czy np. mozna w niej rozpoczac worgenem itd nawet jezeli nigdy sie w WoW-a nei gralo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cataclysm Trial FAQ

Who is eligible to try the Cataclysm 10-day free trial edition?

Anyone who has a current subscription or has ever had a subscription to World of Warcraft: Wrath of the Lich King can play the Cataclysm trial. There is a limit of one free trial per account. World of Warcraft "classic" trial accounts, World of Warcraft: The Burning Crusade trial accounts, and World of Warcraft: Wrath of the Lich King trial accounts are not eligible for the Cataclysm 10-day free trial.

How does the 10-day time limit work?

The 10-day trial period starts immediately once you activate the free trial in Account Management, and expires after 10 calendar days, whether you play it or not. Since you can only activate this 10-day trial once, please make sure you do so when you are ready to get the most use out of it!

How do I upgrade to the full version of Cataclysm?

If you have a credit card, you can upgrade the account directly online for 34.99€ at any time. You can also purchase a boxed copy from the online Blizzard Store; or most major retailers of entertainment software.

What content do I have access to during the 10-day free trial?

The trial account will have access to all of the expansion content, including creation of the new Goblin and Worgen races, as well as access to Cataclysm-exclusive areas such as Hyjal, Vashj''ir, and more. These new zones are recommended for characters who have reached level 78 or higher. While you can complete Cataclysm quests and even pick up some powerful new items, any characters you play during the trial can only advance up to one experience point below level 81.

What happens to my characters and items after the 10 free days expire?

Any new Goblin or Worgen characters you''ve created will be saved and will be inaccessible until you upgrade to the full version of Cataclysm. Once you''ve upgraded, they will be unlocked just as you left them and ready for further adventures. All items and gold you gain during the trial period are yours to keep. Any characters that find themselves still in Hyjal, Vashj''ir, or any other expansion zone at the trial expiration will be transported to their bind point in Azeroth or Outland. If the character''s bind point was set in a Cataclysm exclusive zone, he or she will be transported to his or her home city.

Do characters I create during my 10-day free trial count against the character limit?

Yes. These characters will count toward your maximum limit of 10 characters per realm and 50 characters per account. If you reach your limit, however, you can delete these characters at any time -- even after the trial period has expired.

Can I keep any pets I acquire in the expansion zones?

Yes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wie doskonale jak przyciągnąć niewiernych/wahających się. Z triala nie skorzystam. Czytając historie na wowdetox.com włosy jeżą się na głowie. Umiar zdecydowanie wskazany jest w każdej dziedzinie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 11:26, mr-nadol napisał:

Blizzard wie doskonale jak przyciągnąć niewiernych/wahających się.


Są ludzie grający lata w MMO, dla których WoW to kupa śmiechu, zupełnie pozbawiona klimatu gra, a graficzne dno-dna a trial lata temu mnie tylko w tym przekonaniu utwierdził. A, że gra w WoWa 12 mln ludzi (czy jakoś tak?). To tak jak z "Lejdi Gagoł" - ona sprzedała z 14 mln płyt to znaczy, że każdemu się ma podobać? Nie, to muza dla mass robiona tak aby komercyjnie trafiała do jak największej widowni, jak hamburgery z "Makdonalda" tak jak WoW! Zdecydowanie muzycznie wole "martwego" Arcturusa, Sentenced czy Vulture Industries a opi***olić kanapkę z szynką i pomidorem. Popularności WoW nie kwestionuję, tak jak nie kwestionuję popularności Lady Gagi czy fastfoodów ale cóż, są ludzie (i to dużo), którzy wolą inne bardzo dobre (lepsze dla nich niż WoW) MMO. I reasumując, nie Blizzard nie wie jak przekonać niewiernych i nigdy mu się to nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nie zrobi gry dla wszystkich, bo to jest ogólnie rzecz biorąc niemożliwe. 12 mln graczy im jak najbardziej starczy.

@mr-nadol
A kto powiedział, że ty musisz się uzależnić? Można nawet pograć te parę godzin dziennie (chociaż ja tak robiłem z przerwami w ciągu dnia, a jeśli już grałem w dużej ilości, to tylko przy brzydkiej pogodzie :P), nic się nikomu nie stanie. Chociaż w pewnym momencie też dość mocno wciągnąłem się w tę grę, ale odrzuciła mnie społecznością graczy (chodzi mi o "hardkorów" w gildiach, czyli osoby grające nałogowo, od dawna i często, bo zazwyczaj są niemili dla nowych graczy, a także o gankujących aluchów :< - nie chcę potępiać wszystkich graczy, bo jest wielu naprawdę fajnych gości, z którymi granie to sama przyjemność), a także chorą ilością czasu, jaką trzeba przeznaczyć na osiągnięcie jakichkolwiek niezłych rezultatów. WoW-a więc zarzuciłem, czekam sobie na Cataclysm i dużą ilość wolnego czasu, może wtedy wrócę ;). Tak czy siak wolę tradycyjne gry sieciowe, gdzie wszystko ma się niejako od razu i jedyne, co pozostaje, to trenowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dopiero w 5 poście pojawiło się "jestem fajny bo nie gram w WoWa bo to gówno w które nie gram bo jestem fajny". Coś powolne te trolle dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przetestuje, kiedyś grałem troszkę w WoW''a ale Warhammer Online i jego system PvP bardziej mi przypadł do gustu. System walki był dużo fajniejszy w Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne ściąga 300 kb. Jak chcą mnie przekonać do ściągania 12 gb to lepiej niech udostępnią lepszy serwer, z dobrego ściąga mi do 2,8 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 13:15, ja33no napisał:

Żałosne ściąga 300 kb. Jak chcą mnie przekonać do ściągania 12 gb to lepiej niech udostępnią
lepszy serwer, z dobrego ściąga mi do 2,8 mb.

Włącz lub wyłącz peer 2 peer w downloaderze i sprawdź na czym szybciej Ci ściąga i tak zostaw.
Do odpalenia gra wymaga 300Mb - resztę ściągnie w tle ^^

@KaPe
+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 12:44, Kessarath napisał:

> Blizzard wie doskonale jak przyciągnąć niewiernych/wahających się.

Są ludzie grający lata w MMO, dla których WoW to kupa śmiechu, zupełnie pozbawiona klimatu
gra, a graficzne dno-dna a trial lata temu mnie tylko w tym przekonaniu utwierdził. A,
że gra w WoWa 12 mln ludzi (czy jakoś tak?). To tak jak z "Lejdi Gagoł" - ona sprzedała
z 14 mln płyt to znaczy, że każdemu się ma podobać? Nie, to muza dla mass robiona tak
aby komercyjnie trafiała do jak największej widowni, jak hamburgery z "Makdonalda" tak
jak WoW! Zdecydowanie muzycznie wole "martwego" Arcturusa, Sentenced czy Vulture Industries
a opi***olić kanapkę z szynką i pomidorem. Popularności WoW nie kwestionuję, tak jak
nie kwestionuję popularności Lady Gagi czy fastfoodów ale cóż, są ludzie (i to dużo),
którzy wolą inne bardzo dobre (lepsze dla nich niż WoW) MMO. I reasumując, nie Blizzard
nie wie jak przekonać niewiernych i nigdy mu się to nie uda.


A w co konkretnie grasz, co jest takie pro i dla prawdziwych graczy? Pytam poważnie, może sam bym sobie też zagrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 12:44, Kessarath napisał:

> Blizzard wie doskonale jak przyciągnąć niewiernych/wahających się.

Są ludzie grający lata w MMO, dla których WoW to kupa śmiechu, zupełnie pozbawiona klimatu
gra, a graficzne dno-dna a trial lata temu mnie tylko w tym przekonaniu utwierdził. A,
że gra w WoWa 12 mln ludzi (czy jakoś tak?). To tak jak z "Lejdi Gagoł" - ona sprzedała
z 14 mln płyt to znaczy, że każdemu się ma podobać? Nie, to muza dla mass robiona tak
aby komercyjnie trafiała do jak największej widowni, jak hamburgery z "Makdonalda" tak
jak WoW! Zdecydowanie muzycznie wole "martwego" Arcturusa, Sentenced czy Vulture Industries
a opi***olić kanapkę z szynką i pomidorem. Popularności WoW nie kwestionuję, tak jak
nie kwestionuję popularności Lady Gagi czy fastfoodów ale cóż, są ludzie (i to dużo),
którzy wolą inne bardzo dobre (lepsze dla nich niż WoW) MMO. I reasumując, nie Blizzard
nie wie jak przekonać niewiernych i nigdy mu się to nie uda.

Żadna okazja do hatowania i pokazania jakim jest się zajebistym nonkonformistą nie jest zła, co? WoW jest fenomenem - MMO o nieporównywalnej jakości. Oczywiście nie wszystkim się musi podobać, tak jak np. muzyka Bacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie przypuszczał, że moje kilka zdań wywoła taką dyskusję. Widocznie gram.pl zmieniło się bardzo odkąd pamiętam.. Trole rosną jak po grzybach, a poziom spada.

@Demagol
Nie mówię, że trzeba się uzależniać. Patrzę z dystansem na WoW-a, i muszę stwierdzić, że ma wszystko by jak najbardziej wciągnąć i zatrzymać na dłużej. To bardzo dobra gra. Trzeba pamiętać o tym, że uzależnienie to nie tylko niszczenie sobie a tym bardziej innym życia - uzależnienie jest wtedy kiedy nie robisz czegoś, a myślisz o tym. Wiem co piszę;)
Ja osobiście lubię bardzo Azeroth, żadne MMO poza WoW-em do mnie nie przemawia - możliwe że z powodu sentymentu i powodów ww. Uwielbiam ten styl graficzny który stworzyli graficy Blizzarda, całą warstwę artystyczną.

Eh, za stary jestem na wszelkie wojny, a trole mnie nie ruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku zaznacze, ze juz nie gram w WoWa od roku :P Potem nadmienie, ze skonczylem rok temu :] A wstep zakoncze tym, ze zdradze Wam w co gram teraz - EVE Online :P

Wracajac do WoWa...

Skonczylem bo ... gra stala sie za bardzo "casualowa" !!! Wiec nie mowcie, ze gra jest dla hardcorowcow bo to mnie bawi :P Jak mozna nazywac taka gre hardkorowa skoro wszystko mozna osiagnac po prostu farmiac heroici, BGy czy areny? Gra jest hardkorowa jak na sukces w niej pracujesz latami (miesiacami) a nie posiedzisz 2 tygodnie, w trakcie ktorych koledzy zrobia Ci (jak to sie mowilo w Diablo II :)) "taxi" i jestes ubrany od stop po sam koniuszek glowy...

Oczywiscie nie musicie podzielac mojego zdania :P

Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie 2 tygodnie i farmienie honoru na BG i questach to też hardkor. Mi by się nie chciało, a wiem, że to wymaga wielu godzin. I po co to wszystko? ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować